DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
501.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
miejska
Program realizowany
2009-09-29
2032-12-31
Link
502.
POMORSKIE
kwidzyński
Kwidzyn
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-31
Link
503.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
504.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Wąpielsk
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
505.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Strzelin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-26
2032-12-31
Link
506.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Lubiewo
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
Link
507.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
508.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Piła
miejska
Program realizowany
2014-10-28
2032-12-31
Link
509.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
510.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
511.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Olsztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
512.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
513.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
514.
POMORSKIE
kościerski
Nowa Karczma
wiejska
Program uchwalony
2011-10-13
2032-12-31
Link
515.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Żukowice
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
516.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Kolno
wiejska
Program realizowany
2013-02-15
2032-12-31
Link
517.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
518.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
519.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
520.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
521.
LUBELSKIE
janowski
Potok Wielki
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
522.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Radziejów
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
523.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Błonie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-09-07
2032-12-31
Link
524.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
525.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
526.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
527.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
528.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
529.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
530.
PODLASKIE
białostocki
Zawady
wiejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
531.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
532.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
533.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
534.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
535.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bieliny
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
536.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zabór
wiejska
Program realizowany
2010-12-17
2032-12-31
Link
537.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
538.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
539.
POMORSKIE
malborski
Stare Pole
wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
540.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
541.
LUBUSKIE
żagański
Szprotawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
542.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
543.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
544.
PODLASKIE
łomżyński
Wizna
wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
545.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Szubin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-29
2032-12-31
546.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
547.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
548.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
549.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
550.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
551.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
552.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Skarżysko-Kamienna
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
553.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bolesław
wiejska
Program realizowany
2011-09-03
2032-12-31
Link
554.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Olkusz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-03-29
2032-12-31
Link
555.
POMORSKIE
Słupsk
Słupsk
miejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
556.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
557.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
wiejska
Program realizowany
2011-04-06
2032-12-31
Link
558.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
559.
LUBUSKIE
słubicki
Górzyca
wiejska
Program realizowany
2017-12-22
2032-12-31
Link
560.
PODLASKIE
suwalski
Jeleniewo
wiejska
Program realizowany
2010-11-09
2032-12-31
Link
561.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
562.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Oborniki Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-09-26
2032-12-31
Link
563.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łącko
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
564.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Zakopane
miejska
Program realizowany
2013-08-02
2032-12-31
Link
565.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Miedźna
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
566.
POMORSKIE
malborski
Malbork
miejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
567.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
568.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
569.
POMORSKIE
gdański
Trąbki Wielkie
wiejska
Program realizowany
2021-05-19
2032-12-31
Link
570.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
571.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
572.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
573.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
574.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Siedlec
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
575.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
576.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Pawonków
wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
577.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
578.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
579.
LUBELSKIE
kraśnicki
Zakrzówek
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
580.
POMORSKIE
lęborski
Łeba
miejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
581.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Krośnice
wiejska
Program realizowany
2012-10-31
2032-12-31
Link
582.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
583.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Jordanów Śląski
wiejska
Projekt programu
2011-11-01
2032-12-31
Link
584.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
585.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
586.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
587.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
588.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Mirów
wiejska
Program uchwalony
2011-10-17
2032-12-31
Link
589.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
590.
MAZOWIECKIE
płocki
Słubice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
591.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sabnie
wiejska
Program realizowany
2009-03-27
2032-12-31
Link
592.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
593.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Lipnica Wielka
wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
594.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
595.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
596.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
597.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lutocin
wiejska
Program realizowany
2011-08-25
2032-12-31
Link
598.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
599.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
600.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
601.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
602.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
603.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
604.
MAZOWIECKIE
makowski
Młynarze
wiejska
Program uchwalony
2012-06-25
2032-12-31
Link
605.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Lubliniec
miejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
606.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
607.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
608.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
609.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Michałowice
wiejska
Program uchwalony
2011-11-03
2032-12-31
Link
610.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
611.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Gruta
wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
612.
LUBELSKIE
bialski
Międzyrzec Podlaski
wiejska
Projekt programu
2011-10-23
2032-12-31
Link
613.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czorsztyn
wiejska
Program uchwalony
2011-10-31
2032-12-31
Link
614.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
615.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
616.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
617.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
618.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
619.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
powiat
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
620.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
621.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
622.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-05
2032-12-31
Link
623.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
624.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Łanięta
wiejska
Program uchwalony
2011-10-12
2032-12-31
Link
625.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
626.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
627.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Izabelin
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
628.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
629.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
630.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
631.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
632.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Orzesze
miejska
Program uchwalony
2020-04-21
2032-12-31
Link
633.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
634.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
635.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
636.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
637.
MAZOWIECKIE
radomski
Gózd
wiejska
Program uchwalony
2008-06-26
2032-12-31
Link
638.
MAZOWIECKIE
płocki
Nowy Duninów
wiejska
Program realizowany
2009-05-19
2032-12-31
Link
639.
POMORSKIE
gdański
Cedry Wielkie
wiejska
Program realizowany
2011-12-02
2032-12-31
Link
640.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Jeziora Wielkie
wiejska
Program realizowany
2006-08-31
2032-12-31
Link
641.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Kostomłoty
wiejska
Program uchwalony
2012-04-24
2032-12-31
642.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Ząbki
miejska
Program realizowany
2014-05-14
2032-12-31
Link
643.
PODKARPACKIE
Krosno
Krosno
miejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
644.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
645.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
646.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
647.
MAZOWIECKIE
łosicki
Platerów
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
648.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
649.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
650.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
651.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
652.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
653.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
654.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
655.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
656.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
657.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
658.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Lanckorona
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
659.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
660.
POMORSKIE
kartuski
Sulęczyno
wiejska
Program realizowany
2009-11-18
2032-12-31
Link
661.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
662.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
663.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
664.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
665.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
666.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
667.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Zawidz
wiejska
Projekt programu
2012-10-12
2032-12-31
Link
668.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
669.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
670.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
671.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
672.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
673.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
674.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
675.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
676.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
677.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
678.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
679.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
680.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
681.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Lipno
wiejska
Program uchwalony
2012-09-27
2032-12-31
Link
682.
OPOLSKIE
głubczycki
Głubczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
683.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
684.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
685.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Smyków
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
686.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
687.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
688.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
wiejska
Program realizowany
2012-12-14
2032-12-31
Link
689.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Głuchów
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
690.
MAZOWIECKIE
grójecki
Chynów
wiejska
Program realizowany
2014-06-17
2032-12-31
Link
691.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
692.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
693.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
694.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
695.
MAZOWIECKIE
łosicki
Stara Kornica
wiejska
Program uchwalony
2013-06-04
2032-12-31
Link
696.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
697.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
698.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
699.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
700.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
701.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Twardogóra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
702.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
703.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
704.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
705.
ŁÓDZKIE
łaski
Wodzierady
wiejska
Program realizowany
2012-06-04
2032-12-31
Link
706.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
707.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
708.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
709.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
710.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szaflary
wiejska
Program uchwalony
2013-03-25
2032-12-31
Link
711.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
712.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
713.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
714.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
715.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
716.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
717.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
718.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
719.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
720.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Secemin
wiejska
Program realizowany
2013-02-22
2032-12-31
Link
721.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Łukowica
wiejska
Projekt programu
2012-10-01
2032-12-31
Link
722.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
723.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Złota
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
724.
LUBELSKIE
janowski
Modliborzyce
wiejska
Projekt programu
2012-12-01
2032-12-31
Link
725.
MAZOWIECKIE
lipski
Solec nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
726.
LUBELSKIE
krasnostawski
Żółkiewka
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
727.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wierzchosławice
wiejska
Program realizowany
2012-11-26
2032-12-31
Link
728.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Biskupice
wiejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
729.
POMORSKIE
kościerski
Karsin
wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
730.
PODLASKIE
bielski
Rudka
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
731.
PODKARPACKIE
leski
Lesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-05-13
2032-12-31
Link
732.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
733.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Stopnica
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
734.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Lubaczów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-12-31
735.
PODKARPACKIE
brzozowski
Nozdrzec
wiejska
Program uchwalony
2011-10-30
2032-12-31
736.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Stargard Szczeciński
wiejska
Program realizowany
2010-09-17
2032-12-31
737.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
wiejska
Program realizowany
2008-12-17
2032-12-31
Link
738.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Klucze
wiejska
Program uchwalony
2013-05-09
2032-12-31
Link
739.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Osiek
wiejska
Program uchwalony
2012-11-08
2032-12-31
Link
740.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
wiejska
Program realizowany
2012-03-02
2032-12-31
Link
741.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
742.
LUBUSKIE
żarski
Żary
wiejska
Program uchwalony
2020-11-26
2032-12-31
Link
743.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Nowa Sucha
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
744.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Narol
miejsko-wiejska
Projekt programu
2012-10-31
2032-12-31
745.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Ruda Maleniecka
wiejska
Program uchwalony
2013-04-24
2032-12-31
Link
746.
PODKARPACKIE
brzozowski
Haczów
wiejska
Program realizowany
2011-11-29
2032-12-31
747.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Chmielnik
wiejska
Program uchwalony
2012-10-29
2032-12-31
Link
748.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Stąporków
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-30
2032-12-31
Link
749.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
750.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Stary Dzików
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
751.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
752.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Oleśnica
miejska
Program uchwalony
2012-09-28
2032-12-31
Link
753.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
754.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
755.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
756.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
757.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
758.
POMORSKIE
lęborski
Wicko
wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
759.
LUBELSKIE
chełmski
Siedliszcze
wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
760.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
761.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Hażlach
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
762.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
763.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
wiejska
Program realizowany
2020-10-01
2032-12-31
Link
764.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
765.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Gowarczów
wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
766.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Szulborze Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-06-28
2032-12-31
Link
767.
MAZOWIECKIE
makowski
Rzewnie
wiejska
Program uchwalony
2020-12-10
2032-12-31
Link
768.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
wiejska
Program realizowany
2013-02-03
2032-12-31
Link
769.
MAZOWIECKIE
radomski
Skaryszew
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-01-01
2032-12-31
Link
770.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
771.
PODLASKIE
suwalski
Suwałki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-22
2032-12-31
Link
772.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kazimierz Biskupi
wiejska
Program realizowany
2009-01-30
2032-12-31
Link
773.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Lubawa
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
774.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
775.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Kawęczyn
wiejska
Program realizowany
2014-02-07
2032-12-31
Link
776.
POMORSKIE
bytowski
Czarna Dąbrówka
wiejska
Program realizowany
2011-01-06
2032-12-31
Link
777.
ŁÓDZKIE
rawski
Sadkowice
wiejska
Projekt programu
2012-03-26
2032-12-31
Link
778.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Olszyna
miejsko-wiejska
Projekt programu
2010-09-30
2032-12-31
Link
779.
MAZOWIECKIE
legionowski
Nieporęt
wiejska
Program uchwalony
2020-12-21
2032-12-31
Link
780.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
781.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Rościszewo
wiejska
Projekt programu
2017-06-16
2032-12-31
Link
782.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kocierzew Południowy
wiejska
Program uchwalony
2016-04-27
2032-12-31
Link
783.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
784.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Żórawina
wiejska
Program realizowany
2009-06-23
2032-12-31
Link
785.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Oksa
wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
786.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
787.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Pszczew
wiejska
Program realizowany
2010-12-16
2032-12-31
Link
788.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Strzelno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-27
2032-12-31
Link
789.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Białe Błota
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-12-31
Link
790.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
wiejska
Program uchwalony
2020-02-28
2032-12-31
Link
791.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Krzynowłoga Mała
wiejska
Program realizowany
2011-05-11
2032-12-31
Link
792.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Przasnysz
miejska
Program realizowany
2011-01-27
2032-12-31
Link
793.
PODKARPACKIE
leżajski
Leżajsk
miejska
Program realizowany
2011-12-09
2032-12-31
Link
794.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
795.
POMORSKIE
człuchowski
Rzeczenica
wiejska
Program realizowany
2015-03-12
2032-12-31
Link
796.
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
województwo
Program realizowany
2011-05-19
2032-12-31
Link
797.
PODLASKIE
hajnowski
Hajnówka
miejska
Program realizowany
2020-02-26
2032-12-31
Link
798.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
799.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wietrzychowice
wiejska
Program uchwalony
2020-08-31
2032-12-31
Link
800.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Krasne
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
801.
OPOLSKIE
nyski
Otmuchów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-24
2032-12-31
Link
802.
PODKARPACKIE
Przemyśl
Przemyśl
miejska
Program realizowany
2013-07-10
2032-12-31
Link
803.
PODLASKIE
hajnowski
Białowieża
wiejska
Program realizowany
2014-02-14
2032-12-31
Link
804.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Dobryszyce
wiejska
Program uchwalony
2014-05-06
2032-12-31
Link
805.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Gzy
wiejska
Program realizowany
2012-06-19
2032-12-31
Link
806.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Stryszów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-20
2032-12-31
Link
807.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
wiejska
Program realizowany
2011-04-01
2032-12-31
Link
808.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Dobra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-27
2032-12-31
Link
809.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
810.
POMORSKIE
starogardzki
Bobowo
wiejska
Program uchwalony
2010-04-28
2032-12-31
Link
811.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Kwilcz
wiejska
Program realizowany
2012-08-28
2032-12-31
Link
812.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Krzykosy
wiejska
Program uchwalony
2007-09-27
2032-12-31
Link
813.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
814.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
miejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
815.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
816.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
817.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
818.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
miejska
Program uchwalony
2021-02-24
2032-12-31
Link
819.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lubowidz
wiejska
Program realizowany
2014-02-18
2032-12-31
Link
820.
POMORSKIE
kwidzyński
Ryjewo
wiejska
Program realizowany
2013-10-22
2032-12-31
Link
821.
MAZOWIECKIE
płoński
Załuski
wiejska
Program uchwalony
2012-09-26
2032-12-31
Link
822.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
823.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Kikół
wiejska
Program uchwalony
2012-02-17
2032-12-31
Link
824.
PODKARPACKIE
leski
Cisna
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
825.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Ciasna
wiejska
Program uchwalony
2016-05-30
2032-12-31
Link
826.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
827.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Jejkowice
wiejska
Program realizowany
2015-04-27
2032-12-31
Link
828.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Pacyna
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
829.
PODKARPACKIE
przeworski
Tryńcza
wiejska
Program realizowany
2012-09-14
2032-12-31
Link
830.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Repki
wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
831.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Iłowo-Osada
wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
832.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
833.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Andrzejewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
834.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Lelkowo
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
Link
835.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Hyżne
wiejska
Program uchwalony
2015-03-24
2032-12-31
Link
836.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Miedzna
wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-12-31
Link
837.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
838.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
miejska
Program uchwalony
2021-11-10
2032-12-31
Link
839.
PODLASKIE
sejneński
Giby
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2032-12-31
Link
840.
PODLASKIE
suwalski
Filipów
wiejska
Program uchwalony
2021-03-31
2032-12-31
Link
841.
PODLASKIE
PODLASKIE
PODLASKIE
województwo
Program uchwalony
2009-02-03
2032-12-31
Link
842.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Szydłowo
wiejska
Program realizowany
2009-08-28
2032-12-31
Link
843.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
844.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pępowo
wiejska
Program realizowany
2021-06-22
2032-12-31
Link
845.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Szczekociny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-12-31
Link
846.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Świerklany
wiejska
Program realizowany
2017-08-24
2032-12-31
Link
847.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
848.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Lelów
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
Link
849.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Milówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-30
2032-12-31
Link
850.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
851.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Jeleśnia
wiejska
Program realizowany
2013-08-05
2032-12-31
Link
852.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Paradyż
wiejska
Program uchwalony
2013-10-22
2032-12-31
Link
853.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
854.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
855.
ŚLĄSKIE
raciborski
Rudnik
wiejska
Program realizowany
2020-06-18
2032-12-31
Link
856.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Kalety
miejska
Program realizowany
2010-10-05
2032-12-31
Link
857.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Sulejów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-10-30
2032-12-31
Link
858.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
859.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Kurzętnik
wiejska
Program realizowany
2010-02-23
2032-12-31
Link
860.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
861.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Krzymów
wiejska
Program uchwalony
2020-12-16
2032-12-31
Link
862.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
863.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Nowa Brzeźnica
wiejska
Program realizowany
2017-11-28
2032-12-31
Link
864.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Tuszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-30
2032-12-31
Link
865.
ŚLĄSKIE
bielski
Jasienica
wiejska
Program uchwalony
2020-04-28
2032-12-31
Link
866.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Starcza
wiejska
Program realizowany
2018-12-12
2032-12-31
Link
867.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
868.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Wyry
wiejska
Program uchwalony
2016-11-24
2032-12-31
Link
869.
MAZOWIECKIE
otwocki
Osieck
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
870.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Grębów
wiejska
Program realizowany
2011-05-12
2032-12-31
Link
871.
LUBELSKIE
tomaszowski
Łaszczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
872.
POMORSKIE
kartuski
Chmielno
wiejska
Program realizowany
2016-04-01
2032-12-31
Link
873.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Nagłowice
wiejska
Program realizowany
2009-06-30
2032-12-31
Link
874.
MAZOWIECKIE
mławski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2013-03-06
2032-12-31
Link
875.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Bierutów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-12-31
Link
876.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Świdwin
wiejska
Program realizowany
2008-09-18
2032-12-31
Link
877.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
878.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2012-03-05
2032-12-31
Link
879.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Tarnówka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
880.
MAZOWIECKIE
płocki
Bodzanów
wiejska
Program uchwalony
2009-02-20
2032-12-31
Link
881.
OPOLSKIE
brzeski
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
882.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
883.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Szczurowa
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
884.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
885.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
886.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Miłki
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
887.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Stary Lubotyń
wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
888.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
889.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brzozie
wiejska
Program realizowany
2013-11-06
2032-12-31
Link
890.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
891.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Kruklanki
wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
892.
PODLASKIE
Białystok
Białystok
miejska
Program realizowany
2006-10-23
2032-12-31
Link
893.
POMORSKIE
sztumski
Mikołajki Pomorskie
wiejska
Program uchwalony
2010-11-04
2032-12-31
Link
894.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Jawor
miejska
Program realizowany
2020-01-27
2032-12-31
Link
895.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
wiejska
Program realizowany
2012-06-15
2032-12-31
Link
896.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Zakroczym
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
897.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Dominowo
wiejska
Program realizowany
2007-11-29
2032-12-31
Link
898.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Spytkowice
wiejska
Program uchwalony
2008-03-18
2032-12-31
Link
899.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
900.
MAZOWIECKIE
płoński
Dzierzążnia
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
901.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Międzybórz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
902.
MAZOWIECKIE
mławski
Strzegowo
wiejska
Program uchwalony
2021-02-26
2032-12-31
Link
903.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
904.
POMORSKIE
wejherowski
Linia
wiejska
Program uchwalony
2021-09-16
2032-12-31
Link
905.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
906.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Dmosin
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
907.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zabierzów
wiejska
Program realizowany
2019-10-30
2032-12-31
Link
908.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Spytkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-21
2032-12-31
Link
909.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Słopnice
wiejska
Program realizowany
2016-03-31
2032-12-31
Link
910.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Liszki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
911.
OPOLSKIE
oleski
Praszka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-12-20
2032-12-31
Link
912.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Wiśniowa
wiejska
Program realizowany
2014-03-12
2032-12-31
Link
913.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
914.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Dobra
wiejska
Program realizowany
2017-11-21
2032-12-31
Link
915.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łabowa
wiejska
Program uchwalony
2022-12-29
2032-12-31
Link
916.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
917.
MAZOWIECKIE
Siedlce
Siedlce
miejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
918.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Marciszów
wiejska
Program realizowany
2008-10-27
2032-12-31
Link
919.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
miejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
920.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
921.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Brochów
wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
922.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
923.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link
924.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Herby
wiejska
Program realizowany
2013-03-13
2032-12-31
Link
925.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
926.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
927.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Sękowa
wiejska
Program realizowany
2013-11-18
2032-12-31
Link
928.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
wiejska
Program realizowany
2017-02-28
2032-12-31
Link
929.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Daszyna
wiejska
Program realizowany
2016-07-13
2032-12-31
Link
930.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
931.
POMORSKIE
sztumski
Sztum
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-11-19
2032-12-31
Link
932.
LUBELSKIE
biłgorajski
Tarnogród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
933.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
934.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Przelewice
wiejska
Program realizowany
2007-04-24
2032-12-31
Link
935.
ŁÓDZKIE
łowicki
Bielawy
wiejska
Program uchwalony
2011-06-14
2032-12-31
Link
936.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
937.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
938.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Borowie
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
939.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Słupca
wiejska
Program uchwalony
2013-12-09
2032-12-31
Link
940.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Jodłownik
wiejska
Program realizowany
2013-03-18
2032-12-31
Link
941.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
942.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Kowalewo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
943.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Rzekuń
wiejska
Program uchwalony
2009-09-10
2032-12-31
Link
944.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Włodowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-18
2032-12-31
Link
945.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ciężkowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-27
2032-12-31
Link
946.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
947.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
948.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
949.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
950.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
951.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Tarnowo Podgórne
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
952.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Sochaczew
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-12-31
Link
953.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Szczecinek
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2032-12-31
Link
954.
PODKARPACKIE
leski
Solina
wiejska
Program uchwalony
2016-02-24
2032-12-31
Link
955.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
956.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Lwówek Śląski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
957.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Dąbrowa Biskupia
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
958.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
959.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Łęka Opatowska
wiejska
Program realizowany
2019-12-18
2032-12-31
Link
960.
LUBELSKIE
łukowski
Wola Mysłowska
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
961.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
962.
LUBELSKIE
włodawski
Urszulin
wiejska
Program uchwalony
2013-09-13
2032-12-31
Link
963.
PODKARPACKIE
leżajski
Nowa Sarzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-01
2032-12-31
Link
964.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
965.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Pokrzywnica
wiejska
Program realizowany
2022-02-04
2032-12-31
Link
966.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Magnuszew
wiejska
Program uchwalony
2022-11-30
2032-12-31
Link
967.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Krzemieniewo
wiejska
Program realizowany
2020-01-01
2032-12-31
Link
968.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
969.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
970.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
971.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Kondratowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-16
2032-12-31
Link
972.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
973.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Jelcz-Laskowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-09-29
2032-12-31
Link
974.
ŁÓDZKIE
łowicki
Nieborów
wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
975.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
976.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
977.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
978.
OPOLSKIE
opolski
Murów
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
979.
PODLASKIE
suwalski
Przerośl
wiejska
Program uchwalony
2014-11-13
2032-12-31
Link
980.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
981.
LUBUSKIE
gorzowski
Santok
wiejska
Program realizowany
2023-06-14
2032-12-31
Link
982.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
983.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
984.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
985.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Boguty-Pianki
wiejska
Program uchwalony
2019-09-04
2032-12-31
Link
986.
LUBELSKIE
Lublin
Lublin
miejska
Program realizowany
2008-06-19
2032-12-31
Link
987.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
988.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
989.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Burzenin
wiejska
Program realizowany
2015-02-02
2032-12-31
Link
990.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ujsoły
wiejska
Program uchwalony
2019-12-01
2032-12-31
Link
991.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
992.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Sieciechów
wiejska
Program realizowany
2015-07-31
2032-12-31
Link
993.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
miejska
Program uchwalony
2015-02-04
2032-12-31
Link
994.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Igołomia-Wawrzeńczyce
wiejska
Program realizowany
2019-07-16
2032-12-31
Link
995.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
996.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Udanin
wiejska
Program realizowany
2015-09-24
2032-12-31
Link
997.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
998.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
miejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
Link
999.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
1000.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link