Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1601. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2032-12-31 Link
1602. MAZOWIECKIE nowodworski Nasielsk miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
1603. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
1604. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
1605. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
1606. POMORSKIE kościerski Karsin wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1607. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1608. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
1609. OPOLSKIE opolski Popielów wiejska Program realizowany 2010-03-18 Link
1610. ŚLĄSKIE tarnogórski Krupski Młyn wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2030-12-31 Link
1611. POMORSKIE lęborski Cewice wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2032-12-31 Link
1612. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Grodziczno wiejska Program uchwalony 2010-02-25 2032-12-31
1613. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Kurzętnik wiejska Program realizowany 2010-02-23 2032-12-31 Link
1614. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
1615. MAZOWIECKIE miński Latowicz wiejska Program uchwalony 2010-01-29 2032-12-31 Link
1616. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1617. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1618. WIELKOPOLSKIE poznański Dopiewo wiejska Program uchwalony 2010-01-25 2032-12-31 Link
1619. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
1620. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
1621. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
1622. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
1623. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
1624. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
1625. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1626. PODLASKIE łomżyński Śniadowo wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1627. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1628. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1629. MAZOWIECKIE pułtuski Obryte wiejska Program realizowany 2009-12-29 2019-12-31 Link
1630. LUBELSKIE włodawski Hańsk wiejska Program uchwalony 2009-12-29 2032-12-29
1631. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
1632. MAŁOPOLSKIE nowotarski Ochotnica Dolna wiejska Projekt programu 2009-12-11 2032-12-31 Link
1633. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1634. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Tolkmicko miejsko-wiejska Program realizowany 2009-11-27 2031-12-31 Link
1635. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
1636. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
1637. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
1638. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
1639. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31 Link
1640. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
1641. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
1642. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
1643. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Szubin miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-29 2032-12-31
1644. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
1645. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól wiejska Program uchwalony 2009-10-23 2032-12-31 Link
1646. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo wiejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-12-31 Link
1647. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
1648. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
1649. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1650. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1651. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Rytro wiejska Program realizowany 2009-09-29 2030-09-29 Link
1652. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1653. POMORSKIE nowodworski Krynica Morska miejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1654. MAZOWIECKIE przysuski Borkowice wiejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1655. MAZOWIECKIE ostrołęcki Rzekuń wiejska Program uchwalony 2009-09-10 2032-12-31 Link
1656. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
1657. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
1658. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
1659. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
1660. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
1661. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
1662. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Nagłowice wiejska Program realizowany 2009-06-30 2032-12-31 Link
1663. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
1664. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Świętajno wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2031-12-31 Link
1665. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
1666. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
1667. POMORSKIE lęborski Nowa Wieś Lęborska wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31
1668. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1669. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Twardogóra miejsko-wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1670. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1671. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
1672. MAZOWIECKIE płocki Nowy Duninów wiejska Program realizowany 2009-05-19 2032-12-31 Link
1673. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
1674. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
1675. LUBELSKIE łęczyński Cyców wiejska Program realizowany 2009-04-29 2032-04-28 Link
1676. LUBELSKIE bialski Konstantynów wiejska Program realizowany 2009-04-28 2015-12-31 Link
1677. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
1678. MAZOWIECKIE węgrowski Korytnica wiejska Program uchwalony 2009-04-24 2032-12-31 Link
1679. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
1680. POMORSKIE wejherowski Luzino wiejska Program realizowany 2009-04-21 2032-04-21 Link
1681. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
1682. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
1683. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Szczecinek wiejska Program realizowany 2009-03-31 2032-12-31 Link
1684. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
1685. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
1686. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
1687. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Bystrzyca Kłodzka miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-03-27 2032-12-31 Link
1688. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-03-25
1689. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Lipnik wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-12-31 Link
1690. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1691. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1692. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
1693. MAZOWIECKIE miński Cegłów wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-03-19 Link
1694. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
1695. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
1696. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1697. POMORSKIE kartuski Przodkowo wiejska Program realizowany 2009-02-26 2032-12-31 Link
1698. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
1699. ŁÓDZKIE piotrkowski Ręczno wiejska Program uchwalony 2009-02-24 2032-12-31 Link
1700. MAZOWIECKIE płocki Bodzanów wiejska Program uchwalony 2009-02-20 2032-12-31 Link
1701. WIELKOPOLSKIE pilski Miasteczko Krajeńskie wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
1702. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Mieścisko wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
1703. MAZOWIECKIE płocki Radzanowo wiejska Program realizowany 2009-02-18 2032-12-31 Link
1704. MAZOWIECKIE płocki Gąbin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-02-11 2032-12-31 Link
1705. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
1706. WIELKOPOLSKIE koniński Kazimierz Biskupi wiejska Program realizowany 2009-01-30 2032-12-31 Link
1707. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
1708. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1709. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1710. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1711. OPOLSKIE strzelecki Kolonowskie miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-01 2031-12-31 Link
1712. WIELKOPOLSKIE poznański Mosina miejsko-wiejska Projekt programu 2009-01-01 2032-12-31 Link
1713. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
1714. MAZOWIECKIE garwoliński Borowie wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1715. LUBUSKIE sulęciński Sulęcin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
1716. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1717. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
1718. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1719. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
1720. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Kuślin wiejska Program realizowany 2008-12-31 2031-12-31 Link
1721. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Międzybórz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1722. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1723. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1724. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1725. POMORSKIE gdański Pszczółki wiejska Program uchwalony 2008-12-29 2032-12-31 Link
1726. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
1727. POMORSKIE kościerski Dziemiany wiejska Program realizowany 2008-12-23 2032-12-31 Link
1728. PODLASKIE suwalski Suwałki wiejska Program uchwalony 2008-12-22 2032-12-31 Link
1729. MAZOWIECKIE grodziski Baranów wiejska Program uchwalony 2008-12-18 2032-12-31 Link
1730. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
1731. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
1732. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1733. MAZOWIECKIE sokołowski Jabłonna Lacka wiejska Program uchwalony 2008-12-05 2032-12-31 Link
1734. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Zawonia wiejska Program realizowany 2008-12-01 2031-12-31 Link
1735. POMORSKIE chojnicki Chojnice wiejska Program realizowany 2008-11-27 2032-12-31 Link
1736. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
1737. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Myślibórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-11-25 2032-12-31 Link
1738. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Tuchola miejsko-wiejska Program realizowany 2008-11-21 2032-12-31 Link
1739. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1740. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1741. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Jeżów Sudecki wiejska Program realizowany 2008-11-05 2032-12-31 Link
1742. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Marciszów wiejska Program realizowany 2008-10-27 2032-12-31 Link
1743. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
1744. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1745. PODLASKIE białostocki Łapy miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1746. MAZOWIECKIE radomski Kowala wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1747. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
1748. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
1749. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
1750. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1751. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1752. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Świdwin wiejska Program realizowany 2008-09-18 2032-12-31 Link
1753. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
1754. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
1755. WIELKOPOLSKIE obornicki Rogoźno miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-08-28 Link
1756. MAZOWIECKIE węgrowski Miedzna wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-12-31 Link
1757. MAZOWIECKIE siedlecki Korczew wiejska Program uchwalony 2008-08-22 2032-12-31 Link
1758. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
1759. PODLASKIE białostocki Juchnowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2008-08-04 2032-12-31 Link
1760. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
1761. MAZOWIECKIE miński Siennica wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
1762. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
1763. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1764. MAZOWIECKIE legionowski Serock miejsko-wiejska Program realizowany 2008-07-15 2032-07-15 Link
1765. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
1766. MAZOWIECKIE siedlecki Mokobody wiejska Program realizowany 2008-07-07 2032-12-31 Link
1767. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
1768. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
1769. PODLASKIE grajewski Radziłów wiejska Program uchwalony 2008-06-30 2012-12-31 Link
1770. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
1771. MAZOWIECKIE garwoliński Górzno wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1772. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1773. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Leszno wiejska Program realizowany 2008-06-26 2032-12-31 Link
1774. MAZOWIECKIE radomski Gózd wiejska Program uchwalony 2008-06-26 2032-12-31 Link
1775. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1776. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1777. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
1778. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
1779. LUBELSKIE Lublin Lublin miejska Program realizowany 2008-06-19 2032-12-31 Link
1780. LUBUSKIE sulęciński Słońsk wiejska Program realizowany 2008-06-18 2031-12-31 Link
1781. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Zbąszyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-12 2013-12-31 Link
1782. WIELKOPOLSKIE gostyński Borek Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-05-30 2032-12-31 Link
1783. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
1784. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1785. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
1786. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mikołajki miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-29 2032-12-31 Link
1787. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
1788. LUBELSKIE tomaszowski Łaszczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1789. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1790. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
1791. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
1792. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
1793. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
1794. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ciężkowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-27 2032-12-31 Link
1795. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
1796. ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin miejska Program uchwalony 2008-03-20 2032-12-31 Link
1797. MAŁOPOLSKIE wadowicki Spytkowice wiejska Program uchwalony 2008-03-18 2032-12-31 Link
1798. LUBELSKIE łukowski Krzywda wiejska Program realizowany 2008-03-18 2032-12-31 Link
1799. MAZOWIECKIE sokołowski Repki wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
1800. MAZOWIECKIE grójecki Nowe Miasto nad Pilicą miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.