Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
401. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
402. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
403. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
404. ŁÓDZKIE piotrkowski Łęki Szlacheckie wiejska Program uchwalony 2018-09-27 2032-09-27 Link
405. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
406. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
407. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
408. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony 2018-06-18 2024-12-31 Link
409. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
410. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
411. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
412. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
413. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
414. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
415. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
416. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
417. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
418. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
419. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
420. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
421. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
422. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
423. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Mogilno miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
424. ŁÓDZKIE łowicki Łowicz wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2021-12-31 Link
425. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
426. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
427. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
428. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
429. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
430. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
431. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
432. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
433. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
434. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
435. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
436. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
437. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
438. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
439. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
440. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
441. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
442. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
443. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
444. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
445. LUBELSKIE puławski Kurów wiejska Program uchwalony 2017-11-28 2032-12-31 Link
446. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
447. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
448. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
449. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
450. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
451. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
452. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
453. PODLASKIE moniecki Krypno wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
454. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2017-10-30 2032-12-31 Link
455. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
456. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
457. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
458. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
459. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
460. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
461. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
462. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
463. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
464. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
465. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
466. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
467. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
468. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
469. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
470. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
471. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
472. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
473. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
474. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
475. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
476. MAZOWIECKIE płoński Czerwińsk nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2017-03-28 2032-03-28 Link
477. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lubomino wiejska Program realizowany 2017-03-28 2031-12-31 Link
478. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
479. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
480. LUBELSKIE puławski Końskowola wiejska Program uchwalony 2017-03-08 2032-12-31 Link
481. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
482. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
483. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
484. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
485. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
486. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Gromadka wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-01-26 Link
487. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
488. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
489. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
490. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
491. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
492. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
493. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
494. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
495. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
496. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
497. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
498. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
499. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
500. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.