W systemie Bazy Azbestowej od dzisiaj dostępna jest nowa, rozbudowana wersja modułu Raporty roczne.
Nowa wersja modułu pozwala na przesłanie zaległego raportu rocznego po upływie terminu (dotyczy to również aktualizacji raportów, które nie zostały jeszcze oznaczone jako "Otrzymane" po stronie Urzędu Marszałkowskiego).

Opis nowych funkcjonalności modułu został przedstawionny w instrukcji użytkownika dostępnej pod adresem: https://www.bazaazbestowa.gov.pl/images/do-pobrania/instrukcja.pdf w rozdziale 4.6.

Informujemy również, że wszystkie gminy, które nie zdążyły przesłać raportu za 2019 roku w terminie do 31 marca br., od dzisiaj mają możliwość dokonania korekty wpisów i poprawnego złożenia zaległego raportu. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności