Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortowanie od największego
 
1401. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1402. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
1403. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1404. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
1405. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
1406. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
1407. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1408. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
1409. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1410. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1411. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1412. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1413. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
1414. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1415. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
1416. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
1417. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
1418. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
1419. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
1420. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
1421. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
1422. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
1423. MAZOWIECKIE ostrołęcki Baranowo wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
1424. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1425. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1426. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Bystrzyca Kłodzka miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-03-27 2032-12-31 Link
1427. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1428. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
1429. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1430. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
1431. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
1432. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
1433. LUBUSKIE LUBUSKIE LUBUSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-13 2032-12-31 Link
1434. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
1435. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
1436. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
1437. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
1438. LUBELSKIE łukowski Łuków wiejska Program uchwalony 2011-04-20 2032-12-31 Link
1439. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
1440. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
1441. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
1442. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
1443. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
1444. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
1445. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
1446. LUBELSKIE świdnicki Mełgiew wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-31 Link
1447. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1448. PODLASKIE moniecki Trzcianne wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1449. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1450. MAZOWIECKIE łosicki Łosice miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-14 2032-12-31 Link
1451. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1452. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
1453. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
1454. MAZOWIECKIE łosicki Huszlew wiejska Program uchwalony 2013-04-29 2032-12-31 Link
1455. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
1456. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
1457. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1458. PODLASKIE moniecki Krypno wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
1459. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
1460. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Kruszwica miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
1461. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Jedwabno wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1462. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
1463. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1464. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
1465. LUBELSKIE janowski Godziszów wiejska Program realizowany 2016-11-07 2032-12-31 Link
1466. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
1467. MAZOWIECKIE ciechanowski Gołymin-Ośrodek wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
1468. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1469. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
1470. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Fałków wiejska Program uchwalony 2015-02-23 2032-12-31 Link
1471. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
1472. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1473. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
1474. MAZOWIECKIE grójecki Belsk Duży wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
1475. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
1476. LUBUSKIE świebodziński Lubrza wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
1477. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1478. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1479. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
1480. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1481. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Osie wiejska Program uchwalony 2016-03-09 2032-12-31 Link
1482. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
1483. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
1484. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Biskupiec wiejska Program uchwalony 2010-09-09 2032-12-31 Link
1485. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1486. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
1487. MAZOWIECKIE siedlecki Korczew wiejska Program uchwalony 2008-08-22 2032-12-31 Link
1488. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
1489. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Nowa Wieś Wielka wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1490. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Gostycyn wiejska Program realizowany 2016-11-24 2032-12-31 Link
1491. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
1492. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1493. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1494. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dobrcz wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1495. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
1496. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
1497. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
1498. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1499. LUBELSKIE lubartowski Kamionka wiejska Program uchwalony 2019-11-19 2032-12-31 Link
1500. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1501. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
1502. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
1503. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
1504. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1505. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
1506. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Nowe miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-31 Link
1507. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
1508. PODKARPACKIE niżański Jeżowe wiejska Program uchwalony 2011-05-05 2032-12-31 Link
1509. LUBUSKIE krośnieński Krosno Odrzańskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
1510. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Kęsowo wiejska Program uchwalony 2011-06-20 2032-12-31 Link
1511. LUBELSKIE łukowski Stanin wiejska Program uchwalony 2011-04-18 2032-12-31 Link
1512. MAŁOPOLSKIE nowotarski Ochotnica Dolna wiejska Projekt programu 2009-12-11 2032-12-31 Link
1513. MAZOWIECKIE grójecki Pniewy wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1514. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
1515. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Żmigród miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
1516. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1517. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1518. MAŁOPOLSKIE miechowski Słaboszów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1519. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Budry wiejska Program uchwalony 2014-04-29 2032-12-31 Link
1520. LUBELSKIE chełmski Sawin wiejska Program uchwalony 2014-02-17 2032-12-31 Link
1521. LUBELSKIE lubelski Jabłonna wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1522. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1523. LUBELSKIE świdnicki Rybczewice wiejska Program uchwalony 2011-05-24 2032-12-31 Link
1524. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
1525. PODKARPACKIE niżański Harasiuki wiejska Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
1526. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
1527. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
1528. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
1529. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
1530. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1531. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Świedziebnia wiejska Program uchwalony 2011-07-27 2032-12-31 Link
1532. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1533. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
1534. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Piecki wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31 Link
1535. PODKARPACKIE niżański Nisko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-06 2032-12-31 Link
1536. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1537. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Radomin wiejska Program uchwalony 2011-07-20 2032-12-31 Link
1538. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
1539. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
1540. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1541. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól wiejska Program uchwalony 2009-10-23 2032-12-31 Link
1542. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
1543. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1544. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Nekla miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-02-09 2032-12-31 Link
1545. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
1546. LUBELSKIE kraśnicki Gościeradów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1547. LUBELSKIE kraśnicki Annopol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1548. ŚLĄSKIE częstochowski Mykanów wiejska Program uchwalony 2011-03-25 2032-12-31 Link
1549. OPOLSKIE brzeski Lewin Brzeski miejsko-wiejska Projekt programu 2008-01-01 2032-12-31 Link
1550. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
1551. PODKARPACKIE krośnieński Jaśliska wiejska Program uchwalony 2011-05-13 2032-12-31 Link
1552. ŚLĄSKIE raciborski Kuźnia Raciborska miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-17 2032-12-31 Link
1553. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
1554. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
1555. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1556. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
1557. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
1558. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
1559. ŁÓDZKIE pajęczański Kiełczygłów wiejska Program uchwalony 2015-12-04 2032-12-31 Link
1560. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
1561. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka wiejska Program uchwalony 2013-03-14 2032-12-31 Link
1562. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
1563. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1564. ŁÓDZKIE wieluński Czarnożyły wiejska Program uchwalony 2011-04-02 2032-12-31 Link
1565. ŁÓDZKIE radomszczański Masłowice wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
1566. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
1567. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
1568. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
1569. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
1570. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
1571. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
1572. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
1573. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
1574. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
1575. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
1576. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2021-10-28 2032-12-31 Link
1577. ŁÓDZKIE pajęczański Działoszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-21 2032-12-31 Link
1578. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
1579. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
1580. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
1581. PODLASKIE sokólski Janów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1582. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
1583. MAZOWIECKIE płocki Gąbin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-02-11 2032-12-31 Link
1584. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Łasin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1585. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
1586. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Gniewkowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-09-29 2032-12-31 Link
1587. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
1588. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2022-01-01 2032-12-31 Link
1589. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Obrazów wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
1590. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
1591. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
1592. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
1593. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
1594. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
1595. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
1596. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
1597. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Kowary miejska Program realizowany 2008-03-05 2032-12-31 Link
1598. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
1599. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1600. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kobierzyce wiejska Program uchwalony 2010-10-22 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.