Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
801. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
802. ŚLĄSKIE pszczyński Pawłowice wiejska Program realizowany 2014-09-01 2032-12-31 Link
803. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
804. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
805. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
806. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
807. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
808. MAZOWIECKIE pruszkowski Raszyn wiejska Program uchwalony 2014-06-26 2032-12-31 Link
809. MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków powiat Program realizowany 2014-06-25 2032-12-31 Link
810. ŚLĄSKIE częstochowski Kruszyna wiejska Program uchwalony 2014-06-23 2032-12-31 Link
811. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Program uchwalony 2014-06-17 2032-12-31 Link
812. MAZOWIECKIE grójecki Chynów wiejska Program realizowany 2014-06-17 2032-12-31 Link
813. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
814. DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra miejska Program realizowany 2014-06-10 2032-12-31 Link
815. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
816. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Książki wiejska Program uchwalony 2014-05-28 2032-05-28 Link
817. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
818. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
819. ŁÓDZKIE radomszczański Dobryszyce wiejska Program uchwalony 2014-05-06 2032-12-31 Link
820. MAŁOPOLSKIE krakowski Wielka Wieś wiejska Projekt programu 2014-05-06 2032-12-31 Link
821. MAZOWIECKIE płocki Łąck wiejska Program realizowany 2014-04-30 2032-12-31 Link
822. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Budry wiejska Program uchwalony 2014-04-29 2032-12-31 Link
823. ŁÓDZKIE pabianicki Dobroń wiejska Program realizowany 2014-04-04 2032-12-31 Link
824. MAZOWIECKIE płoński Sochocin wiejska Program realizowany 2014-03-31 2032-12-31 Link
825. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Kunice wiejska Program uchwalony 2014-03-31 2032-12-31 Link
826. ŚLĄSKIE żywiecki Lipowa wiejska Program uchwalony 2014-03-28 2032-12-31 Link
827. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
828. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
829. MAZOWIECKIE grodziski Milanówek miejska Program uchwalony 2014-03-27 2032-12-31 Link
830. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Grzmiąca wiejska Program realizowany 2014-03-26 2032-01-31 Link
831. MAZOWIECKIE białobrzeski Radzanów wiejska Program uchwalony 2014-03-21 2032-12-31 Link
832. MAZOWIECKIE miński Halinów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-20 2032-12-31 Link
833. POMORSKIE wejherowski Łęczyce wiejska Program realizowany 2014-03-17 2032-12-31 Link
834. MAŁOPOLSKIE myślenicki Wiśniowa wiejska Program realizowany 2014-03-12 2032-12-31 Link
835. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław wiejska Program realizowany 2014-03-06 2032-12-31 Link
836. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Klimontów wiejska Program uchwalony 2014-03-03 2032-12-31 Link
837. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Radwanice wiejska Program uchwalony 2014-02-27 2032-12-31
838. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Strzelno miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-27 2032-12-31 Link
839. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Osięciny wiejska Program realizowany 2014-02-21 2032-12-31 Link
840. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
841. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
842. LUBELSKIE chełmski Sawin wiejska Program uchwalony 2014-02-17 2032-12-31 Link
843. OPOLSKIE oleski Zębowice wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31
844. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
845. PODKARPACKIE leżajski Grodzisko Dolne wiejska Program uchwalony 2014-02-11 2032-12-31 Link
846. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Program realizowany 2014-02-10 2032-12-31 Link
847. WIELKOPOLSKIE turecki Kawęczyn wiejska Program realizowany 2014-02-07 2032-12-31 Link
848. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świecie miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-30 2032-12-31 Link
849. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Lubawa miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
850. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra miejska Program uchwalony 2014-01-29 2032-12-31 Link
851. ŁÓDZKIE zgierski Głowno miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
852. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław miejska Program realizowany 2014-01-13 2032-12-31 Link
853. PODKARPACKIE jarosławski Radymno wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
854. WIELKOPOLSKIE kolski Kłodawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
855. MAZOWIECKIE węgrowski Łochów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
856. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Osiecznica wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
857. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
858. ŁÓDZKIE sieradzki Goszczanów wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
859. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
860. LUBELSKIE kraśnicki Gościeradów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
861. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
862. MAZOWIECKIE nowodworski Zakroczym miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
863. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
864. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
865. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
866. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Muszyna miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
867. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
868. MAŁOPOLSKIE miechowski Słaboszów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
869. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów wiejska Projekt programu 2013-12-30 2032-12-31 Link
870. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Lubicz wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
871. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Pielgrzymka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
872. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
873. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
874. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
875. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
876. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
877. LUBUSKIE międzyrzecki Skwierzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
878. OPOLSKIE opolski Dąbrowa wiejska Program realizowany 2013-12-19 2032-12-31 Link
879. LUBUSKIE świebodziński Lubrza wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
880. WIELKOPOLSKIE Konin Konin miejska Program realizowany 2013-12-18 2032-12-31 Link
881. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
882. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Jeżewo wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
883. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Mirzec wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
884. WIELKOPOLSKIE poznański Stęszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-16 2032-12-31 Link
885. PODKARPACKIE przemyski Przemyśl wiejska Program uchwalony 2013-12-13 2032-12-31 Link
886. PODKARPACKIE krośnieński Dukla miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-10 2032-12-10 Link
887. WIELKOPOLSKIE słupecki Słupca wiejska Program uchwalony 2013-12-09 2032-12-31 Link
888. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
889. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
890. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
891. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
892. PODKARPACKIE mielecki Borowa wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
893. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Świecie nad Osą wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
894. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
895. MAZOWIECKIE grójecki Jasieniec wiejska Program uchwalony 2013-11-28 2032-12-31 Link
896. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
897. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Banie Mazurskie wiejska Program uchwalony 2013-11-27 2032-12-31 Link
898. WIELKOPOLSKIE poznański Czerwonak wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-02-20 Link
899. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Bierutów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-12-31 Link
900. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program realizowany 2013-11-18 2032-12-31 Link
901. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
902. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-15 2032-12-31 Link
903. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
904. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
905. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
906. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Izbica Kujawska miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2013-11-12 Link
907. ŁÓDZKIE pabianicki Konstantynów Łódzki miejska Program realizowany 2013-11-12 2032-12-31 Link
908. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
909. MAŁOPOLSKIE gorlicki Lipinki wiejska Projekt programu 2013-11-12 2032-12-31 Link
910. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Kisielice miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
911. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Kruklanki wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
912. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Program realizowany 2013-11-06 2032-12-31 Link
913. LUBELSKIE lubartowski Michów wiejska Program uchwalony 2013-11-05 2032-12-31 Link
914. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg wiejska Projekt programu 2013-11-04 2032-12-31 Link
915. MAZOWIECKIE piaseczyński Góra Kalwaria miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-01 2032-12-31 Link
916. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
917. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
918. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Męcinka wiejska Program uchwalony 2013-10-29 2032-12-31 Link
919. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
920. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Pruszcz wiejska Program realizowany 2013-10-25 2032-12-31 Link
921. DOLNOŚLĄSKIE średzki Miękinia wiejska Program uchwalony 2013-10-25 2032-12-31 Link
922. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
923. LUBELSKIE lubartowski Kock miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
924. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
925. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
926. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Pacanów wiejska Program realizowany 2013-10-23 2032-12-31 Link
927. ŁÓDZKIE opoczyński Paradyż wiejska Program uchwalony 2013-10-22 2032-12-31 Link
928. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
929. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów miejska Program realizowany 2013-10-21 2032-12-31 Link
930. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
931. LUBELSKIE janowski Chrzanów wiejska Program realizowany 2013-10-09 2023-12-31 Link
932. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Bądkowo wiejska Program realizowany 2013-10-01 2032-12-31 Link
933. WIELKOPOLSKIE poznański Kleszczewo wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
934. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
935. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
936. PODKARPACKIE rzeszowski Błażowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
937. ŁÓDZKIE kutnowski Oporów wiejska Projekt programu 2013-10-01 2032-12-31 Link
938. PODKARPACKIE jasielski Tarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-09-30 2032-12-01 Link
939. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
940. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
941. ŁÓDZKIE sieradzki Klonowa wiejska Program uchwalony 2013-09-26 2032-12-31 Link
942. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Rozogi wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
943. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
944. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka miejska Program uchwalony 2013-09-18 2032-09-18 Link
945. LUBELSKIE włodawski Urszulin wiejska Program uchwalony 2013-09-13 2032-12-31 Link
946. LUBELSKIE łukowski Trzebieszów wiejska Program uchwalony 2013-09-10 2032-12-31 Link
947. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
948. PODKARPACKIE jasielski Krempna wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2023-12-31 Link
949. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
950. ŁÓDZKIE pajęczański Strzelce Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2032-12-31 Link
951. ŚLĄSKIE żywiecki Jeleśnia wiejska Program realizowany 2013-08-05 2032-12-31 Link
952. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
953. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
954. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
955. MAZOWIECKIE ostrowski Szulborze Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-06-28 2032-12-31 Link
956. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
957. LUBUSKIE sulęciński Lubniewice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
958. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
959. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
960. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
961. ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice miejska Program realizowany 2013-05-16 2032-12-31 Link
962. PODKARPACKIE leski Lesko miejsko-wiejska Program realizowany 2013-05-13 2032-12-31 Link
963. MAŁOPOLSKIE olkuski Klucze wiejska Program realizowany 2013-05-09 2032-12-31 Link
964. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Borów wiejska Program realizowany 2013-04-30 2032-12-31 Link
965. MAZOWIECKIE łosicki Huszlew wiejska Program uchwalony 2013-04-29 2032-12-31 Link
966. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Ruda Maleniecka wiejska Program uchwalony 2013-04-24 2032-12-31 Link
967. ŁÓDZKIE brzeziński Rogów wiejska Program uchwalony 2013-04-17 2025-12-31 Link
968. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Koprzywnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-04-12 2032-12-31 Link
969. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Mietków wiejska Program realizowany 2013-03-29 2032-12-31 Link
970. MAZOWIECKIE ostrołęcki Kadzidło wiejska Program uchwalony 2013-03-27 2032-12-31 Link
971. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
972. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Polkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-26 2023-12-31 Link
973. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony 2013-03-25 2032-12-31 Link
974. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
975. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
976. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
977. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
978. MAŁOPOLSKIE limanowski Jodłownik wiejska Program realizowany 2013-03-18 2032-12-31 Link
979. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka wiejska Program uchwalony 2013-03-14 2032-12-31 Link
980. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
981. MAZOWIECKIE mławski Radzanów wiejska Program uchwalony 2013-03-06 2032-12-31 Link
982. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
983. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Kluczewsko wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
984. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
985. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Krasocin wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
986. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
987. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim miejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
988. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
989. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-02-25 2032-02-25 Link
990. OPOLSKIE opolski Ozimek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-02-25 Link
991. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
992. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
993. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
994. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Purda wiejska Program uchwalony 2013-02-22 2032-12-31 Link
995. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
996. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Raków wiejska Program uchwalony 2013-02-21 2032-12-31 Link
997. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Kolno wiejska Program realizowany 2013-02-15 2032-12-31 Link
998. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
999. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
1000. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.