Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
2. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
3. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
4. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
5. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
6. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
7. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
8. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
9. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
10. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
11. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
12. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
13. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
14. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
15. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
16. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
17. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
18. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
19. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
20. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
21. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
22. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
23. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
24. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
25. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
26. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
27. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
28. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
29. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
30. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
31. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
32. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
33. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
34. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
35. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
36. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
37. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
38. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
39. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
40. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
41. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
42. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
43. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
44. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
45. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
46. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
47. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
48. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
49. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
50. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
51. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
52. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
53. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
54. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
55. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
56. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
57. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
58. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
59. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
60. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
61. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
62. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
63. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
64. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
65. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
66. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
67. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
68. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
69. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
70. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
71. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
72. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
73. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
74. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
75. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
76. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
77. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
78. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
79. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
80. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
81. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
82. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
83. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
84. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
85. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
86. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
87. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
88. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
89. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
90. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
91. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
92. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
93. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
94. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
95. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
96. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
97. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
98. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
99. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
100. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.