Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
3. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
4. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
5. WIELKOPOLSKIE koniński Kramsk wiejska Projekt programu Link
6. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
7. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Gryfów Śląski miejsko-wiejska Projekt programu Link
8. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
9. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
10. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Krotoszyce wiejska Program realizowany 2032-03-31 Link
11. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
12. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
13. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
14. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
15. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
16. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
17. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
18. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubień Kujawski miejsko-wiejska Projekt programu Link
19. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
20. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Czajków wiejska Projekt programu Link
21. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
22. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
23. MAZOWIECKIE płoński Baboszewo wiejska Program uchwalony Link
24. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
25. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
26. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
27. ŁÓDZKIE radomszczański Lgota Wielka wiejska Program realizowany Link
28. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
29. MAŁOPOLSKIE miechowski Miechów miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
30. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
31. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
32. LUBELSKIE lubelski Jastków wiejska Projekt programu Link
33. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
34. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
35. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
36. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
37. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Kamionka Wielka wiejska Projekt programu Link
38. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Korzenna wiejska Projekt programu Link
39. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
40. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
41. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
42. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
43. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
44. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
45. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
46. PODLASKIE łomżyński Łomża wiejska Program realizowany Link
47. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
48. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
49. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
50. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
51. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
52. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
53. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
54. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
55. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
56. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
57. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
58. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
59. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łososina Dolna wiejska Projekt programu Link
60. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
61. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
62. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
63. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
64. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
65. OPOLSKIE oleski Gorzów Śląski miejsko-wiejska Program realizowany Link
66. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
67. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
68. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
69. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
70. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
71. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
72. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
73. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
74. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
75. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
76. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
77. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
78. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
79. MAŁOPOLSKIE nowotarski Jabłonka wiejska Program realizowany Link
80. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
81. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
82. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
83. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
84. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
85. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
86. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
87. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
88. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
89. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
90. MAŁOPOLSKIE proszowicki Nowe Brzesko miejsko-wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
91. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
92. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
93. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
94. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
95. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
96. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
97. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
98. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
99. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
100. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
101. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
102. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
103. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
104. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
105. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
106. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
107. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
108. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
109. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
110. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
111. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
112. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
113. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
114. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
115. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
116. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
117. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
118. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
119. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
120. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
121. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
122. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
123. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
124. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
125. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
126. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
127. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
128. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
129. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
130. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
131. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
132. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
133. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
134. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
135. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
136. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
137. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
138. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
139. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
140. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
141. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
142. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
143. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
144. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
145. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
146. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
147. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
148. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
149. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
150. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
151. PODKARPACKIE rzeszowski Lubenia wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
152. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
153. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
154. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
155. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
156. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
157. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
158. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
159. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
160. ŚLĄSKIE pszczyński Goczałkowice-Zdrój wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
161. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
162. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
163. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
164. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
165. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
166. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
167. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
168. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
169. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
170. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
171. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
172. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
173. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
174. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
175. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
176. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
177. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
178. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
179. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
180. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
181. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
182. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
183. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
184. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
185. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
186. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
187. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
188. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
189. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
190. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
191. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
192. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
193. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
194. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
195. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
196. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
197. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
198. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
199. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
200. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.