Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortowanie od największego County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
2. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2013-07-22 2032-12-31 Link
3. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
4. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
5. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Myślibórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-11-25 2032-12-31 Link
6. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
7. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
8. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
9. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
10. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Rąbino wiejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
11. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
12. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
13. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
14. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
15. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
16. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
17. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
18. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
19. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
20. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
21. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-23 2032-12-31 Link
22. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
23. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
24. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
25. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Kamień Pomorski miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-10 2032-12-31 Link
26. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
27. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
28. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
29. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
30. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
31. ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin miejska Program uchwalony 2008-03-20 2032-12-31 Link
32. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
33. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
34. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
35. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Moryń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
36. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
37. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Bobolice miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-08-27 2032-12-31 Link
38. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
39. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
40. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
41. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
42. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
43. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
44. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Kozielice wiejska Program realizowany 2010-05-06 2023-05-06 Link
45. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
46. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Grzmiąca wiejska Program realizowany 2014-03-26 2032-01-31 Link
47. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
48. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
49. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
50. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
51. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
52. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
53. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Kołbaskowo wiejska Program realizowany 2007-04-26 2032-12-31 Link
54. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
55. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Mielno wiejska Program realizowany 2006-12-04 2025-05-01 Link
56. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
57. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg wiejska Projekt programu 2013-11-04 2032-12-31 Link
58. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
59. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Brojce wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
60. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31
61. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
62. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
63. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
64. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
65. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
66. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
67. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
68. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Nowe Warpno miejsko-wiejska Program realizowany 2007-10-29 2018-10-28 Link
69. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Nowogródek Pomorski wiejska Program uchwalony 2016-01-22 2032-12-31 Link
70. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
71. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany 2016-09-01 2032-12-31 Link
72. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
73. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
74. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
75. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
76. WIELKOPOLSKIE pleszewski Pleszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-11-29 2030-12-31
77. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
78. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Koźmin Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
79. WIELKOPOLSKIE kolski Kościelec wiejska Program uchwalony Link
80. WIELKOPOLSKIE słupecki Lądek wiejska Program uchwalony 2016-02-25 2032-12-31 Link
81. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
82. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
83. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
84. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
85. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
86. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
87. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
88. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań miejska Projekt programu Link
89. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
90. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
91. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
92. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
93. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
94. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
95. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Projekt programu Link
96. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
97. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2008-03-31 2032-12-31
98. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony Link
99. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
100. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.