Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortowanie od największego County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1001. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
1002. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
1003. MAZOWIECKIE płoński Raciąż wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1004. MAZOWIECKIE pruszkowski Brwinów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
1005. MAZOWIECKIE otwocki Kołbiel wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
1006. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
1007. MAZOWIECKIE kozienicki Kozienice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1008. MAZOWIECKIE Radom Radom miejska Program realizowany 2010-06-28 2032-12-31 Link
1009. MAZOWIECKIE płoński Nowe Miasto wiejska Program uchwalony 2013-01-31 2032-12-31 Link
1010. MAZOWIECKIE radomski Jedlińsk wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
1011. MAZOWIECKIE radomski Jedlnia-Letnisko wiejska Program realizowany 2012-06-01 2032-12-31 Link
1012. MAZOWIECKIE płoński Raciąż miejska Program realizowany 2010-12-10 2032-12-31 Link
1013. MAZOWIECKIE ostrołęcki Myszyniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
1014. MAZOWIECKIE radomski Zakrzew wiejska Program realizowany 2011-10-05 2032-10-02 Link
1015. MAZOWIECKIE wołomiński Marki miejska Program realizowany 2016-02-24 2032-12-31 Link
1016. MAZOWIECKIE płoński Baboszewo wiejska Program uchwalony Link
1017. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
1018. MAZOWIECKIE płoński Naruszewo wiejska Projekt programu 2015-12-29 2032-12-29 Link
1019. MAZOWIECKIE wołomiński Radzymin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-18 2032-12-31
1020. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
1021. MAZOWIECKIE węgrowski Korytnica wiejska Program uchwalony 2009-04-24 2032-12-31 Link
1022. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
1023. MAZOWIECKIE pułtuski Winnica wiejska Program uchwalony 2012-03-28 Link
1024. MAZOWIECKIE sokołowski Jabłonna Lacka wiejska Program uchwalony 2008-12-05 2032-12-31 Link
1025. MAZOWIECKIE miński Halinów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-20 2032-12-31 Link
1026. MAZOWIECKIE radomski Jastrzębia wiejska Program uchwalony 2016-07-14 2032-12-31 Link
1027. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
1028. MAZOWIECKIE radomski Kowala wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1029. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
1030. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
1031. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
1032. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
1033. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
1034. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Leszno wiejska Program realizowany 2008-06-26 2032-12-31 Link
1035. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
1036. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
1037. MAZOWIECKIE ostrowski Małkinia Górna wiejska Program uchwalony Link
1038. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
1039. MAZOWIECKIE płocki Radzanowo wiejska Program realizowany 2009-02-18 2032-12-31 Link
1040. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
1041. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1042. MAZOWIECKIE grójecki Grójec miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-14 2032-12-31 Link
1043. MAZOWIECKIE sokołowski Kosów Lacki miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-21 2032-12-31 Link
1044. MAZOWIECKIE białobrzeski Radzanów wiejska Program uchwalony 2014-03-21 2032-12-31 Link
1045. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
1046. MAZOWIECKIE otwocki Karczew miejsko-wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1047. MAZOWIECKIE grójecki Nowe Miasto nad Pilicą miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
1048. MAZOWIECKIE wyszkowski Somianka wiejska Program uchwalony 2007-11-15 2032-12-31 Link
1049. MAZOWIECKIE ostrołęcki Czarnia wiejska Projekt programu 2015-10-28 2032-12-31 Link
1050. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Kampinos wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1051. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
1052. MAZOWIECKIE grodziski Baranów wiejska Program uchwalony 2008-12-18 2032-12-31 Link
1053. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1054. MAZOWIECKIE węgrowski Łochów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
1055. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Stare Babice wiejska Program uchwalony 2016-06-02 2032-06-02 Link
1056. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
1057. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1058. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
1059. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1060. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
1061. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1062. MAZOWIECKIE ostrołęcki Baranowo wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
1063. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1064. MAZOWIECKIE przysuski Przysucha miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-08 2016-12-31 Link
1065. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
1066. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
1067. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
1068. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
1069. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
1070. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
1071. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
1072. MAZOWIECKIE łosicki Łosice miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-14 2032-12-31 Link
1073. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1074. MAZOWIECKIE łosicki Huszlew wiejska Program uchwalony 2013-04-29 2032-12-31 Link
1075. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
1076. MAZOWIECKIE ciechanowski Gołymin-Ośrodek wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
1077. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1078. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
1079. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
1080. MAZOWIECKIE grójecki Belsk Duży wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
1081. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
1082. MAZOWIECKIE żuromiński Bieżuń miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-27 2032-03-27 Link
1083. MAZOWIECKIE siedlecki Korczew wiejska Program uchwalony 2008-08-22 2032-12-31 Link
1084. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
1085. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
1086. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
1087. MAZOWIECKIE grójecki Pniewy wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1088. MAZOWIECKIE ostrowski Nur wiejska Program realizowany 2007-12-31 2031-12-31 Link
1089. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
1090. MAZOWIECKIE płocki Gąbin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-02-11 2032-12-31 Link
1091. MAZOWIECKIE płoński Czerwińsk nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2017-03-28 2032-03-28 Link
1092. MAZOWIECKIE ostrowski Wąsewo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2019-12-31 Link
1093. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
1094. MAZOWIECKIE żyrardowski Mszczonów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2016-12-31 Link
1095. MAZOWIECKIE makowski Szelków wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1096. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1097. MAZOWIECKIE ostrowski Szulborze Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-06-28 2032-12-31 Link
1098. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2020-12-10 2032-12-31 Link
1099. MAZOWIECKIE radomski Skaryszew miejsko-wiejska Projekt programu 2015-01-01 2032-12-31 Link
1100. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
1101. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
1102. MAZOWIECKIE przasnyski Krzynowłoga Mała wiejska Program realizowany 2011-05-11 2032-12-31 Link
1103. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
1104. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
1105. MAZOWIECKIE pułtuski Gzy wiejska Program realizowany 2012-06-19 2032-12-31 Link
1106. MAZOWIECKIE białobrzeski Białobrzegi miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
1107. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
1108. MAZOWIECKIE radomski Iłża miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-10-12 2031-12-31 Link
1109. MAZOWIECKIE płoński Załuski wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
1110. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
1111. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
1112. MAZOWIECKIE sokołowski Repki wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
1113. MAZOWIECKIE ostrowski Andrzejewo wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
1114. MAZOWIECKIE węgrowski Miedzna wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-12-31 Link
1115. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2021-11-10 2032-12-31 Link
1116. MAZOWIECKIE otwocki Osieck wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
1117. MAZOWIECKIE mławski Radzanów wiejska Program uchwalony 2013-03-06 2032-12-31 Link
1118. MAZOWIECKIE płocki Bodzanów wiejska Program uchwalony 2009-02-20 2032-12-31 Link
1119. MAZOWIECKIE ostrowski Stary Lubotyń wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1120. MAZOWIECKIE nowodworski Zakroczym miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1121. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1122. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2021-02-26 2032-12-31 Link
1123. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1124. MAZOWIECKIE nowodworski Nowy Dwór Mazowiecki miejska Program uchwalony 2022-09-27 2032-09-27 Link
1125. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
1126. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2023-01-01 2032-12-31 Link
1127. MAZOWIECKIE garwoliński Borowie wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1128. MAZOWIECKIE ostrołęcki Rzekuń wiejska Program uchwalony 2009-09-10 2032-12-31 Link
1129. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1130. MAZOWIECKIE przasnyski Chorzele miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-11-29 2032-12-31 Link
1131. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2022-02-04 2032-12-31 Link
1132. MAZOWIECKIE kozienicki Magnuszew wiejska Program uchwalony 2022-11-30 2032-12-31 Link
1133. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
1134. MAZOWIECKIE piaseczyński Piaseczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-11-15 2032-12-31 Link
1135. MAZOWIECKIE ostrowski Boguty-Pianki wiejska Program uchwalony 2019-09-04 2032-12-31 Link
1136. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
1137. MAZOWIECKIE garwoliński Górzno wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1138. MAZOWIECKIE miński Cegłów wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-03-19 Link
1139. MAŁOPOLSKIE nowotarski Ochotnica Dolna wiejska Projekt programu 2009-12-11 2032-12-31 Link
1140. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1141. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
1142. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
1143. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2023-01-01 2032-01-01 Link
1144. MAŁOPOLSKIE krakowski Kocmyrzów-Luborzyca wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1145. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
1146. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1147. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
1148. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
1149. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
1150. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
1151. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program realizowany 2013-11-18 2032-12-31 Link
1152. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
1153. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Brzeszcze miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-12-31 Link
1154. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1155. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu 2019-06-27 2032-12-31 Link
1156. MAŁOPOLSKIE myślenicki Lubień wiejska Program realizowany 2014-10-03 2032-12-31 Link
1157. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
1158. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1159. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1160. MAŁOPOLSKIE olkuski Trzyciąż wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-10-20 Link
1161. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1162. MAŁOPOLSKIE nowotarski Lipnica Wielka wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
1163. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
1164. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łososina Dolna wiejska Projekt programu Link
1165. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Program realizowany 2021-12-01 2032-12-31 Link
1166. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
1167. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
1168. MAŁOPOLSKIE krakowski Wielka Wieś wiejska Projekt programu 2014-05-06 2032-12-31 Link
1169. MAŁOPOLSKIE miechowski Kozłów wiejska Projekt programu 2016-12-09 2032-12-09 Link
1170. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
1171. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Program realizowany 2019-05-31 2032-12-31 Link
1172. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
1173. MAŁOPOLSKIE wadowicki Kalwaria Zebrzydowska miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-18 2032-12-31 Link
1174. MAŁOPOLSKIE suski Budzów wiejska Program realizowany 2011-12-14 2032-12-31 Link
1175. MAŁOPOLSKIE tatrzański Kościelisko wiejska Program uchwalony 2015-05-28 Link
1176. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
1177. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Korzenna wiejska Projekt programu Link
1178. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
1179. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1180. MAŁOPOLSKIE nowotarski Raba Wyżna wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1181. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
1182. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
1183. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Kamionka Wielka wiejska Projekt programu Link
1184. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
1185. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
1186. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim miejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
1187. MAŁOPOLSKIE nowotarski Łapsze Niżne wiejska Program uchwalony Link
1188. MAŁOPOLSKIE proszowicki Nowe Brzesko miejsko-wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
1189. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
1190. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łabowa wiejska Program uchwalony 2022-12-29 2032-12-31 Link
1191. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
1192. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2022-12-17 2032-12-31 Link
1193. MAŁOPOLSKIE krakowski Michałowice wiejska Program uchwalony 2011-11-03 2032-12-31 Link
1194. MAŁOPOLSKIE myślenicki Wiśniowa wiejska Program realizowany 2014-03-12 2032-12-31 Link
1195. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
1196. MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz miejsko-wiejska Program realizowany 2006-03-29 2032-12-31 Link
1197. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
1198. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
1199. MAŁOPOLSKIE limanowski Słopnice wiejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
1200. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
1201. MAŁOPOLSKIE nowotarski Spytkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-21 2032-12-31 Link
1202. MAŁOPOLSKIE limanowski Jodłownik wiejska Program realizowany 2013-03-18 2032-12-31 Link
1203. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Szczucin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-14 2016-12-31 Link
1204. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
1205. MAŁOPOLSKIE wadowicki Spytkowice wiejska Program uchwalony 2008-03-18 2032-12-31 Link
1206. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
1207. MAŁOPOLSKIE krakowski Czernichów wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-11-25 Link
1208. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
1209. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
1210. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
1211. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
1212. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1213. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
1214. MAŁOPOLSKIE miechowski Miechów miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1215. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
1216. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
1217. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
1218. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
1219. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
1220. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
1221. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
1222. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
1223. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
1224. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa wiejska Program realizowany 2012-12-14 2032-12-31 Link
1225. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
1226. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
1227. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
1228. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
1229. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony 2013-03-25 2032-12-31 Link
1230. MAŁOPOLSKIE olkuski Bukowno miejska Program uchwalony 2005-08-31 2032-12-31 Link
1231. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
1232. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
1233. MAŁOPOLSKIE limanowski Kamienica wiejska Projekt programu 2014-11-05 2032-12-31 Link
1234. MAŁOPOLSKIE limanowski Łukowica wiejska Projekt programu 2012-10-01 2032-12-31 Link
1235. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
1236. MAŁOPOLSKIE wielicki Kłaj wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1237. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
1238. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
1239. MAŁOPOLSKIE olkuski Klucze wiejska Program uchwalony 2013-05-09 2032-12-31 Link
1240. MAŁOPOLSKIE krakowski Jerzmanowice-Przeginia wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-11-19 Link
1241. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Gródek nad Dunajcem wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-28 Link
1242. MAŁOPOLSKIE krakowski Igołomia-Wawrzeńczyce wiejska Program realizowany 2019-07-16 2032-12-31 Link
1243. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
1244. MAŁOPOLSKIE wadowicki Stryszów wiejska Program uchwalony 2012-11-20 2032-12-31 Link
1245. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
1246. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
1247. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
1248. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ciężkowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-27 2032-12-31 Link
1249. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Rytro wiejska Program realizowany 2009-09-29 2030-09-29 Link
1250. MAŁOPOLSKIE limanowski Laskowa wiejska Program uchwalony 2010-12-21 2032-12-31 Link
1251. MAŁOPOLSKIE krakowski Krzeszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-28 2032-12-31 Link
1252. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1253. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
1254. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
1255. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Libiąż miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-11 2032-12-31 Link
1256. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
1257. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
1258. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
1259. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
1260. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
1261. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-15 2032-12-31 Link
1262. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
1263. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
1264. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
1265. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
1266. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koszyce wiejska Program realizowany 2006-07-28 2032-12-31 Link
1267. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Muszyna miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
1268. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czorsztyn wiejska Program uchwalony 2011-10-31 2032-12-31 Link
1269. MAŁOPOLSKIE gorlicki Lipinki wiejska Projekt programu 2013-11-12 2032-12-31 Link
1270. MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków powiat Program realizowany 2014-06-25 2032-12-31 Link
1271. MAŁOPOLSKIE nowotarski Jabłonka wiejska Program realizowany Link
1272. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czarny Dunajec wiejska Program uchwalony 2010-10-01 2032-12-31 Link
1273. MAŁOPOLSKIE miechowski Słaboszów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1274. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa miejska Program uchwalony 2011-11-08 2032-12-31 Link
1275. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
1276. ŁÓDZKIE łaski Łask miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
1277. ŁÓDZKIE pabianicki Dobroń wiejska Program realizowany 2014-04-04 2032-12-31 Link
1278. ŁÓDZKIE piotrkowski Grabica wiejska Projekt programu 2015-09-30 2032-12-31 Link
1279. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
1280. ŁÓDZKIE łowicki Bielawy wiejska Program uchwalony 2011-06-14 2032-12-31 Link
1281. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1282. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2023-11-30 2032-12-31 Link
1283. ŁÓDZKIE pabianicki Konstantynów Łódzki miejska Program realizowany 2013-11-12 2032-12-31 Link
1284. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
1285. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
1286. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
1287. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
1288. ŁÓDZKIE radomszczański Kobiele Wielkie wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31
1289. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
1290. ŁÓDZKIE opoczyński Opoczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-05-14 Link
1291. ŁÓDZKIE radomszczański Lgota Wielka wiejska Program realizowany Link
1292. ŁÓDZKIE piotrkowski Ręczno wiejska Program uchwalony 2009-02-24 2032-12-31 Link
1293. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
1294. ŁÓDZKIE skierniewicki Nowy Kawęczyn wiejska Program uchwalony 2016-10-31 2032-12-31 Link
1295. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
1296. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
1297. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
1298. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
1299. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
1300. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
1301. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
1302. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
1303. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
1304. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
1305. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1306. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
1307. ŁÓDZKIE brzeziński Rogów wiejska Program uchwalony 2013-04-17 2025-12-31 Link
1308. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
1309. ŁÓDZKIE pajęczański Pajęczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-08-26 2032-12-31 Link
1310. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
1311. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1312. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-08 2032-12-31 Link
1313. ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE województwo Program uchwalony 2021-09-28 2031-12-31 Link
1314. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
1315. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
1316. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
1317. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
1318. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
1319. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
1320. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1321. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2021-02-24 2032-12-31 Link
1322. ŁÓDZKIE łowicki Nieborów wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
1323. ŁÓDZKIE zgierski Głowno miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1324. ŁÓDZKIE skierniewicki Kowiesy wiejska Program realizowany 2011-01-01 2014-12-31 Link
1325. ŁÓDZKIE pajęczański Strzelce Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2032-12-31 Link
1326. ŁÓDZKIE poddębicki Dalików wiejska Program realizowany 2010-12-30 2032-12-30 Link
1327. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1328. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1329. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
1330. ŁÓDZKIE kutnowski Oporów wiejska Projekt programu 2013-10-01 2032-12-31 Link
1331. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
1332. ŁÓDZKIE sieradzki Klonowa wiejska Program uchwalony 2013-09-26 2032-12-31 Link
1333. ŁÓDZKIE łowicki Łowicz wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2021-12-31 Link
1334. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
1335. ŁÓDZKIE piotrkowski Łęki Szlacheckie wiejska Program uchwalony 2018-09-27 2032-09-27 Link
1336. ŁÓDZKIE pajęczański Kiełczygłów wiejska Program uchwalony 2015-12-04 2032-12-31 Link
1337. ŁÓDZKIE łowicki Łyszkowice wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2020-12-31 Link
1338. ŁÓDZKIE łęczycki Grabów wiejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-01-29 Link
1339. ŁÓDZKIE opoczyński Poświętne wiejska Program uchwalony 2016-05-17 2026-05-17 Link
1340. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
1341. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka wiejska Program uchwalony 2013-03-14 2032-12-31 Link
1342. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
1343. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
1344. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
1345. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
1346. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1347. ŁÓDZKIE wieluński Czarnożyły wiejska Program uchwalony 2011-04-02 2032-12-31 Link
1348. ŁÓDZKIE tomaszowski Lubochnia wiejska Program uchwalony 2010-07-23 2031-12-31 Link
1349. ŁÓDZKIE radomszczański Masłowice wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
1350. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
1351. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
1352. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
1353. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
1354. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
1355. ŁÓDZKIE kutnowski Kutno wiejska Program uchwalony 2015-12-01 2018-12-31 Link
1356. ŁÓDZKIE pajęczański Działoszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-21 2032-12-31 Link
1357. ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski miejska Program realizowany 2010-11-11 2032-12-31 Link
1358. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2022-01-01 2032-12-31 Link
1359. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
1360. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
1361. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2024-01-01 2032-12-31 Link
1362. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
1363. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
1364. ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice miejska Program realizowany 2013-05-16 2032-12-31 Link
1365. ŁÓDZKIE radomszczański Przedbórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1366. ŁÓDZKIE rawski Sadkowice wiejska Projekt programu 2012-03-26 2032-12-31 Link
1367. ŁÓDZKIE łowicki Kocierzew Południowy wiejska Program uchwalony 2016-04-27 2032-12-31 Link
1368. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
1369. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
1370. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
1371. ŁÓDZKIE sieradzki Burzenin wiejska Program realizowany 2015-02-02 2032-12-31 Link
1372. ŁÓDZKIE radomszczański Dobryszyce wiejska Program uchwalony 2014-05-06 2032-12-31 Link
1373. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
1374. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
1375. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Nowosolna wiejska Program uchwalony 2015-12-29 2020-12-31 Link
1376. ŁÓDZKIE poddębicki Uniejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-17 2020-12-31 Link
1377. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
1378. ŁÓDZKIE radomszczański Wielgomłyny wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
1379. ŁÓDZKIE opoczyński Sławno wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
1380. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
1381. ŁÓDZKIE opoczyński Paradyż wiejska Program uchwalony 2013-10-22 2032-12-31 Link
1382. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
1383. ŁÓDZKIE skierniewicki Głuchów wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1384. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
1385. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
1386. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
1387. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
1388. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
1389. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1390. ŁÓDZKIE pabianicki Lutomiersk wiejska Program realizowany 2011-11-21 2032-12-31 Link
1391. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-14 2032-12-31 Link
1392. ŁÓDZKIE sieradzki Goszczanów wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
1393. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1394. ŁÓDZKIE kutnowski Łanięta wiejska Program uchwalony 2011-10-12 2032-12-31 Link
1395. ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko miejska Program realizowany 2012-04-04 2032-12-31 Link
1396. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-03-26 2032-12-31 Link
1397. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
1398. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
1399. ŁÓDZKIE tomaszowski Będków wiejska Program uchwalony 2016-03-21 2032-12-31 Link
1400. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
1401. ŁÓDZKIE piotrkowski Czarnocin wiejska Program uchwalony 2016-10-26 2032-12-31 Link
1402. ŁÓDZKIE piotrkowski Rozprza wiejska Program uchwalony 2015-12-01 Link
1403. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz miejska Program realizowany 2011-09-11 2032-12-31 Link
1404. ŁÓDZKIE łaski Sędziejowice wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
1405. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1406. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
1407. ŁÓDZKIE łęczycki Daszyna wiejska Program realizowany 2016-07-13 2032-12-31 Link
1408. ŁÓDZKIE opoczyński Żarnów wiejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
1409. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1410. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
1411. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
1412. ŁÓDZKIE łęczycki Świnice Warckie wiejska Projekt programu 2015-10-30 2032-12-31 Link
1413. ŁÓDZKIE opoczyński Drzewica miejsko-wiejska Projekt programu 2015-10-16 2032-12-31 Link
1414. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
1415. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów wiejska Program realizowany 2014-10-09 2032-12-31 Link
1416. ŁÓDZKIE wieruszowski Łubnice wiejska Program uchwalony 2012-09-10 2032-12-31 Link
1417. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
1418. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
1419. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
1420. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-03-25
1421. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
1422. LUBUSKIE nowosolski Bytom Odrzański miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1423. LUBUSKIE sulęciński Słońsk wiejska Program realizowany 2008-06-18 2031-12-31 Link
1424. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
1425. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
1426. LUBUSKIE nowosolski Otyń wiejska Program realizowany 2015-11-30
1427. LUBUSKIE międzyrzecki Skwierzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
1428. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
1429. LUBUSKIE sulęciński Lubniewice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
1430. LUBUSKIE świebodziński Lubrza wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
1431. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany 2010-10-11 2032-12-31 Link
1432. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
1433. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
1434. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
1435. LUBUSKIE sulęciński Sulęcin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
1436. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól wiejska Program uchwalony 2009-10-23 2032-12-31 Link
1437. LUBUSKIE międzyrzecki Pszczew wiejska Program realizowany 2010-12-16 2032-12-31 Link
1438. LUBUSKIE krośnieński Bobrowice wiejska Program realizowany 2011-12-31 2032-12-31 Link
1439. LUBUSKIE krośnieński Maszewo wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2031-12-31 Link
1440. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
1441. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
1442. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
1443. LUBUSKIE żagański Małomice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1444. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2024-02-26 2032-12-31 Link
1445. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
1446. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól miejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31 Link
1447. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
1448. LUBUSKIE żarski Jasień miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-11 2022-10-11 Link
1449. LUBUSKIE międzyrzecki Przytoczna wiejska Program uchwalony 2007-08-07 2032-12-31 Link
1450. LUBUSKIE LUBUSKIE LUBUSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-13 2032-12-31 Link
1451. LUBUSKIE świebodziński Skąpe wiejska Program uchwalony 2015-05-29 2032-05-29 Link
1452. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
1453. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
1454. LUBUSKIE żarski Przewóz wiejska Program realizowany 2015-12-29 2031-12-31 Link
1455. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
1456. LUBUSKIE nowosolski Kożuchów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1457. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
1458. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1459. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
1460. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1461. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1462. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
1463. LUBUSKIE krośnieński Krosno Odrzańskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
1464. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
1465. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
1466. LUBUSKIE międzyrzecki Międzyrzecz miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-28 Link
1467. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
1468. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
1469. LUBUSKIE krośnieński Bytnica wiejska Program realizowany 2015-01-30 2032-03-31 Link
1470. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
1471. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1472. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
1473. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
1474. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
1475. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
1476. LUBUSKIE świebodziński Świebodzin miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
1477. LUBUSKIE żarski Lubsko miejsko-wiejska Program realizowany 2016-11-23 Link
1478. LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska miejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1479. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
1480. LUBELSKIE tomaszowski Tyszowce miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-29 2032-12-31 Link
1481. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
1482. LUBELSKIE bialski Janów Podlaski wiejska Program uchwalony 2011-02-25 2032-12-31 Link
1483. LUBELSKIE świdnicki Rybczewice wiejska Program uchwalony 2011-05-24 2032-12-31 Link
1484. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1485. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
1486. LUBELSKIE tomaszowski Tarnawatka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
1487. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
1488. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1489. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
1490. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
1491. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
1492. LUBELSKIE janowski Janów Lubelski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-27 Link
1493. LUBELSKIE rycki Ułęż wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1494. LUBELSKIE łęczyński Cyców wiejska Program realizowany 2009-04-29 2032-04-28 Link
1495. LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-12 Link
1496. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
1497. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
1498. LUBELSKIE łukowski Łuków wiejska Program uchwalony 2011-04-20 2032-12-31 Link
1499. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
1500. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.