Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1201. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1202. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Nidzica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-01 2032-12-31 Link
1203. POMORSKIE tczewski Gniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
1204. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Brzuze wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
1205. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Dąbrowa wiejska Program uchwalony 2012-02-27 2032-12-31 Link
1206. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
1207. LUBELSKIE puławski Markuszów wiejska Program realizowany 2012-02-23 2032-12-31 Link
1208. LUBELSKIE radzyński Komarówka Podlaska wiejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
1209. POMORSKIE malborski Malbork miejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
1210. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
1211. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Kikół wiejska Program uchwalony 2012-02-17 2032-12-31 Link
1212. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
1213. ŚLĄSKIE pszczyński Kobiór wiejska Program realizowany 2012-02-02 2032-12-31 Link
1214. ŚLĄSKIE myszkowski Niegowa wiejska Program realizowany 2012-01-31 2022-12-31 Link
1215. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
1216. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany 2012-01-31 2032-12-31 Link
1217. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1218. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Lniano wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31 Link
1219. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Gruta wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1220. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowo wiejska Program realizowany 2012-01-28 2032-01-28 Link
1221. LUBELSKIE radzyński Kąkolewnica wiejska Program uchwalony 2012-01-27 2032-12-31 Link
1222. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Kunów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-26 2032-12-31 Link
1223. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
1224. ŚLĄSKIE gliwicki Pilchowice wiejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
1225. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
1226. POMORSKIE kartuski Kartuzy miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1227. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1228. MAŁOPOLSKIE wielicki Kłaj wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1229. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1230. ŚLĄSKIE raciborski Kornowac wiejska Projekt programu 2012-01-01 2032-12-31 Link
1231. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Dobromierz wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1232. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
1233. PODKARPACKIE mielecki Radomyśl Wielki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1234. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1235. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1236. LUBELSKIE zamojski Skierbieszów wiejska Program realizowany 2012-01-01 Link
1237. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1238. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Korsze miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1239. LUBUSKIE krośnieński Bobrowice wiejska Program realizowany 2011-12-31 2032-12-31 Link
1240. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
1241. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Janowiec Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
1242. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1243. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1244. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1245. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1246. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
1247. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1248. PODLASKIE sokólski Janów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1249. MAZOWIECKIE makowski Szelków wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1250. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Sadki wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
1251. MAZOWIECKIE ostrowski Wąsewo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2019-12-31 Link
1252. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Nowe miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-31 Link
1253. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1254. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1255. MAŁOPOLSKIE olkuski Trzyciąż wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-10-20 Link
1256. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1257. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Gródek nad Dunajcem wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-28 Link
1258. ŚLĄSKIE kłobucki Kłobuck miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1259. LUBELSKIE opolski Opole Lubelskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2030-12-31 Link
1260. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
1261. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Cekcyn wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1262. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1263. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
1264. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
1265. PODKARPACKIE mielecki Mielec wiejska Program realizowany 2011-12-19 2032-12-31 Link
1266. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
1267. PODKARPACKIE przemyski Orły wiejska Program realizowany 2011-12-16 2032-12-31 Link
1268. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany 2011-12-15 2032-12-14 Link
1269. MAŁOPOLSKIE suski Budzów wiejska Program realizowany 2011-12-14 2032-12-31 Link
1270. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
1271. MAZOWIECKIE nowodworski Pomiechówek wiejska Program realizowany 2011-12-08 2014-12-31 Link
1272. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
1273. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
1274. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
1275. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
1276. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn miejska Program uchwalony 2011-11-30 Link
1277. ŚLĄSKIE żywiecki Milówka wiejska Program uchwalony 2011-11-30 2032-12-31 Link
1278. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
1279. PODKARPACKIE krośnieński Chorkówka wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-01 Link
1280. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
1281. DOLNOŚLĄSKIE lubański Leśna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-29 Link
1282. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
1283. LUBELSKIE świdnicki Mełgiew wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-31 Link
1284. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1285. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
1286. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1287. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1288. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
1289. MAŁOPOLSKIE krakowski Czernichów wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-11-25 Link
1290. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
1291. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
1292. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
1293. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
1294. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
1295. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
1296. ŁÓDZKIE pabianicki Lutomiersk wiejska Program realizowany 2011-11-21 2032-12-31 Link
1297. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
1298. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa miejska Program uchwalony 2011-11-08 2032-12-31 Link
1299. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
1300. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
1301. MAŁOPOLSKIE krakowski Michałowice wiejska Program uchwalony 2011-11-03 2032-12-31 Link
1302. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
1303. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Jordanów Śląski wiejska Projekt programu 2011-11-01 2032-12-31 Link
1304. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1305. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czorsztyn wiejska Program uchwalony 2011-10-31 2032-12-31 Link
1306. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1307. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1308. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
1309. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
1310. PODKARPACKIE niżański Harasiuki wiejska Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
1311. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
1312. MAŁOPOLSKIE nowotarski Lipnica Wielka wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
1313. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
1314. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1315. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1316. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1317. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1318. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1319. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1320. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
1321. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski wiejska Projekt programu 2011-10-23 2032-12-31 Link
1322. MAŁOPOLSKIE nowotarski Spytkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-21 2032-12-31 Link
1323. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
1324. ŚLĄSKIE pszczyński Miedźna wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
1325. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
1326. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
1327. ŁÓDZKIE kutnowski Łanięta wiejska Program uchwalony 2011-10-12 2032-12-31 Link
1328. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
1329. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
1330. MAZOWIECKIE radomski Zakrzew wiejska Program realizowany 2011-10-05 2032-10-02 Link
1331. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
1332. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
1333. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1334. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1335. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1336. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
1337. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Obrazów wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
1338. ŚLĄSKIE pszczyński Pszczyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
1339. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1340. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
1341. LUBELSKIE puławski Puławy miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1342. PODKARPACKIE jasielski Kołaczyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
1343. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
1344. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
1345. PODLASKIE moniecki Knyszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-14 2023-09-14 Link
1346. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz miejska Program realizowany 2011-09-11 2032-12-31 Link
1347. MAZOWIECKIE przysuski Przysucha miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-08 2016-12-31 Link
1348. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
1349. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
1350. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
1351. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
1352. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
1353. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
1354. POMORSKIE pucki Kosakowo wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31
1355. OPOLSKIE głubczycki Branice wiejska Program uchwalony 2011-08-29 2032-12-31 Link
1356. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
1357. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
1358. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
1359. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
1360. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Kondratowice wiejska Program realizowany 2011-08-16 2032-12-31 Link
1361. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
1362. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Lubiewo wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31 Link
1363. LUBELSKIE łęczyński Puchaczów wiejska Program realizowany 2011-08-05 2032-12-31 Link
1364. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
1365. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Świedziebnia wiejska Program uchwalony 2011-07-27 2032-12-31 Link
1366. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
1367. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Wąpielsk wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
1368. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
1369. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Radomin wiejska Program uchwalony 2011-07-20 2032-12-31 Link
1370. ŚLĄSKIE zawierciański Ogrodzieniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-07-15 2032-12-31 Link
1371. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
1372. LUBELSKIE kraśnicki Wilkołaz wiejska Program realizowany 2011-07-07 2032-12-31 Link
1373. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Olecko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1374. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1375. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Biała Piska miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1376. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1377. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Kowale Oleckie wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1378. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1379. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Kalinowo wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1380. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Wieliczki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1381. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1382. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1383. OPOLSKIE nyski Skoroszyce wiejska Program uchwalony 2011-07-01 2032-12-31 Link
1384. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
1385. PODKARPACKIE przeworski Kańczuga miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-30 2032-06-30 Link
1386. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1387. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
1388. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1389. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
1390. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Kijewo Królewskie wiejska Program realizowany 2011-06-28 2032-12-31 Link
1391. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
1392. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Górzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-22 2031-12-31 Link
1393. PODLASKIE łomżyński Wizna wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
1394. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno wiejska Program uchwalony 2011-06-21 2032-12-31 Link
1395. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Busko-Zdrój miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
1396. WIELKOPOLSKIE złotowski Tarnówka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
1397. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Kęsowo wiejska Program uchwalony 2011-06-20 2032-12-31 Link
1398. LUBELSKIE tomaszowski Tarnawatka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
1399. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Dobrzyń nad Wisłą miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
1400. OPOLSKIE krapkowicki Krapkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.