Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortowanie od największego
 
1. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
2. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
3. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
4. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
5. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
6. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
7. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
8. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
9. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
10. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
11. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
12. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
13. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
14. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
15. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany Link
16. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
17. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
18. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Projekt programu Link
19. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
20. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
21. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
22. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
23. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony
24. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
25. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
26. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
27. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 Link
28. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
29. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
30. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony Link
31. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
32. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2011-10-03 Link
33. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
34. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
35. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Projekt programu Link
36. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
37. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
38. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
39. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Projekt programu Link
40. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
41. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
42. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
43. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
44. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
45. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
46. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu Link
47. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
48. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
49. DOLNOŚLĄSKIE lubański Leśna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-29 Link
50. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
51. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
52. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
53. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
54. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
55. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony Link
56. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
57. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
58. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
59. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
60. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
61. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
62. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
63. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
64. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
65. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
66. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
67. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
68. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
69. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
70. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany Link
71. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
72. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
73. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony Link
74. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
75. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
76. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Projekt programu Link
77. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
78. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
79. MAZOWIECKIE nowodworski Leoncin wiejska Program uchwalony 2012-10-31 Link
80. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Projekt programu Link
81. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
82. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony Link
83. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Projekt programu Link
84. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
85. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Projekt programu Link
86. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
87. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
88. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
89. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
90. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Projekt programu Link
91. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
92. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
93. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
94. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony Link
95. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony Link
96. PODKARPACKIE przemyski Dubiecko wiejska Program uchwalony 2012-09-25 Link
97. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
98. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
99. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
100. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.