DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
151.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
152.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
153.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
154.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
155.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
156.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
157.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
158.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
159.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
160.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
161.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
162.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
163.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
164.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
165.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
166.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
167.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
168.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
169.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
170.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
171.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
172.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
173.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
174.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
175.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
176.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
177.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
178.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
179.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
180.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
181.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
182.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
183.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
184.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
185.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
186.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
187.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
188.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
189.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
190.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
191.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
192.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
193.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
194.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
195.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
196.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
197.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
198.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
199.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
200.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link