Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
2. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
3. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
4. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
5. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
6. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
7. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
8. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
9. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
10. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
11. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
12. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
13. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
14. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
15. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
16. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
17. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
18. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
19. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
20. PODLASKIE hajnowski Czeremcha wiejska Program uchwalony Link
21. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
22. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
23. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
24. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
25. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
26. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
27. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
28. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
29. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
30. ŁÓDZKIE radomszczański Lgota Wielka wiejska Program realizowany Link
31. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
32. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
33. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
34. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
35. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
36. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
37. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
38. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
39. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
40. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
41. OPOLSKIE oleski Gorzów Śląski miejsko-wiejska Program realizowany Link
42. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
43. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
44. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
45. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
46. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
47. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łososina Dolna wiejska Projekt programu Link
48. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
49. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
50. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski wiejska Program uchwalony Link
51. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
52. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
53. MAŁOPOLSKIE nowotarski Łapsze Niżne wiejska Program uchwalony Link
54. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
55. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
56. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
57. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
58. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
59. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
60. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
61. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
62. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
63. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Sieraków miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
64. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
65. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
66. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
67. LUBUSKIE krośnieński Maszewo wiejska Projekt programu Link
68. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
69. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
70. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
71. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
72. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
73. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
74. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
75. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
76. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
77. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
78. ŚLĄSKIE pszczyński Goczałkowice-Zdrój wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
79. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
80. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
81. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
82. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
83. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
84. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
85. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
86. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
87. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
88. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
89. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
90. MAŁOPOLSKIE miechowski Miechów miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
91. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
92. LUBELSKIE lubelski Jastków wiejska Projekt programu Link
93. MAŁOPOLSKIE nowotarski Jabłonka wiejska Program realizowany Link
94. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Lwówek miejsko-wiejska Projekt programu Link
95. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
96. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
97. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
98. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
99. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
100. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
101. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
102. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Mniów wiejska Projekt programu Link
103. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Czajków wiejska Projekt programu Link
104. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
105. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
106. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
107. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
108. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
109. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
110. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
111. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
112. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
113. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
114. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
115. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
116. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
117. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
118. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
119. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
120. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
121. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
122. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony Link
123. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
124. WIELKOPOLSKIE kolski Chodów wiejska Projekt programu Link
125. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
126. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
127. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
128. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Gryfów Śląski miejsko-wiejska Projekt programu Link
129. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany Link
130. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
131. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
132. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
133. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
134. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
135. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
136. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
137. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
138. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
139. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Projekt programu Link
140. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
141. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
142. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
143. WIELKOPOLSKIE poznański Mosina miejsko-wiejska Projekt programu Link
144. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
145. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
146. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
147. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
148. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
149. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
150. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
151. PODKARPACKIE rzeszowski Lubenia wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
152. WIELKOPOLSKIE koniński Kramsk wiejska Projekt programu Link
153. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
154. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
155. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
156. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Korzenna wiejska Projekt programu Link
157. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
158. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Mirsk miejsko-wiejska Program uchwalony Link
159. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
160. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
161. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
162. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
163. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
164. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
165. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
166. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
167. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
168. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
169. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
170. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
171. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
172. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
173. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
174. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
175. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
176. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Janowice Wielkie wiejska Program realizowany Link
177. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
178. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
179. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubień Kujawski miejsko-wiejska Projekt programu Link
180. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
181. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
182. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
183. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
184. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
185. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
186. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
187. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
188. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
189. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
190. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
191. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
192. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
193. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
194. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
195. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Krotoszyce wiejska Program realizowany 2032-03-31 Link
196. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
197. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
198. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
199. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
200. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
201. MAŁOPOLSKIE nowotarski Raba Wyżna wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
202. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
203. DOLNOŚLĄSKIE średzki Malczyce wiejska Projekt programu Link
204. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Karpacz miejska Program realizowany Link
205. MAZOWIECKIE płoński Baboszewo wiejska Program uchwalony Link
206. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
207. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
208. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
209. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
210. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
211. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
212. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
213. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
214. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
215. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
216. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
217. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Ostrzeszów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
218. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
219. MAŁOPOLSKIE proszowicki Nowe Brzesko miejsko-wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
220. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
221. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
222. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
223. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
224. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
225. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
226. LUBELSKIE opolski Józefów nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
227. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
228. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
229. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
230. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
231. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
232. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Kamionka Wielka wiejska Projekt programu Link
233. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
234. PODLASKIE łomżyński Łomża wiejska Program realizowany Link
235. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
236. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
237. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
238. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
239. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
240. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
241. MAZOWIECKIE ostrowski Małkinia Górna wiejska Program uchwalony Link
242. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
243. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
244. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2024-01-01 2032-12-31 Link
245. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2023-12-13 2032-12-31 Link
246. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2023-11-30 2032-12-31 Link
247. MAZOWIECKIE piaseczyński Piaseczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-11-15 2032-12-31 Link
248. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2023-10-30 2032-12-31 Link
249. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-10-26 2032-12-31 Link
250. DOLNOŚLĄSKIE oławski Jelcz-Laskowice miejsko-wiejska Program realizowany 2023-09-29 2032-12-31 Link
251. ŚLĄSKIE myszkowski Myszków miejska Program uchwalony 2023-09-28 2024-09-28 Link
252. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
253. PODKARPACKIE jasielski Jasło miejska Program uchwalony 2023-04-17 2031-12-31 Link
254. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-08 2032-12-31 Link
255. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2023-01-31 2032-12-31 Link
256. WIELKOPOLSKIE pilski Białośliwie wiejska Program uchwalony 2023-01-18 2032-12-31 Link
257. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2023-01-01 2032-01-01 Link
258. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2023-01-01 2032-12-31 Link
259. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łabowa wiejska Program uchwalony 2022-12-29 2032-12-31 Link
260. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2022-12-21 2032-12-31 Link
261. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2022-12-17 2032-12-31 Link
262. WIELKOPOLSKIE pilski Kaczory wiejska Program uchwalony 2022-12-01 2032-12-31 Link
263. MAZOWIECKIE kozienicki Magnuszew wiejska Program uchwalony 2022-11-30 2032-12-31 Link
264. MAZOWIECKIE przasnyski Chorzele miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-11-29 2032-12-31 Link
265. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Kobyla Góra wiejska Program uchwalony 2022-10-24 2032-10-24 Link
266. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
267. MAZOWIECKIE nowodworski Nowy Dwór Mazowiecki miejska Program uchwalony 2022-09-27 2032-09-27 Link
268. POMORSKIE słupski Kępice miejsko-wiejska Program realizowany 2022-08-01 2022-07-01 Link
269. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2022-06-23 2032-12-31 Link
270. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Program uchwalony 2022-06-09 2032-12-31 Link
271. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
272. OPOLSKIE strzelecki Strzelce Opolskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-03-30 2032-12-31 Link
273. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony 2022-03-21 2023-12-31 Link
274. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2022-02-04 2032-12-31 Link
275. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2022-01-01 2032-12-31 Link
276. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2021-12-29 2032-12-31 Link
277. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
278. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Program uchwalony 2021-12-21 2032-12-31 Link
279. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
280. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Program realizowany 2021-12-01 2032-12-31 Link
281. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2021-11-22 2032-12-31 Link
282. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2021-11-10 2032-12-31 Link
283. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Gniewkowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-09-29 2032-12-31 Link
284. ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE województwo Program uchwalony 2021-09-28 2031-12-31 Link
285. POMORSKIE wejherowski Linia wiejska Program uchwalony 2021-09-16 2032-12-31 Link
286. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
287. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
288. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
289. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
290. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu 2021-04-24 2032-12-31 Link
291. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
292. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
293. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2021-03-26 2032-12-31 Link
294. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2021-02-26 2032-12-31 Link
295. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
296. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2021-02-24 2032-12-31 Link
297. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
298. WIELKOPOLSKIE kaliski Mycielin wiejska Program uchwalony 2021-01-26 2032-12-21 Link
299. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
300. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
301. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-01 2032-12-31 Link
302. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2020-12-31 2032-12-31 Link
303. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
304. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
305. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
306. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
307. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
308. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
309. WIELKOPOLSKIE koniński Krzymów wiejska Program uchwalony 2020-12-16 2032-12-31 Link
310. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2020-12-10 2032-12-31 Link
311. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program realizowany 2020-11-26 2032-12-31 Link
312. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
313. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-11-19 2032-12-31 Link
314. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
315. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
316. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
317. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
318. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
319. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
320. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
321. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
322. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
323. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
324. ŚLĄSKIE bielski Jasienica wiejska Program uchwalony 2020-04-28 2032-12-31 Link
325. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
326. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
327. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
328. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko wiejska Program uchwalony 2020-02-28 2032-12-31 Link
329. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
330. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
331. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
332. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
333. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
334. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
335. ŚLĄSKIE raciborski Krzanowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-28 2032-03-01 Link
336. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
337. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor miejska Program realizowany 2020-01-27 2032-12-31 Link
338. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
339. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
340. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
341. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-01 2032-12-31 Link
342. WIELKOPOLSKIE leszczyński Krzemieniewo wiejska Program realizowany 2020-01-01 2032-12-31 Link
343. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
344. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
345. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
346. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
347. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
348. WIELKOPOLSKIE kępiński Łęka Opatowska wiejska Program realizowany 2019-12-18 2032-12-31 Link
349. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
350. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
351. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
352. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
353. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
354. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
355. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
356. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
357. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
358. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
359. LUBELSKIE lubartowski Kamionka wiejska Program uchwalony 2019-11-19 2032-12-31 Link
360. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
361. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
362. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
363. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
364. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
365. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
366. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
367. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
368. MAZOWIECKIE ostrowski Boguty-Pianki wiejska Program uchwalony 2019-09-04 2032-12-31 Link
369. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
370. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
371. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
372. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
373. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
374. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu 2019-06-27 2032-12-31 Link
375. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
376. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
377. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
378. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
379. ŚLĄSKIE zawierciański Włodowice miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-18 2032-12-31 Link
380. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Program realizowany 2019-05-31 2032-12-31 Link
381. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
382. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
383. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-03-26 2032-12-31 Link
384. ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Kielce miejska Program realizowany 2019-03-14 2022-12-31 Link
385. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
386. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
387. ŚLĄSKIE raciborski Nędza wiejska Program uchwalony 2019-01-28 2032-12-31 Link
388. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
389. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
390. ŚLĄSKIE raciborski Kuźnia Raciborska miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-17 2032-12-31 Link
391. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
392. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
393. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Kruszwica miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
394. ŁÓDZKIE łaski Łask miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
395. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
396. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
397. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
398. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
399. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
400. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
401. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
402. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
403. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
404. ŁÓDZKIE piotrkowski Łęki Szlacheckie wiejska Program uchwalony 2018-09-27 2032-09-27 Link
405. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
406. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
407. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
408. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
409. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
410. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
411. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
412. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
413. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
414. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
415. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
416. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-22 2032-12-31 Link
417. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
418. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
419. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
420. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
421. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
422. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
423. ŁÓDZKIE łowicki Łowicz wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2021-12-31 Link
424. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Mogilno miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
425. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
426. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
427. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
428. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
429. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
430. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
431. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
432. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
433. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
434. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
435. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
436. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
437. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
438. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
439. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
440. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
441. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
442. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
443. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
444. LUBELSKIE puławski Kurów wiejska Program uchwalony 2017-11-28 2032-12-31 Link
445. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
446. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
447. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
448. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
449. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
450. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
451. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
452. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
453. PODLASKIE moniecki Krypno wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
454. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2017-10-30 2032-12-31 Link
455. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
456. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
457. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
458. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
459. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
460. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
461. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
462. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
463. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
464. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
465. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
466. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
467. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
468. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
469. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
470. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
471. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
472. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
473. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
474. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
475. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
476. MAZOWIECKIE płoński Czerwińsk nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2017-03-28 2032-03-28 Link
477. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lubomino wiejska Program realizowany 2017-03-28 2031-12-31 Link
478. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
479. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
480. LUBELSKIE puławski Końskowola wiejska Program uchwalony 2017-03-08 2032-12-31 Link
481. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
482. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
483. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
484. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
485. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
486. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
487. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
488. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
489. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
490. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
491. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
492. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
493. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
494. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
495. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
496. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
497. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
498. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
499. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
500. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.