Logotyp w artykule

23 listopada o godz. 10 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie zacznie się spotkanie przedstawicieli małych i średnich firm z ekspertami Google'a, Home.pl i PKPP Lewiatan.

23 listopada o godz. 10 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie zacznie się spotkanie przedstawicieli małych i średnich firm z ekspertami Google'a, Home.pl i PKPP Lewiatan.

W ramach dnia Internetowej Rewolucji w Krakowie odbędą się szkolenia dla przedsiębiorców, a eksperci zajmujący szeroko rozumianą promocją i reklamą w Internecie będą do dyspozycji krakowskich firm przez prawie cały dzień. Wstęp na imprezę jest wolny, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie www.DniRewolucji.pl.

Organizatorami akcji są: Google Polska, PKPP Lewiatan i Home.pl, a patronat nad nią objęło Ministerstwo Gospodarki. Aktualne informacje o imprezie są dostępne na stronie internetowej www.dnirewolucji.pl.

Internetowa Rewolucja powstaje po to, aby małe i średnie firmy odkryły, że w sieci jest potencjał, i że dzięki internetowi można zwiększyć konkurencyjność. Każda uczestnicząca w imprezie firma otrzyma darmowy pakiet, który pomoże jej zaistnieć w internecie.


Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

 

Administrator bazy azbestowej przypomina, że tę samą rolę spełnia również fakt zamieszczenia danych dotyczących własnej firmy w bazie. Prosimy o skorzystanie z tej możliwości. Formularz wpisowy zamieszczony jest na stronie www.bazaazbestowa.pl – wystarczy wypełnić i wysłać. 

Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności