Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortowanie od najmniejszego County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1501. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Tarłów wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-12-31 Link
1502. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
1503. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
1504. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
1505. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Ruda Maleniecka wiejska Program uchwalony 2013-04-24 2032-12-31 Link
1506. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
1507. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
1508. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
1509. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Klimontów wiejska Program uchwalony 2014-03-03 2032-12-31 Link
1510. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Kunów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-26 2032-12-31 Link
1511. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
1512. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
1513. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Fałków wiejska Program uchwalony 2015-02-23 2032-12-31 Link
1514. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
1515. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
1516. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
1517. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
1518. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
1519. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2021-12-29 2032-12-31 Link
1520. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1521. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
1522. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
1523. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1524. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Ożarów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1525. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bieliny wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
1526. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
1527. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Krasocin wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
1528. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Nagłowice wiejska Program realizowany 2009-06-30 2032-12-31 Link
1529. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
1530. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
1531. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
1532. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
1533. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1534. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Piekoszów wiejska Program uchwalony 2007-03-15 2032-12-31
1535. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1536. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bodzentyn miejsko-wiejska Program realizowany 2016-10-27 2032-01-01 Link
1537. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1538. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Oksa wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
1539. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Strawczyn wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1540. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
1541. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Program realizowany 2015-01-18 2032-12-31 Link
1542. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Kalinowo wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1543. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1544. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Kowale Oleckie wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1545. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
1546. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1547. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
1548. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Lubawa miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1549. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Wieliczki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1550. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński miejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1551. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1552. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Budry wiejska Program uchwalony 2014-04-29 2032-12-31 Link
1553. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Biała Piska miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1554. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
1555. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1556. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
1557. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Rozogi wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
1558. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1559. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1560. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1561. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Tolkmicko miejsko-wiejska Program realizowany 2009-11-27 2031-12-31 Link
1562. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
1563. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
1564. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Piecki wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31 Link
1565. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
1566. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
1567. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Miłki wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
1568. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Kiwity wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1569. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
1570. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mikołajki miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-29 2032-12-31 Link
1571. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
1572. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
1573. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
1574. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
1575. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Szczytno miejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
1576. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1577. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Morąg miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-30 2019-12-31 Link
1578. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1579. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Reszel miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
1580. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
1581. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1582. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
1583. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
1584. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
1585. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Korsze miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1586. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Dźwierzuty wiejska Program uchwalony 2016-10-25 2032-12-31 Link
1587. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1588. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Kisielice miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
1589. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn miejska Program uchwalony 2013-01-17 2032-12-31 Link
1590. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Świętajno wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
1591. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Grodziczno wiejska Program uchwalony 2010-02-25 2032-12-31
1592. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Kolno wiejska Program realizowany 2013-02-15 2032-12-31 Link
1593. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
1594. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
1595. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
1596. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Jedwabno wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1597. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
1598. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
1599. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Grunwald wiejska Program realizowany 2012-09-28 2032-12-31 Link
1600. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Srokowo wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1601. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Frombork miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-25 2032-12-31 Link
1602. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Barczewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-25 2032-12-31 Link
1603. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
1604. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Olecko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1605. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda miejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
1606. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie miejska Program realizowany 2012-03-13 2032-12-31 Link
1607. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Purda wiejska Program uchwalony 2013-02-22 2032-12-31 Link
1608. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
1609. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Lelkowo wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31 Link
1610. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
1611. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1612. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany 2011-12-15 2032-12-14 Link
1613. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1614. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Banie Mazurskie wiejska Program uchwalony 2013-11-27 2032-12-31 Link
1615. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Kurzętnik wiejska Program realizowany 2010-02-23 2032-12-31 Link
1616. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński wiejska Program uchwalony 2011-06-09 2032-06-09 Link
1617. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Biskupiec wiejska Program uchwalony 2010-09-09 2032-12-31 Link
1618. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jeziorany miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-16 2032-12-31 Link
1619. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2022-12-21 2032-12-31 Link
1620. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowo wiejska Program realizowany 2012-01-28 2032-01-28 Link
1621. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda wiejska Program uchwalony 2012-06-27 2032-12-31 Link
1622. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Nidzica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-01 2032-12-31 Link
1623. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
1624. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jonkowo wiejska Program uchwalony 2014-09-15 2032-12-31 Link
1625. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
1626. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lubomino wiejska Program realizowany 2017-03-28 2031-12-31 Link
1627. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
1628. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce wiejska Program realizowany 2014-09-19 2032-12-31 Link
1629. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2012-03-05 2032-12-31 Link
1630. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Świętajno wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2031-12-31 Link
1631. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
1632. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
1633. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko miejska Program uchwalony 2015-02-19 2032-12-31 Link
1634. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dywity wiejska Program uchwalony 2014-09-25 2032-12-31 Link
1635. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1636. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Ruciane-Nida miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
1637. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
1638. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
1639. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Ryn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
1640. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Kruklanki wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
1641. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1642. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
1643. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo wiejska Program realizowany 2012-06-15 2032-12-31 Link
1644. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
1645. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
1646. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn miejska Program uchwalony 2011-11-30 Link
1647. WIELKOPOLSKIE pilski Kaczory wiejska Program uchwalony 2022-12-01 2032-12-31 Link
1648. WIELKOPOLSKIE poznański Luboń miejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
1649. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
1650. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1651. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
1652. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Zbąszyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-12 2013-12-31 Link
1653. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
1654. WIELKOPOLSKIE pilski Ujście miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1655. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
1656. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
1657. WIELKOPOLSKIE leszczyński Krzemieniewo wiejska Program realizowany 2020-01-01 2032-12-31 Link
1658. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1659. WIELKOPOLSKIE poznański Stęszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-16 2032-12-31 Link
1660. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
1661. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1662. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-10-26 2032-12-31 Link
1663. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
1664. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
1665. WIELKOPOLSKIE słupecki Słupca wiejska Program uchwalony 2013-12-09 2032-12-31 Link
1666. WIELKOPOLSKIE poznański Dopiewo wiejska Program uchwalony 2010-01-25 2032-12-31 Link
1667. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
1668. WIELKOPOLSKIE koniński Kramsk wiejska Projekt programu Link
1669. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
1670. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
1671. WIELKOPOLSKIE kolski Chodów wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
1672. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
1673. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1674. WIELKOPOLSKIE obornicki Rogoźno miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-08-28 Link
1675. WIELKOPOLSKIE złotowski Krajenka miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-02-29 2032-12-31 Link
1676. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
1677. WIELKOPOLSKIE kolski Kłodawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
1678. WIELKOPOLSKIE pleszewski Pleszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-11-29 2030-12-31 Link
1679. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Nekla miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-02-09 2032-12-31 Link
1680. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
1681. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1682. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
1683. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
1684. WIELKOPOLSKIE ostrowski Ostrów Wielkopolski wiejska Program uchwalony 2014-11-12 2032-12-31 Link
1685. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
1686. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
1687. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Koźmin Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
1688. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
1689. WIELKOPOLSKIE pilski Miasteczko Krajeńskie wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
1690. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
1691. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
1692. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
1693. WIELKOPOLSKIE słupecki Lądek wiejska Program uchwalony 2016-02-25 2032-12-31 Link
1694. WIELKOPOLSKIE pilski Piła miejska Program realizowany 2014-10-28 2032-12-31 Link
1695. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
1696. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
1697. WIELKOPOLSKIE poznański Mosina miejsko-wiejska Projekt programu 2009-01-01 2032-12-31 Link
1698. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
1699. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1700. WIELKOPOLSKIE jarociński Kotlin wiejska Program uchwalony 2016-06-30 Link
1701. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1702. WIELKOPOLSKIE koniński Kazimierz Biskupi wiejska Program realizowany 2009-01-30 2032-12-31 Link
1703. WIELKOPOLSKIE turecki Kawęczyn wiejska Program realizowany 2014-02-07 2032-12-31 Link
1704. WIELKOPOLSKIE poznański Czerwonak wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-02-20 Link
1705. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
1706. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
1707. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2007-03-30 2032-12-31 Link
1708. WIELKOPOLSKIE kolski Koło miejska Program uchwalony 2014-09-24 2032-12-31 Link
1709. WIELKOPOLSKIE kolski Kościelec wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
1710. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
1711. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Ostrzeszów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1712. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Krotoszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
1713. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
1714. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
1715. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Kuślin wiejska Program realizowany 2008-12-31 2031-12-31 Link
1716. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Kwilcz wiejska Program realizowany 2012-08-28 2032-12-31 Link
1717. WIELKOPOLSKIE średzki Krzykosy wiejska Program uchwalony 2007-09-27 2032-12-31 Link
1718. WIELKOPOLSKIE Leszno Leszno miejska Program realizowany 2015-01-22 2032-12-31 Link
1719. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
1720. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
1721. WIELKOPOLSKIE obornicki Oborniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-20 2032-12-31 Link
1722. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1723. WIELKOPOLSKIE poznański Murowana Goślina miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-24 2032-12-31 Link
1724. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1725. WIELKOPOLSKIE kaliski Mycielin wiejska Program uchwalony 2021-01-26 2032-12-21 Link
1726. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1727. WIELKOPOLSKIE gostyński Borek Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-05-30 2032-12-31 Link
1728. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
1729. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
1730. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
1731. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
1732. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
1733. WIELKOPOLSKIE koniński Krzymów wiejska Program uchwalony 2020-12-16 2032-12-31 Link
1734. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
1735. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
1736. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
1737. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
1738. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
1739. WIELKOPOLSKIE złotowski Tarnówka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
1740. WIELKOPOLSKIE pilski Białośliwie wiejska Program uchwalony 2023-01-18 2032-12-31 Link
1741. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
1742. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Lwówek miejsko-wiejska Projekt programu Link
1743. WIELKOPOLSKIE średzki Dominowo wiejska Program realizowany 2007-11-29 2032-12-31 Link
1744. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Sieraków miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1745. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Kobyla Góra wiejska Program uchwalony 2022-10-24 2032-10-24 Link
1746. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1747. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
1748. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
1749. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Kołaczkowo wiejska Program realizowany 2016-10-11 2032-12-31 Link
1750. WIELKOPOLSKIE kościański Kościan miejska Program realizowany 2011-03-17 2032-12-31 Link
1751. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
1752. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1753. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Czajków wiejska Projekt programu Link
1754. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
1755. WIELKOPOLSKIE kaliski Stawiszyn miejsko-wiejska Projekt programu 2016-09-28 2032-12-31 Link
1756. WIELKOPOLSKIE Konin Konin miejska Program realizowany 2013-12-18 2032-12-31 Link
1757. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
1758. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
1759. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1760. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
1761. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
1762. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
1763. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
1764. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
1765. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony 2018-06-18 2024-12-31 Link
1766. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
1767. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
1768. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1769. WIELKOPOLSKIE poznański Kórnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-27 2032-12-31 Link
1770. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
1771. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
1772. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
1773. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
1774. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Mieścisko wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
1775. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
1776. WIELKOPOLSKIE szamotulski Ostroróg miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 2032-04-28 Link
1777. WIELKOPOLSKIE poznański Kleszczewo wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1778. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany 2016-09-01 2032-12-31 Link
1779. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1780. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
1781. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
1782. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
1783. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
1784. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Rozdrażew wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2018-09-29 Link
1785. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
1786. WIELKOPOLSKIE kępiński Łęka Opatowska wiejska Program realizowany 2019-12-18 2032-12-31 Link
1787. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
1788. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Grzmiąca wiejska Program realizowany 2014-03-26 2032-01-31 Link
1789. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1790. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
1791. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Nowe Warpno miejsko-wiejska Program realizowany 2007-10-29 2018-10-28 Link
1792. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
1793. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
1794. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Rąbino wiejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
1795. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Mielno wiejska Program realizowany 2006-12-04 2025-05-01 Link
1796. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Brojce wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1797. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
1798. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
1799. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo wiejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-12-31 Link
1800. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Nowogródek Pomorski wiejska Program uchwalony 2016-01-22 2032-12-31 Link
1801. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Przelewice wiejska Program realizowany 2007-04-24 2032-12-31 Link
1802. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
1803. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Kamień Pomorski miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-10 2032-12-31 Link
1804. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
1805. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
1806. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Kozielice wiejska Program realizowany 2010-05-06 2023-05-06 Link
1807. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
1808. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
1809. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
1810. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
1811. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1812. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
1813. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
1814. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1815. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
1816. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
1817. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1818. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Szczecinek wiejska Program realizowany 2009-03-31 2032-12-31 Link
1819. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1820. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg wiejska Projekt programu 2013-11-04 2032-12-31 Link
1821. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
1822. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
1823. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
1824. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
1825. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
1826. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
1827. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
1828. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1829. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
1830. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
1831. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
1832. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1833. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
1834. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1835. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
1836. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
1837. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
1838. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
1839. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz miejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
1840. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1841. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
1842. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1843. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1844. ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin miejska Program uchwalony 2008-03-20 2032-12-31 Link
1845. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
1846. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Myślibórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-11-25 2032-12-31 Link
1847. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
1848. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1849. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
1850. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
1851. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2021-11-22 2032-12-31 Link
1852. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
1853. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
1854. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Świdwin wiejska Program realizowany 2008-09-18 2032-12-31 Link
1855. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Bobolice miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-08-27 2032-12-31 Link
1856. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Kołbaskowo wiejska Program realizowany 2007-04-26 2032-12-31 Link
1857. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Osina wiejska Program realizowany 2012-12-05 2031-12-31 Link
1858. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
1859. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Moryń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
1860. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
1861. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
1862. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1863. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.