Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortowanie od największego Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1401. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Iwierzyce wiejska Program realizowany 2012-11-14 2032-12-31 Link
1402. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
1403. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
1404. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1405. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
1406. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1407. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
1408. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Imielno wiejska Program realizowany 2015-10-21 2032-12-31 Link
1409. MAZOWIECKIE radomski Iłża miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-10-12 2031-12-31 Link
1410. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
1411. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1412. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
1413. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
1414. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
1415. MAŁOPOLSKIE krakowski Igołomia-Wawrzeńczyce wiejska Program realizowany 2019-07-16 2032-12-31 Link
1416. PODKARPACKIE rzeszowski Hyżne wiejska Program uchwalony 2015-03-24 2032-12-31 Link
1417. MAZOWIECKIE łosicki Huszlew wiejska Program uchwalony 2013-04-29 2032-12-31 Link
1418. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1419. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
1420. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
1421. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
1422. PODKARPACKIE niżański Harasiuki wiejska Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
1423. LUBELSKIE włodawski Hańsk wiejska Program uchwalony 2009-12-29 2032-12-29
1424. MAZOWIECKIE miński Halinów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-20 2032-12-31 Link
1425. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
1426. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
1427. MAZOWIECKIE pułtuski Gzy wiejska Program realizowany 2012-06-19 2032-12-31 Link
1428. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Grzmiąca wiejska Program realizowany 2014-03-26 2032-01-31 Link
1429. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Gryfów Śląski miejsko-wiejska Projekt programu Link
1430. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1431. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
1432. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1433. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Gruta wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1434. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Grunwald wiejska Program realizowany 2012-09-28 2032-12-31 Link
1435. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
1436. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
1437. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
1438. MAZOWIECKIE grójecki Grójec miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-14 2032-12-31 Link
1439. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Gródek nad Dunajcem wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-28 Link
1440. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
1441. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Program realizowany 2015-01-18 2032-12-31 Link
1442. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
1443. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Gromadka wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-01-26 Link
1444. PODKARPACKIE leżajski Grodzisko Dolne wiejska Program uchwalony 2014-02-11 2032-12-31 Link
1445. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
1446. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1447. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Grodziczno wiejska Program uchwalony 2010-02-25 2032-12-31
1448. PODKARPACKIE tarnobrzeski Grębów wiejska Program realizowany 2011-05-12 2032-12-31 Link
1449. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1450. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1451. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1452. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
1453. ŁÓDZKIE łęczycki Grabów wiejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-01-29 Link
1454. PODLASKIE kolneński Grabowo wiejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-28 Link
1455. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
1456. ŁÓDZKIE piotrkowski Grabica wiejska Projekt programu 2015-09-30 2032-12-31 Link
1457. MAZOWIECKIE radomski Gózd wiejska Program uchwalony 2008-06-26 2032-12-31 Link
1458. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
1459. MAZOWIECKIE garwoliński Górzno wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1460. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Górzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-22 2031-12-31 Link
1461. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1462. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
1463. MAZOWIECKIE piaseczyński Góra Kalwaria miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-01 2032-12-31 Link
1464. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1465. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
1466. LUBELSKIE kraśnicki Gościeradów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1467. ŁÓDZKIE sieradzki Goszczanów wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
1468. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
1469. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1470. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Gostycyn wiejska Program realizowany 2016-11-24 2032-12-31 Link
1471. PODKARPACKIE tarnobrzeski Gorzyce wiejska Program uchwalony 2011-05-31 2032-12-31 Link
1472. ŚLĄSKIE wodzisławski Gorzyce wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
1473. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
1474. OPOLSKIE oleski Gorzów Śląski miejsko-wiejska Program realizowany Link
1475. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
1476. LUBELSKIE biłgorajski Goraj wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1477. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
1478. MAZOWIECKIE ciechanowski Gołymin-Ośrodek wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
1479. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
1480. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1481. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1482. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń miejska Program realizowany 2016-01-27 Link
1483. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
1484. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1485. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
1486. LUBELSKIE janowski Godziszów wiejska Program realizowany 2016-11-07 2032-12-31 Link
1487. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
1488. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2023-10-30 2032-12-31 Link
1489. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
1490. ŚLĄSKIE pszczyński Goczałkowice-Zdrój wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1491. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
1492. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
1493. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1494. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
1495. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Gniewkowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-09-29 2032-12-31 Link
1496. POMORSKIE tczewski Gniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
1497. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Głuszyca miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-28 2032-12-31 Link
1498. LUBELSKIE lubelski Głusk wiejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1499. ŁÓDZKIE skierniewicki Głuchów wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1500. OPOLSKIE nyski Głuchołazy miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
1501. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1502. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
1503. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
1504. ŁÓDZKIE zgierski Głowno miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1505. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
1506. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1507. PODKARPACKIE rzeszowski Głogów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-24 2032-12-31 Link
1508. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
1509. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Program uchwalony 2022-06-09 2032-12-31 Link
1510. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko miejska Program uchwalony 2015-02-19 2032-12-31 Link
1511. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1512. ŚLĄSKIE żywiecki Gilowice wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-30 Link
1513. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
1514. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2023-12-13 2032-12-31 Link
1515. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1516. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
1517. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
1518. MAZOWIECKIE płocki Gąbin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-02-11 2032-12-31 Link
1519. ŚLĄSKIE rybnicki Gaszowice wiejska Program realizowany 2015-11-26 2032-12-31 Link
1520. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
1521. POMORSKIE kwidzyński Gardeja wiejska Program realizowany 2012-12-01 2032-12-31 Link
1522. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
1523. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1524. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2023-10-30 2032-12-31 Link
1525. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Frombork miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-25 2032-12-31 Link
1526. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
1527. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1528. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
1529. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
1530. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Fałków wiejska Program uchwalony 2015-02-23 2032-12-31 Link
1531. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
1532. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1533. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1534. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1535. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany 2011-12-15 2032-12-14 Link
1536. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Dźwierzuty wiejska Program uchwalony 2016-10-25 2032-12-31 Link
1537. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
1538. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1539. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów wiejska Program realizowany 2015-01-29 Link
1540. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1541. POMORSKIE kościerski Dziemiany wiejska Program realizowany 2008-12-23 2032-12-31 Link
1542. ŁÓDZKIE pajęczański Działoszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-21 2032-12-31 Link
1543. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
1544. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1545. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1546. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dziadowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2023-02-20 2032-12-31 Link
1547. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
1548. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dywity wiejska Program uchwalony 2014-09-25 2032-12-31 Link
1549. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów wiejska Projekt programu 2013-12-30 2032-12-31 Link
1550. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
1551. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1552. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2021-12-29 2032-12-31 Link
1553. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
1554. PODKARPACKIE krośnieński Dukla miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-10 2032-12-10 Link
1555. LUBELSKIE chełmski Dubienka wiejska Program realizowany 2011-04-26 2031-12-31 Link
1556. PODKARPACKIE przemyski Dubiecko wiejska Program uchwalony 2012-09-25 Link
1557. PODLASKIE hajnowski Dubicze Cerkiewne wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
1558. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1559. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
1560. ŁÓDZKIE opoczyński Drzewica miejsko-wiejska Projekt programu 2015-10-16 2032-12-31 Link
1561. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
1562. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
1563. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
1564. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1565. WIELKOPOLSKIE poznański Dopiewo wiejska Program uchwalony 2010-01-25 2032-12-31 Link
1566. WIELKOPOLSKIE średzki Dominowo wiejska Program realizowany 2007-11-29 2032-12-31 Link
1567. OPOLSKIE namysłowski Domaszowice wiejska Program realizowany 2007-03-29 2032-12-31 Link
1568. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1569. DOLNOŚLĄSKIE oławski Domaniów wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1570. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Dobrzyń nad Wisłą miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
1571. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
1572. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
1573. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
1574. ŁÓDZKIE radomszczański Dobryszyce wiejska Program uchwalony 2014-05-06 2032-12-31 Link
1575. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dobroszyce wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-01-01 Link
1576. ŁÓDZKIE pabianicki Dobroń wiejska Program realizowany 2014-04-04 2032-12-31 Link
1577. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Dobromierz wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1578. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1579. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
1580. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Dobre wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-12-31 Link
1581. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dobrcz wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1582. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
1583. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1584. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
1585. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
1586. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
1587. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1588. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
1589. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1590. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
1591. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
1592. LUBELSKIE parczewski Dębowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
1593. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1594. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1595. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1596. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
1597. MAZOWIECKIE miński Dębe Wielkie wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
1598. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
1599. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
1600. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.