Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortowanie od największego County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
501. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
502. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
503. ŚLĄSKIE raciborski Racibórz miejska Program realizowany 2014-06-25 2032-12-31 Link
504. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
505. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
506. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
507. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
508. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Program uchwalony 2021-12-21 2032-12-31 Link
509. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu 2023-12-18 2032-12-31 Link
510. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
511. ŚLĄSKIE raciborski Kuźnia Raciborska miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-17 2032-12-31 Link
512. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
513. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
514. ŚLĄSKIE pszczyński Kobiór wiejska Program realizowany 2012-02-02 2032-12-31 Link
515. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
516. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
517. ŚLĄSKIE rybnicki Czerwionka-Leszczyny miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
518. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
519. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
520. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
521. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
522. ŚLĄSKIE częstochowski Mykanów wiejska Program uchwalony 2011-03-25 2032-12-31 Link
523. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
524. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
525. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
526. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
527. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
528. ŚLĄSKIE wodzisławski Gorzyce wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
529. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
530. ŚLĄSKIE lubliniecki Ciasna wiejska Program uchwalony 2016-05-30 2032-12-31 Link
531. ŚLĄSKIE lubliniecki Kochanowice wiejska Program realizowany 2012-05-31 2032-12-31 Link
532. ŚLĄSKIE kłobucki Kłobuck miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
533. ŚLĄSKIE będziński Psary wiejska Program uchwalony 2016-08-25 2032-12-31 Link
534. ŚLĄSKIE myszkowski Żarki miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-01 2032-12-31 Link
535. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
536. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu 2021-04-24 2032-12-31 Link
537. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2023-10-30 2032-12-31 Link
538. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
539. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
540. POMORSKIE nowodworski Ostaszewo wiejska Program uchwalony 2012-12-19 2032-12-31 Link
541. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
542. POMORSKIE malborski Lichnowy wiejska Program realizowany 2012-10-25 2032-12-31 Link
543. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-31 Link
544. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31 Link
545. POMORSKIE kartuski Kartuzy miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
546. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
547. POMORSKIE chojnicki Konarzyny wiejska Program realizowany 2015-01-23 2032-12-31 Link
548. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
549. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
550. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
551. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
552. POMORSKIE sztumski Mikołajki Pomorskie wiejska Program uchwalony 2010-11-04 2032-12-31 Link
553. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
554. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
555. POMORSKIE wejherowski Łęczyce wiejska Program realizowany 2014-03-17 2032-12-31 Link
556. POMORSKIE malborski Malbork miejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
557. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
558. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
559. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
560. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
561. POMORSKIE gdański Pszczółki wiejska Program uchwalony 2008-12-29 2032-12-31 Link
562. POMORSKIE lęborski Cewice wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2032-12-31 Link
563. POMORSKIE kwidzyński Gardeja wiejska Program realizowany 2012-12-01 2032-12-31 Link
564. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
565. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
566. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
567. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
568. POMORSKIE lęborski Łeba miejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
569. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
570. POMORSKIE kartuski Żukowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
571. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
572. POMORSKIE kwidzyński Prabuty miejsko-wiejska Program realizowany 2016-04-27 2032-12-31 Link
573. POMORSKIE bytowski Kołczygłowy wiejska Program realizowany 2012-12-20 2032-12-31 Link
574. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
575. POMORSKIE kościerski Kościerzyna wiejska Program realizowany 2012-03-02 2032-12-31 Link
576. POMORSKIE pucki Puck wiejska Program realizowany 2007-03-16 2030-12-31 Link
577. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2009-09-15 2020-12-31 Link
578. POMORSKIE malborski Nowy Staw miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
579. POMORSKIE kartuski Stężyca wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
580. POMORSKIE kościerski Lipusz wiejska Program realizowany 2010-08-30 2032-12-31 Link
581. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
582. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
583. POMORSKIE słupski Kępice miejsko-wiejska Program realizowany 2022-08-01 2022-07-01 Link
584. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
585. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
586. POMORSKIE kościerski Karsin wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
587. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
588. POMORSKIE pucki Puck miejska Program realizowany 2010-06-11 2031-12-31 Link
589. POMORSKIE słupski Kobylnica wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
590. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
591. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany 2012-03-28 2030-12-31 Link
592. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
593. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
594. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
595. POMORSKIE nowodworski Krynica Morska miejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
596. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
597. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
598. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
599. POMORSKIE wejherowski Linia wiejska Program uchwalony 2021-09-16 2032-12-31 Link
600. POMORSKIE lęborski Nowa Wieś Lęborska wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31
601. POMORSKIE chojnicki Chojnice wiejska Program realizowany 2008-11-27 2032-12-31 Link
602. POMORSKIE wejherowski Luzino wiejska Program realizowany 2009-04-21 2032-04-21 Link
603. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
604. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
605. POMORSKIE człuchowski Czarne miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
606. POMORSKIE tczewski Morzeszczyn wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
607. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
608. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
609. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
610. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
611. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
612. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
613. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
614. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
615. POMORSKIE kościerski Dziemiany wiejska Program realizowany 2008-12-23 2032-12-31 Link
616. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
617. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
618. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
619. POMORSKIE pucki Kosakowo wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31
620. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
621. POMORSKIE wejherowski Choczewo wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
622. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
623. POMORSKIE kartuski Przodkowo wiejska Program realizowany 2009-02-26 2032-12-31 Link
624. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
625. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2032-12-31 Link
626. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
627. POMORSKIE starogardzki Kaliska wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
628. POMORSKIE tczewski Gniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
629. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-11-19 2032-12-31 Link
630. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
631. POMORSKIE kartuski Chmielno wiejska Program realizowany 2016-04-01 2032-12-31 Link
632. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
633. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
634. POMORSKIE tczewski Pelplin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
635. PODLASKIE suwalski Suwałki wiejska Program uchwalony 2008-12-22 2032-12-31 Link
636. PODLASKIE moniecki Mońki miejsko-wiejska Program realizowany 2015-12-23 Link
637. PODLASKIE bielski Boćki wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-03-29 Link
638. PODLASKIE hajnowski Narewka wiejska Program realizowany 2006-12-28 2032-12-31 Link
639. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
640. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
641. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
642. PODLASKIE sokólski Janów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
643. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
644. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
645. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
646. PODLASKIE łomżyński Wizna wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
647. PODLASKIE wysokomazowiecki Ciechanowiec miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-10 2032-12-31 Link
648. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
649. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
650. PODLASKIE łomżyński Śniadowo wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
651. PODLASKIE wysokomazowiecki Czyżew wiejska Program realizowany 2012-03-22 2032-12-31 Link
652. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
653. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
654. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
655. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
656. PODLASKIE łomżyński Łomża wiejska Program realizowany Link
657. PODLASKIE sokólski Sokółka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-03-16 Link
658. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
659. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
660. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
661. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
662. PODLASKIE wysokomazowiecki Kobylin-Borzymy wiejska Program realizowany 2007-08-14 2032-12-31 Link
663. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
664. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
665. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
666. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
667. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
668. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
669. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2017-10-30 2032-12-31 Link
670. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
671. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
672. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
673. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
674. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
675. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
676. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
677. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
678. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
679. PODLASKIE moniecki Krypno wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
680. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
681. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
682. PODLASKIE moniecki Trzcianne wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
683. PODLASKIE moniecki Knyszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-14 2023-09-14 Link
684. PODLASKIE kolneński Kolno miejska Program uchwalony 2015-02-20 2032-12-31 Link
685. PODLASKIE grajewski Radziłów wiejska Program uchwalony 2008-06-30 2012-12-31 Link
686. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
687. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
688. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
689. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
690. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
691. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
692. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
693. PODLASKIE hajnowski Czyże wiejska Program realizowany 2007-09-28 2032-12-31 Link
694. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
695. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
696. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
697. PODLASKIE suwalski Szypliszki wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
698. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
699. PODLASKIE hajnowski Czeremcha wiejska Program uchwalony Link
700. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
701. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
702. PODLASKIE białostocki Michałowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
703. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
704. PODLASKIE kolneński Kolno wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
705. PODLASKIE kolneński Grabowo wiejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-28 Link
706. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
707. PODLASKIE hajnowski Dubicze Cerkiewne wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
708. PODLASKIE augustowski Nowinka wiejska Program uchwalony 2016-12-30 2032-12-31 Link
709. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
710. PODLASKIE łomżyński Jedwabne miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-15 2032-12-31 Link
711. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
712. PODLASKIE łomżyński Piątnica wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
713. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
714. PODLASKIE hajnowski Kleszczele miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
715. PODLASKIE sejneński Krasnopol wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
716. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
717. PODLASKIE białostocki Juchnowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2008-08-04 2032-12-31 Link
718. PODLASKIE białostocki Łapy miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
719. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
720. PODLASKIE moniecki Jaświły wiejska Program realizowany 2015-03-20 2032-12-31 Link
721. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
722. PODLASKIE augustowski Lipsk miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-10-15 2032-12-31 Link
723. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
724. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
725. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
726. PODLASKIE suwalski Przerośl wiejska Program uchwalony 2014-11-13 2032-12-31 Link
727. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
728. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
729. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
730. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
731. PODKARPACKIE łańcucki Łańcut wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
732. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
733. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
734. PODKARPACKIE leski Solina wiejska Program uchwalony 2016-02-24 2032-12-31 Link
735. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
736. PODKARPACKIE przemyski Dubiecko wiejska Program uchwalony 2012-09-25 Link
737. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
738. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
739. PODKARPACKIE krośnieński Jaśliska wiejska Program uchwalony 2011-05-13 2032-12-31 Link
740. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2014-05-30 2032-12-31 Link
741. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
742. PODKARPACKIE łańcucki Rakszawa wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
743. PODKARPACKIE leski Lesko miejsko-wiejska Program realizowany 2013-05-13 2032-12-31 Link
744. PODKARPACKIE łańcucki Białobrzegi wiejska Program realizowany 2016-10-28 2023-12-31 Link
745. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
746. PODKARPACKIE leżajski Kuryłówka wiejska Program uchwalony 2015-03-18 2032-12-31 Link
747. PODKARPACKIE jasielski Kołaczyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
748. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
749. PODKARPACKIE mielecki Mielec wiejska Program realizowany 2011-12-19 2032-12-31 Link
750. PODKARPACKIE jasielski Krempna wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2023-12-31 Link
751. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław wiejska Program realizowany 2014-03-06 2032-12-31 Link
752. PODKARPACKIE rzeszowski Głogów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-24 2032-12-31 Link
753. PODKARPACKIE rzeszowski Błażowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
754. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-12-31
755. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
756. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
757. PODKARPACKIE przemyski Orły wiejska Program realizowany 2011-12-16 2032-12-31 Link
758. PODKARPACKIE leski Olszanica wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
759. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
760. PODKARPACKIE rzeszowski Krasne wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
761. PODKARPACKIE jasielski Tarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-09-30 2032-12-01 Link
762. PODKARPACKIE krośnieński Chorkówka wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-01 Link
763. PODKARPACKIE rzeszowski Hyżne wiejska Program uchwalony 2015-03-24 2032-12-31 Link
764. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
765. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
766. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
767. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
768. PODKARPACKIE jasielski Jasło miejska Program uchwalony 2023-04-17 2031-12-31 Link
769. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław miejska Program realizowany 2014-01-13 2032-12-31 Link
770. PODKARPACKIE Krosno Krosno miejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
771. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
772. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
773. PODKARPACKIE lubaczowski Narol miejsko-wiejska Projekt programu 2012-10-31 2032-12-31
774. PODKARPACKIE brzozowski Jasienica Rosielna wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
775. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
776. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
777. PODKARPACKIE tarnobrzeski Gorzyce wiejska Program uchwalony 2011-05-31 2032-12-31 Link
778. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
779. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk wiejska Program realizowany 2013-02-03 2032-12-31 Link
780. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
781. PODKARPACKIE mielecki Radomyśl Wielki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
782. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
783. PODKARPACKIE krośnieński Krościenko Wyżne wiejska Program realizowany 2012-11-29 2023-12-31 Link
784. PODKARPACKIE krośnieński Dukla miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-10 2032-12-10 Link
785. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
786. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
787. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
788. PODKARPACKIE tarnobrzeski Grębów wiejska Program realizowany 2011-05-12 2032-12-31 Link
789. PODKARPACKIE łańcucki Markowa wiejska Program realizowany 2012-10-29 2032-12-31 Link
790. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Iwierzyce wiejska Program realizowany 2012-11-14 2032-12-31 Link
791. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
792. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
793. PODKARPACKIE lubaczowski Oleszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-25 2032-12-31 Link
794. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
795. PODKARPACKIE rzeszowski Chmielnik wiejska Program uchwalony 2012-10-29 2032-12-31 Link
796. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
797. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
798. PODKARPACKIE niżański Jeżowe wiejska Program uchwalony 2011-05-05 2032-12-31 Link
799. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
800. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
801. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
802. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
803. PODKARPACKIE przeworski Tryńcza wiejska Program realizowany 2012-09-14 2032-12-31 Link
804. PODKARPACKIE leżajski Grodzisko Dolne wiejska Program uchwalony 2014-02-11 2032-12-31 Link
805. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
806. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
807. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-01 2032-12-31 Link
808. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
809. PODKARPACKIE niżański Harasiuki wiejska Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
810. PODKARPACKIE kolbuszowski Cmolas wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
811. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-15 2032-12-31 Link
812. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
813. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
814. PODKARPACKIE jarosławski Chłopice wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-10-15 Link
815. PODKARPACKIE przeworski Zarzecze wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
816. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
817. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
818. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
819. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów miejska Program realizowany 2013-10-21 2032-12-31 Link
820. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
821. PODKARPACKIE mielecki Borowa wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
822. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
823. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Ropczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-27 2032-12-31 Link
824. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
825. PODKARPACKIE jarosławski Radymno wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
826. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
827. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
828. PODKARPACKIE jarosławski Pruchnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-25 2032-09-25 Link
829. PODKARPACKIE przeworski Kańczuga miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-30 2032-06-30 Link
830. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
831. PODKARPACKIE rzeszowski Lubenia wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
832. PODKARPACKIE jasielski Jasło wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
833. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
834. PODKARPACKIE niżański Nisko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-06 2032-12-31 Link
835. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów wiejska Projekt programu 2013-12-30 2032-12-31 Link
836. PODKARPACKIE przemyski Przemyśl wiejska Program uchwalony 2013-12-13 2032-12-31 Link
837. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
838. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
839. PODKARPACKIE mielecki Czermin wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
840. PODKARPACKIE sanocki Komańcza wiejska Program realizowany 2010-11-18 2031-12-31 Link
841. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
842. OPOLSKIE opolski Niemodlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-17 2032-12-31 Link
843. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
844. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
845. OPOLSKIE namysłowski Namysłów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-04-26 2032-12-31 Link
846. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
847. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
848. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
849. OPOLSKIE strzelecki Kolonowskie miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-01 2031-12-31 Link
850. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
851. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
852. OPOLSKIE opolski Łubniany wiejska Program realizowany 2012-03-26 2032-12-31 Link
853. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
854. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
855. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
856. OPOLSKIE strzelecki Jemielnica wiejska Projekt programu 2015-09-23 2032-12-31 Link
857. OPOLSKIE nyski Skoroszyce wiejska Program uchwalony 2011-07-01 2032-12-31 Link
858. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
859. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
860. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
861. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
862. OPOLSKIE namysłowski Domaszowice wiejska Program realizowany 2007-03-29 2032-12-31 Link
863. OPOLSKIE kluczborski Kluczbork miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-30 2032-12-31 Link
864. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle miejska Program uchwalony 2012-03-29 2015-12-31 Link
865. OPOLSKIE prudnicki Lubrza wiejska Program realizowany 2019-12-19 2031-12-19 Link
866. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
867. OPOLSKIE głubczycki Branice wiejska Program uchwalony 2011-08-29 2032-12-31 Link
868. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
869. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
870. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
871. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
872. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
873. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
874. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
875. OPOLSKIE oleski Gorzów Śląski miejsko-wiejska Program realizowany Link
876. OPOLSKIE nyski Głuchołazy miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
877. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
878. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
879. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
880. OPOLSKIE opolski Dąbrowa wiejska Program realizowany 2013-12-19 2032-12-31 Link
881. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
882. OPOLSKIE głubczycki Baborów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 Link
883. OPOLSKIE oleski Rudniki wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2015-01-01 Link
884. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
885. OPOLSKIE namysłowski Świerczów wiejska Program realizowany 2012-11-06 2032-12-31 Link
886. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Reńska Wieś wiejska Program realizowany 2012-10-30 2032-12-31 Link
887. OPOLSKIE opolski Ozimek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-02-25 Link
888. OPOLSKIE opolski Popielów wiejska Program realizowany 2010-03-18 Link
889. OPOLSKIE krapkowicki Krapkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
890. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony 2022-03-21 2023-12-31 Link
891. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
892. OPOLSKIE nyski Nysa miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
893. OPOLSKIE brzeski Lewin Brzeski miejsko-wiejska Projekt programu 2008-01-01 2032-12-31 Link
894. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
895. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
896. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
897. OPOLSKIE oleski Zębowice wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31
898. OPOLSKIE strzelecki Strzelce Opolskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-03-30 2032-12-31 Link
899. OPOLSKIE nyski Otmuchów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-24 2032-12-31 Link
900. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
901. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
902. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
903. MAZOWIECKIE nowodworski Leoncin wiejska Program uchwalony 2012-10-31 Link
904. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
905. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
906. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
907. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
908. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
909. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
910. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
911. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony 2012-06-25 2032-12-31 Link
912. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
913. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
914. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
915. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
916. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
917. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Izabelin wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
918. MAZOWIECKIE radomski Gózd wiejska Program uchwalony 2008-06-26 2032-12-31 Link
919. MAZOWIECKIE płocki Nowy Duninów wiejska Program realizowany 2009-05-19 2032-12-31 Link
920. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
921. MAZOWIECKIE nowodworski Pomiechówek wiejska Program realizowany 2011-12-08 2014-12-31 Link
922. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
923. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
924. MAZOWIECKIE pułtuski Obryte wiejska Program realizowany 2009-12-29 2019-12-31 Link
925. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
926. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
927. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
928. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
929. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
930. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
931. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
932. MAZOWIECKIE piaseczyński Konstancin-Jeziorna miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-23 2032-12-31 Link
933. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
934. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
935. MAZOWIECKIE przasnyski Czernice Borowe wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
936. MAZOWIECKIE grójecki Chynów wiejska Program realizowany 2014-06-17 2032-12-31 Link
937. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
938. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
939. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
940. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
941. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
942. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
943. MAZOWIECKIE sochaczewski Nowa Sucha wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
944. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
945. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
946. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
947. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
948. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
949. MAZOWIECKIE szydłowiecki Jastrząb wiejska Program realizowany 2011-04-26 2032-12-31 Link
950. MAZOWIECKIE nowodworski Nasielsk miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
951. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
952. MAZOWIECKIE miński Dębe Wielkie wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
953. MAZOWIECKIE otwocki Józefów miejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
954. MAZOWIECKIE miński Siennica wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
955. MAZOWIECKIE siedlecki Mokobody wiejska Program realizowany 2008-07-07 2032-12-31 Link
956. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
957. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
958. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
959. MAZOWIECKIE ostrołęcki Kadzidło wiejska Program uchwalony 2013-03-27 2032-12-31 Link
960. MAZOWIECKIE wołomiński Klembów wiejska Program uchwalony 2010-04-29 2032-04-28 Link
961. MAZOWIECKIE miński Latowicz wiejska Program uchwalony 2010-01-29 2032-12-31 Link
962. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
963. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
964. MAZOWIECKIE legionowski Serock miejsko-wiejska Program realizowany 2008-07-15 2032-07-15 Link
965. MAZOWIECKIE piaseczyński Lesznowola wiejska Program realizowany 2007-06-29 2032-12-31 Link
966. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
967. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
968. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
969. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
970. MAZOWIECKIE płoński Sochocin wiejska Program realizowany 2014-03-31 2032-12-31 Link
971. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
972. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program realizowany 2020-11-26 2032-12-31 Link
973. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
974. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
975. MAZOWIECKIE płocki Mała Wieś wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
976. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
977. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
978. MAZOWIECKIE grójecki Jasieniec wiejska Program uchwalony 2013-11-28 2032-12-31 Link
979. MAZOWIECKIE piaseczyński Góra Kalwaria miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-01 2032-12-31 Link
980. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
981. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka miejska Program uchwalony 2013-09-18 2032-09-18 Link
982. MAZOWIECKIE pruszkowski Raszyn wiejska Program uchwalony 2014-06-26 2032-12-31 Link
983. MAZOWIECKIE płocki Łąck wiejska Program realizowany 2014-04-30 2032-12-31 Link
984. MAZOWIECKIE przysuski Borkowice wiejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
985. MAZOWIECKIE grodziski Milanówek miejska Program uchwalony 2014-03-27 2032-12-31 Link
986. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
987. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Program uchwalony 2014-06-17 2032-12-31 Link
988. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
989. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
990. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
991. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2022-06-23 2032-12-31 Link
992. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
993. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
994. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
995. MAZOWIECKIE lipski Ciepielów wiejska Program uchwalony 2014-10-22 2032-12-31 Link
996. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
997. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
998. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
999. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Błonie miejsko-wiejska Program realizowany 2015-09-07 2032-12-31 Link
1000. MAZOWIECKIE miński Sulejówek miejska Program realizowany 2012-04-26 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.