Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortowanie od największego Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1401. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
1402. WIELKOPOLSKIE poznański Murowana Goślina miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-24 2032-12-31 Link
1403. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
1404. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-15 2032-12-31 Link
1405. PODLASKIE białostocki Michałowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
1406. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
1407. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Kazimierza Wielka miejsko-wiejska Program realizowany 2015-01-21 2032-12-31 Link
1408. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1409. PODLASKIE suwalski Szypliszki wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
1410. LUBUSKIE nowosolski Otyń wiejska Program realizowany 2015-11-30
1411. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
1412. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
1413. WIELKOPOLSKIE poznański Luboń miejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
1414. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
1415. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
1416. OPOLSKIE namysłowski Świerczów wiejska Program realizowany 2012-11-06 2032-12-31 Link
1417. PODLASKIE hajnowski Czyże wiejska Program realizowany 2007-09-28 2032-12-31 Link
1418. OPOLSKIE głubczycki Baborów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 Link
1419. OPOLSKIE kluczborski Kluczbork miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-30 2032-12-31 Link
1420. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
1421. MAZOWIECKIE miński Halinów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-20 2032-12-31 Link
1422. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
1423. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń miejska Program realizowany 2016-01-27 Link
1424. OPOLSKIE nyski Głuchołazy miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
1425. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Krotoszyce wiejska Program realizowany 2032-03-31 Link
1426. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Program realizowany 2016-09-30 2032-12-31 Link
1427. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Kołaczkowo wiejska Program realizowany 2016-10-11 2032-12-31 Link
1428. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Jeżów Sudecki wiejska Program realizowany 2008-11-05 2032-12-31 Link
1429. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
1430. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
1431. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
1432. MAZOWIECKIE radomski Kowala wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1433. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
1434. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Karpacz miejska Program realizowany Link
1435. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
1436. MAŁOPOLSKIE suski Budzów wiejska Program realizowany 2011-12-14 2032-12-31 Link
1437. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
1438. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
1439. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
1440. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
1441. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1442. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
1443. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Program realizowany 2019-05-31 2032-12-31 Link
1444. ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1445. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
1446. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Ropczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-27 2032-12-31 Link
1447. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Strawczyn wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1448. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
1449. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
1450. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Janowice Wielkie wiejska Program realizowany Link
1451. POMORSKIE lęborski Nowa Wieś Lęborska wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31
1452. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1453. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Pierzchnica wiejska Program realizowany 2007-10-15 2032-12-31 Link
1454. KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz miejska Program realizowany 2008-02-13 2032-12-31 Link
1455. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Cekcyn wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1456. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
1457. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Leszno wiejska Program realizowany 2008-06-26 2032-12-31 Link
1458. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
1459. MAŁOPOLSKIE wielicki Kłaj wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1460. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Imielno wiejska Program realizowany 2015-10-21 2032-12-31 Link
1461. POMORSKIE nowodworski Krynica Morska miejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1462. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1463. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
1464. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
1465. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
1466. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
1467. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
1468. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1469. PODKARPACKIE przeworski Kańczuga miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-30 2032-06-30 Link
1470. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
1471. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
1472. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
1473. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
1474. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1475. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
1476. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
1477. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
1478. POMORSKIE malborski Lichnowy wiejska Program realizowany 2012-10-25 2032-12-31 Link
1479. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1480. ŚLĄSKIE raciborski Krzanowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-28 2032-03-01 Link
1481. LUBUSKIE żarski Lubsko miejsko-wiejska Program realizowany 2016-11-23 Link
1482. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
1483. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
1484. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
1485. ŚLĄSKIE rybnicki Gaszowice wiejska Program realizowany 2015-11-26 2032-12-31 Link
1486. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1487. PODKARPACKIE łańcucki Łańcut wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1488. ŚLĄSKIE kłobucki Kłobuck miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1489. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
1490. MAZOWIECKIE płocki Radzanowo wiejska Program realizowany 2009-02-18 2032-12-31 Link
1491. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
1492. LUBELSKIE łukowski Krzywda wiejska Program realizowany 2008-03-18 2032-12-31 Link
1493. LUBELSKIE rycki Stężyca wiejska Program realizowany 2008-01-30 2032-12-21 Link
1494. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
1495. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw wiejska Program realizowany 2011-05-05 2032-12-31 Link
1496. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Osięciny wiejska Program realizowany 2014-02-21 2032-12-31 Link
1497. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
1498. POMORSKIE bytowski Kołczygłowy wiejska Program realizowany 2012-12-20 2032-12-31 Link
1499. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1500. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
1501. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
1502. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
1503. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
1504. ŁÓDZKIE pabianicki Konstantynów Łódzki miejska Program realizowany 2013-11-12 2032-12-31 Link
1505. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
1506. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Koneck wiejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
1507. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
1508. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
1509. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
1510. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
1511. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1512. LUBELSKIE bialski Leśna Podlaska wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1513. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
1514. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
1515. PODKARPACKIE jasielski Jasło wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1516. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
1517. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
1518. LUBELSKIE opolski Poniatowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
1519. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
1520. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
1521. MAZOWIECKIE otwocki Karczew miejsko-wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1522. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1523. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1524. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
1525. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
1526. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1527. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1528. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
1529. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
1530. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
1531. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
1532. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
1533. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
1534. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1535. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
1536. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
1537. LUBUSKIE nowosolski Kożuchów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1538. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
1539. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
1540. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Kampinos wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1541. LUBELSKIE łukowski Adamów wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1542. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
1543. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
1544. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
1545. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
1546. WIELKOPOLSKIE poznański Kórnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-27 2032-12-31 Link
1547. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
1548. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Kijewo Królewskie wiejska Program realizowany 2011-06-28 2032-12-31 Link
1549. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1550. MAŁOPOLSKIE krakowski Krzeszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-28 2032-12-31 Link
1551. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
1552. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
1553. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
1554. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1555. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
1556. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1557. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1558. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
1559. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
1560. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
1561. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1562. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1563. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1564. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
1565. LUBELSKIE radzyński Czemierniki wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1566. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1567. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
1568. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1569. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kudowa-Zdrój miejska Program realizowany 2016-03-02 2032-12-31 Link
1570. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Kunów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-26 2032-12-31 Link
1571. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
1572. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
1573. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1574. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1575. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
1576. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1577. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1578. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1579. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1580. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
1581. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
1582. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
1583. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
1584. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
1585. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1586. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1587. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1588. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
1589. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1590. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
1591. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
1592. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
1593. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
1594. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
1595. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
1596. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
1597. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
1598. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
1599. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
1600. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.