Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
2. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
3. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
4. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony Link
5. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
6. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Projekt programu Link
7. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
8. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
9. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
10. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
11. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
12. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
13. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
14. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony
15. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
16. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
17. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony Link
18. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
19. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony Link
20. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
21. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
22. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
23. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
24. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
25. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
26. MAŁOPOLSKIE limanowski Jodłownik wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
27. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
28. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
29. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony Link
30. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
31. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
32. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
33. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Projekt programu Link
34. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
35. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
36. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
37. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
38. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Projekt programu Link
39. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
40. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
41. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
42. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
43. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
44. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
45. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
46. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu Link
47. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
48. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
49. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
50. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
51. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
52. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
53. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
54. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
55. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
56. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
57. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
58. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
59. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
60. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
61. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Projekt programu Link
62. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
63. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Projekt programu Link
64. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany Link
65. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
66. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
67. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
68. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Projekt programu Link
69. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
70. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
71. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
72. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
73. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony Link
74. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
75. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
76. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Projekt programu Link
77. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
78. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
79. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
80. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
81. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany Link
82. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
83. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
84. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
85. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Projekt programu Link
86. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
87. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
88. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
89. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
90. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Projekt programu Link
91. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
92. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
93. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
94. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
95. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony Link
96. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
97. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
98. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
99. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Projekt programu Link
100. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.