DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1401.
LUBELSKIE
lubartowski
Michów
wiejska
Program uchwalony
2013-11-05
2032-12-31
Link
1402.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1403.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Somianka
wiejska
Program uchwalony
2007-11-15
2032-12-31
Link
1404.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
1405.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Purda
wiejska
Program uchwalony
2013-02-22
2032-12-31
Link
1406.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bukowno
miejska
Program uchwalony
2005-08-31
2032-12-31
Link
1407.
LUBELSKIE
opolski
Chodel
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2032-12-31
Link
1408.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
1409.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Nowy Kawęczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-10-31
2032-12-31
Link
1410.
OPOLSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1411.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
wiejska
Program uchwalony
2017-05-18
2032-12-31
Link
1412.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Jemielno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1413.
LUBELSKIE
puławski
Końskowola
wiejska
Program uchwalony
2017-03-08
2032-12-31
Link
1414.
MAZOWIECKIE
grodziski
Baranów
wiejska
Program uchwalony
2008-12-18
2032-12-31
Link
1415.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Stolno
wiejska
Program uchwalony
2019-11-04
2032-11-04
Link
1416.
LUBELSKIE
włodawski
Wyryki
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
1417.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1418.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
1419.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1420.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Stare Babice
wiejska
Program uchwalony
2016-06-02
2032-06-02
Link
1421.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1422.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1423.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1424.
LUBELSKIE
bialski
Piszczac
wiejska
Program uchwalony
2008-02-27
2032-12-31
Link
1425.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1426.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Rogowo
wiejska
Program uchwalony
2016-01-25
2020-01-25
Link
1427.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Osielsko
wiejska
Program uchwalony
2020-12-17
2032-12-31
Link
1428.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
1429.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
1430.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
1431.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
1432.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ojrzeń
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1433.
LUBELSKIE
włodawski
Stary Brus
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-30
Link
1434.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Papowo Biskupie
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1435.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Troszyn
wiejska
Program uchwalony
2009-06-29
2032-12-31
Link
1436.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Sitkówka-Nowiny
wiejska
Program uchwalony
2017-05-10
2032-12-31
Link
1437.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
1438.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Rozdrażew
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2018-09-29
Link
1439.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Widuchowa
wiejska
Program uchwalony
2008-06-19
2032-06-19
Link
1440.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
1441.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
1442.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-03-27
2032-12-31
Link
1443.
MAZOWIECKIE
przysuski
Przysucha
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-08
2016-12-31
Link
1444.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
1445.
PODLASKIE
łomżyński
Miastkowo
wiejska
Program uchwalony
2017-12-28
2032-12-31
Link
1446.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
1447.
LUBUSKIE
LUBUSKIE
LUBUSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-13
2032-12-31
Link
1448.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Gniewoszów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-31
2032-12-31
Link
1449.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Suchożebry
wiejska
Program uchwalony
2008-08-01
2032-12-31
Link
1450.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zawidów
miejska
Program uchwalony
2012-01-31
2032-12-31
Link
1451.
LUBELSKIE
łukowski
Łuków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-20
2032-12-31
Link
1452.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stara Błotnica
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
1453.
MAZOWIECKIE
przysuski
Wieniawa
wiejska
Program uchwalony
2015-12-15
2032-12-31
Link
1454.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Łobez
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-31
2032-12-31
Link
1455.
LUBELSKIE
świdnicki
Mełgiew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-31
Link
1456.
PODLASKIE
moniecki
Knyszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-14
2023-09-14
Link
1457.
LUBELSKIE
LUBELSKIE
LUBELSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-02
2032-12-02
Link
1458.
PODLASKIE
moniecki
Trzcianne
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1459.
PODLASKIE
grajewski
Wąsosz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
1460.
MAZOWIECKIE
łosicki
Łosice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-14
2032-12-31
Link
1461.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
1462.
MAZOWIECKIE
łosicki
Huszlew
wiejska
Program uchwalony
2013-04-29
2032-12-31
Link
1463.
PODLASKIE
moniecki
Krypno
wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1464.
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
województwo
Program uchwalony
2021-09-28
2031-12-31
Link
1465.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Kruszwica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1466.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Jedwabno
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
1467.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
1468.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1469.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1470.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Mochowo
wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1471.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
1472.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1473.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
1474.
LUBUSKIE
świebodziński
Lubrza
wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
1475.
LUBELSKIE
lubartowski
Jeziorzany
wiejska
Program uchwalony
2011-02-28
2032-02-27
Link
1476.
PODLASKIE
białostocki
Suraż
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-01-01
2032-12-31
Link
1477.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Żnin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1478.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Osie
wiejska
Program uchwalony
2016-03-09
2032-12-31
Link
1479.
MAZOWIECKIE
otwocki
Sobienie-Jeziory
wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1480.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
1481.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
1482.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
1483.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
1484.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
1485.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dobrcz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
1486.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Górzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-22
2031-12-31
Link
1487.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
1488.
MAZOWIECKIE
mławski
Szreńsk
wiejska
Program uchwalony
2020-03-27
2032-12-31
Link
1489.
LUBELSKIE
lubartowski
Kamionka
wiejska
Program uchwalony
2019-11-19
2032-12-31
Link
1490.
LUBELSKIE
parczewski
Podedwórze
wiejska
Program uchwalony
2019-11-21
2032-12-31
Link
1491.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Nowe
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-31
Link
1492.
PODKARPACKIE
niżański
Jeżowe
wiejska
Program uchwalony
2011-05-05
2032-12-31
Link
1493.
LUBUSKIE
krośnieński
Krosno Odrzańskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
1494.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Kęsowo
wiejska
Program uchwalony
2011-06-20
2032-12-31
Link
1495.
LUBELSKIE
łukowski
Stanin
wiejska
Program uchwalony
2011-04-18
2032-12-31
Link
1496.
MAZOWIECKIE
grójecki
Pniewy
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1497.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Żmigród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
1498.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Słaboszów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1499.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Budry
wiejska
Program uchwalony
2014-04-29
2032-12-31
Link
1500.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
1501.
LUBELSKIE
lubelski
Jabłonna
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1502.
LUBELSKIE
świdnicki
Rybczewice
wiejska
Program uchwalony
2011-05-24
2032-12-31
Link
1503.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Zaklików
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
1504.
PODKARPACKIE
niżański
Harasiuki
wiejska
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
1505.
PODLASKIE
siemiatycki
Milejczyce
wiejska
Program uchwalony
2020-01-28
2032-12-31
Link
1506.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
1507.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Świedziebnia
wiejska
Program uchwalony
2011-07-27
2032-12-31
Link
1508.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
1509.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Piecki
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
Link
1510.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Słupia Konecka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1511.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Radomin
wiejska
Program uchwalony
2011-07-20
2032-12-31
Link
1512.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1513.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
wiejska
Program uchwalony
2009-10-23
2032-12-31
Link
1514.
MAŁOPOLSKIE
suski
Maków Podhalański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-03-28
2032-12-31
Link
1515.
POMORSKIE
słupski
Ustka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
1516.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Nekla
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-02-09
2032-12-31
Link
1517.
LUBELSKIE
kraśnicki
Gościeradów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1518.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Mykanów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-25
2032-12-31
Link
1519.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jaśliska
wiejska
Program uchwalony
2011-05-13
2032-12-31
Link
1520.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
1521.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
1522.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mrągowo
miejska
Program uchwalony
2018-12-13
2032-12-31
Link
1523.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Morąg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-30
2019-12-31
Link
1524.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2017-03-31
2032-12-31
Link
1525.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
1526.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łowicz
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2021-12-31
Link
1527.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Łęki Szlacheckie
wiejska
Program uchwalony
2018-09-27
2032-09-27
Link
1528.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Kiełczygłów
wiejska
Program uchwalony
2015-12-04
2032-12-31
Link
1529.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łyszkowice
wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2020-12-31
Link
1530.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Grabów
wiejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-01-29
Link
1531.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Poświętne
wiejska
Program uchwalony
2016-05-17
2026-05-17
Link
1532.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
wiejska
Program uchwalony
2013-03-14
2032-12-31
Link
1533.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
wiejska
Program uchwalony
2018-04-07
2022-12-31
Link
1534.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
1535.
ŁÓDZKIE
wieluński
Czarnożyły
wiejska
Program uchwalony
2011-04-02
2032-12-31
Link
1536.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Lubochnia
wiejska
Program uchwalony
2010-07-23
2031-12-31
Link
1537.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Masłowice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-26
2032-12-31
Link
1538.
ŁÓDZKIE
wieluński
Konopnica
wiejska
Program uchwalony
2019-06-27
2032-12-31
Link
1539.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
1540.
POMORSKIE
starogardzki
Smętowo Graniczne
wiejska
Program uchwalony
2019-11-13
2032-12-31
Link
1541.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Tczów
wiejska
Program uchwalony
2015-06-22
2032-12-31
Link
1542.
POMORSKIE
wejherowski
Szemud
wiejska
Program uchwalony
2021-10-28
2032-12-31
Link
1543.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
1544.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
miejska
Program uchwalony
2015-12-30
2032-12-31
Link
1545.
PODLASKIE
sokólski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1546.
MAZOWIECKIE
płocki
Gąbin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-02-11
2032-12-31
Link
1547.
MAZOWIECKIE
płoński
Czerwińsk nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2017-03-28
2032-03-28
Link
1548.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
1549.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Obrazów
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
1550.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Wąsewo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2019-12-31
Link
1551.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Żarów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-08-31
2032-12-31
Link
1552.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Promna
wiejska
Program uchwalony
2020-02-27
2032-12-31
Link
1553.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Mszczonów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2016-12-31
Link
1554.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
1555.
PODLASKIE
sokólski
Suchowola
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1556.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kobierzyce
wiejska
Program uchwalony
2010-10-22
2032-12-31
Link
1557.
MAZOWIECKIE
makowski
Szelków
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1558.
PODKARPACKIE
krośnieński
Chorkówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-01
Link
1559.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Szulborze Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-06-28
2032-12-31
Link
1560.
MAZOWIECKIE
makowski
Rzewnie
wiejska
Program uchwalony
2020-12-10
2032-12-31
Link
1561.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
1562.
PODLASKIE
suwalski
Suwałki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-22
2032-12-31
Link
1563.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
1564.
MAZOWIECKIE
legionowski
Nieporęt
wiejska
Program uchwalony
2020-12-21
2032-12-31
Link
1565.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kocierzew Południowy
wiejska
Program uchwalony
2016-04-27
2032-12-31
Link
1566.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Oksa
wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
1567.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
1568.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
1569.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
wiejska
Program uchwalony
2012-04-25
2016-04-25
Link
1570.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
wiejska
Program uchwalony
2020-02-28
2032-12-31
Link
1571.
LUBELSKIE
chełmski
Leśniowice
wiejska
Program uchwalony
2010-11-08
2031-12-31
Link
1572.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
1573.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wietrzychowice
wiejska
Program uchwalony
2020-08-31
2032-12-31
Link
1574.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Chlewiska
wiejska
Program uchwalony
2018-10-09
2022-10-08
Link
1575.
OPOLSKIE
nyski
Otmuchów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-24
2032-12-31
Link
1576.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Dobryszyce
wiejska
Program uchwalony
2014-05-06
2032-12-31
Link
1577.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Stryszów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-20
2032-12-31
Link
1578.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
1579.
POMORSKIE
starogardzki
Bobowo
wiejska
Program uchwalony
2010-04-28
2032-12-31
Link
1580.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Krzykosy
wiejska
Program uchwalony
2007-09-27
2032-12-31
Link
1581.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1582.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Nowosolna
wiejska
Program uchwalony
2015-12-29
2020-12-31
Link
1583.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
1584.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Książki
wiejska
Program uchwalony
2014-05-28
2032-05-28
Link
1585.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
1586.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
miejska
Program uchwalony
2021-02-24
2032-12-31
Link
1587.
MAZOWIECKIE
radomski
Iłża
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-12
2031-12-31
Link
1588.
MAZOWIECKIE
płoński
Załuski
wiejska
Program uchwalony
2012-09-26
2032-12-31
Link
1589.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
1590.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Kikół
wiejska
Program uchwalony
2012-02-17
2032-12-31
Link
1591.
PODKARPACKIE
leski
Cisna
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
1592.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Ciasna
wiejska
Program uchwalony
2016-05-30
2032-12-31
Link
1593.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
1594.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Pacyna
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
1595.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Uniejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-17
2020-12-31
Link
1596.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Repki
wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
1597.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Mycielin
wiejska
Program uchwalony
2021-01-26
2032-12-21
Link
1598.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Iłowo-Osada
wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1599.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
1600.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Andrzejewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link