Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
501. PODLASKIE augustowski Nowinka wiejska Program uchwalony 2016-12-30 2032-12-31 Link
502. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
503. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
504. MAZOWIECKIE grójecki Belsk Duży wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
505. ŚLĄSKIE częstochowski Janów wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
506. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
507. ŚLĄSKIE Jaworzno Jaworzno miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
508. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
509. MAZOWIECKIE sokołowski Kosów Lacki miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-21 2032-12-31 Link
510. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
511. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
512. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
513. LUBUSKIE LUBUSKIE LUBUSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-13 2032-12-31 Link
514. MAŁOPOLSKIE miechowski Kozłów wiejska Projekt programu 2016-12-09 2032-12-09 Link
515. LUBELSKIE LUBELSKIE LUBELSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-02 2032-12-02 Link
516. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
517. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
518. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
519. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Nowa Słupia wiejska Program realizowany 2016-11-29 2032-12-31 Link
520. MAZOWIECKIE białobrzeski Białobrzegi miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
521. WIELKOPOLSKIE kolski Chodów wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
522. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Gostycyn wiejska Program realizowany 2016-11-24 2032-12-31 Link
523. ŚLĄSKIE mikołowski Wyry wiejska Program uchwalony 2016-11-24 2032-12-31 Link
524. LUBUSKIE żarski Lubsko miejsko-wiejska Program realizowany 2016-11-23 Link
525. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
526. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
527. LUBELSKIE janowski Godziszów wiejska Program realizowany 2016-11-07 2032-12-31 Link
528. ŁÓDZKIE skierniewicki Nowy Kawęczyn wiejska Program uchwalony 2016-10-31 2032-12-31 Link
529. PODKARPACKIE łańcucki Białobrzegi wiejska Program realizowany 2016-10-28 2023-12-31 Link
530. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Program uchwalony 2016-10-27 2032-12-31 Link
531. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bodzentyn miejsko-wiejska Program realizowany 2016-10-27 2032-01-01 Link
532. ŁÓDZKIE piotrkowski Czarnocin wiejska Program uchwalony 2016-10-26 2032-12-31 Link
533. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Dźwierzuty wiejska Program uchwalony 2016-10-25 2032-12-31 Link
534. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
535. DOLNOŚLĄSKIE górowski Wąsosz miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-10-14 2032-12-31 Link
536. MAZOWIECKIE radomski Iłża miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-10-12 2031-12-31 Link
537. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Kołaczkowo wiejska Program realizowany 2016-10-11 2032-12-31 Link
538. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Program realizowany 2016-09-30 2032-12-31 Link
539. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
540. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Brzeszcze miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-12-31 Link
541. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
542. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
543. WIELKOPOLSKIE kaliski Stawiszyn miejsko-wiejska Projekt programu 2016-09-28 2032-12-31 Link
544. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany 2016-09-01 2032-12-31 Link
545. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Łubianka wiejska Projekt programu 2016-08-31 2032-12-31 Link
546. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
547. ŚLĄSKIE będziński Psary wiejska Program uchwalony 2016-08-25 2032-12-31 Link
548. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
549. MAZOWIECKIE radomski Jastrzębia wiejska Program uchwalony 2016-07-14 2032-12-31 Link
550. ŁÓDZKIE łęczycki Daszyna wiejska Program realizowany 2016-07-13 2032-12-31 Link
551. WIELKOPOLSKIE jarociński Kotlin wiejska Program uchwalony 2016-06-30 Link
552. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
553. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Stare Babice wiejska Program uchwalony 2016-06-02 2032-06-02 Link
554. ŚLĄSKIE lubliniecki Ciasna wiejska Program uchwalony 2016-05-30 2032-12-31 Link
555. ŁÓDZKIE opoczyński Poświętne wiejska Program uchwalony 2016-05-17 2026-05-17 Link
556. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
557. POMORSKIE kwidzyński Prabuty miejsko-wiejska Program realizowany 2016-04-27 2032-12-31 Link
558. ŁÓDZKIE łowicki Kocierzew Południowy wiejska Program uchwalony 2016-04-27 2032-12-31 Link
559. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
560. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
561. POMORSKIE kartuski Chmielno wiejska Program realizowany 2016-04-01 2032-12-31 Link
562. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
563. MAŁOPOLSKIE limanowski Słopnice wiejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
564. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Morąg miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-30 2019-12-31 Link
565. OPOLSKIE nyski Otmuchów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-24 2032-12-31 Link
566. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
567. ŁÓDZKIE tomaszowski Będków wiejska Program uchwalony 2016-03-21 2032-12-31 Link
568. MAZOWIECKIE grójecki Grójec miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-14 2032-12-31 Link
569. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Osie wiejska Program uchwalony 2016-03-09 2032-12-31 Link
570. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
571. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kudowa-Zdrój miejska Program realizowany 2016-03-02 2032-12-31 Link
572. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
573. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Frombork miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-25 2032-12-31 Link
574. WIELKOPOLSKIE słupecki Lądek wiejska Program uchwalony 2016-02-25 2032-12-31 Link
575. MAZOWIECKIE wołomiński Marki miejska Program realizowany 2016-02-24 2032-12-31 Link
576. PODKARPACKIE leski Solina wiejska Program uchwalony 2016-02-24 2032-12-31 Link
577. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
578. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Miłkowice wiejska Projekt programu 2016-02-18 2032-12-31 Link
579. MAŁOPOLSKIE wadowicki Kalwaria Zebrzydowska miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-18 2032-12-31 Link
580. ŁÓDZKIE poddębicki Uniejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-17 2020-12-31 Link
581. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
582. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Legnickie Pole wiejska Projekt programu 2016-02-09 2032-12-31 Link
583. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony 2016-01-28 2032-12-31 Link
584. MAŁOPOLSKIE krakowski Krzeszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-28 2032-12-31 Link
585. WIELKOPOLSKIE poznański Kórnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-27 2032-12-31 Link
586. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Wisznia Mała wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
587. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Izabelin wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
588. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń miejska Program realizowany 2016-01-27 Link
589. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
590. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Rogowo wiejska Program uchwalony 2016-01-25 2020-01-25 Link
591. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Nowogródek Pomorski wiejska Program uchwalony 2016-01-22 2032-12-31 Link
592. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
593. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
594. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jeziorany miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-16 2032-12-31 Link
595. WIELKOPOLSKIE pilski Ujście miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
596. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
597. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
598. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
599. POMORSKIE tczewski Morzeszczyn wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
600. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.