Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
601. ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
602. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
603. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chęciny miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
604. WIELKOPOLSKIE pilski Ujście miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
605. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
606. POMORSKIE tczewski Morzeszczyn wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
607. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
608. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
609. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
610. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
611. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
612. LUBUSKIE żarski Przewóz wiejska Program realizowany 2015-12-29 2031-12-31 Link
613. MAZOWIECKIE płoński Naruszewo wiejska Projekt programu 2015-12-29 2032-12-29 Link
614. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Nowosolna wiejska Program uchwalony 2015-12-29 2020-12-31 Link
615. MAŁOPOLSKIE krakowski Kocmyrzów-Luborzyca wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
616. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
617. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
618. PODLASKIE kolneński Grabowo wiejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-28 Link
619. PODLASKIE moniecki Mońki miejsko-wiejska Program realizowany 2015-12-23 Link
620. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Bolków miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-22 2032-12-31 Link
621. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
622. ŁÓDZKIE pajęczański Działoszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-21 2032-12-31 Link
623. MAZOWIECKIE wołomiński Radzymin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-18 2032-12-31
624. OPOLSKIE opolski Niemodlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-17 2032-12-31 Link
625. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
626. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
627. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
628. ŁÓDZKIE pajęczański Kiełczygłów wiejska Program uchwalony 2015-12-04 2032-12-31 Link
629. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Pińczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-02 2032-12-31 Link
630. ŁÓDZKIE piotrkowski Rozprza wiejska Program uchwalony 2015-12-01 Link
631. ŁÓDZKIE kutnowski Kutno wiejska Program uchwalony 2015-12-01 2018-12-31 Link
632. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
633. ŁÓDZKIE łaski Sędziejowice wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
634. ŚLĄSKIE bielski Bestwina wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
635. LUBUSKIE nowosolski Otyń wiejska Program realizowany 2015-11-30
636. ŚLĄSKIE kłobucki Przystajń wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
637. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
638. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Koźmin Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
639. LUBUSKIE krośnieński Maszewo wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2031-12-31 Link
640. PODLASKIE kolneński Kolno wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
641. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
642. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
643. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
644. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Tarłów wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-12-31 Link
645. ŚLĄSKIE rybnicki Gaszowice wiejska Program realizowany 2015-11-26 2032-12-31 Link
646. WIELKOPOLSKIE kolski Kościelec wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
647. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
648. ŚLĄSKIE żywiecki Koszarawa wiejska Program realizowany 2015-11-24 2032-12-31 Link
649. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
650. ŁÓDZKIE łęczycki Świnice Warckie wiejska Projekt programu 2015-10-30 2032-12-31 Link
651. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
652. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Jabłonowo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
653. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
654. ŁÓDZKIE łowicki Łyszkowice wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2020-12-31 Link
655. MAZOWIECKIE ostrołęcki Czarnia wiejska Projekt programu 2015-10-28 2032-12-31 Link
656. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Ruciane-Nida miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
657. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
658. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
659. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
660. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
661. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Imielno wiejska Program realizowany 2015-10-21 2032-12-31 Link
662. ŁÓDZKIE opoczyński Drzewica miejsko-wiejska Projekt programu 2015-10-16 2032-12-31 Link
663. ŚLĄSKIE lubliniecki Koszęcin wiejska Projekt programu 2015-10-12 2032-10-11 Link
664. ŁÓDZKIE piotrkowski Grabica wiejska Projekt programu 2015-09-30 2032-12-31 Link
665. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
666. DOLNOŚLĄSKIE średzki Udanin wiejska Program realizowany 2015-09-24 2032-12-31 Link
667. ŚLĄSKIE częstochowski Kamienica Polska wiejska Program uchwalony 2015-09-23 2032-12-31 Link
668. OPOLSKIE strzelecki Jemielnica wiejska Projekt programu 2015-09-23 2032-12-31 Link
669. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Błonie miejsko-wiejska Program realizowany 2015-09-07 2032-12-31 Link
670. ŚLĄSKIE częstochowski Konopiska wiejska Program realizowany 2015-09-04 2032-12-31 Link
671. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
672. ŁÓDZKIE pajęczański Pajęczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-08-26 2032-12-31 Link
673. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
674. ŚLĄSKIE mikołowski Mikołów miejska Program uchwalony 2015-08-25 2032-12-31 Link
675. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
676. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
677. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
678. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
679. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
680. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
681. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
682. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
683. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
684. LUBUSKIE świebodziński Skąpe wiejska Program uchwalony 2015-05-29 2032-05-29 Link
685. MAŁOPOLSKIE tatrzański Kościelisko wiejska Program uchwalony 2015-05-28 Link
686. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
687. ŁÓDZKIE opoczyński Opoczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-05-14 Link
688. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
689. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
690. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
691. ŚLĄSKIE rybnicki Jejkowice wiejska Program realizowany 2015-04-27 2032-12-31 Link
692. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
693. PODLASKIE hajnowski Kleszczele miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
694. POMORSKIE malborski Nowy Staw miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
695. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
696. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
697. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
698. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
699. PODKARPACKIE rzeszowski Hyżne wiejska Program uchwalony 2015-03-24 2032-12-31 Link
700. ŚLĄSKIE częstochowski Rędziny wiejska Projekt programu 2015-03-24 2032-01-01 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.