DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1651.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Międzyrzecz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-28
Link
1652.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Gródek nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-28
Link
1653.
PODLASKIE
kolneński
Grabowo
wiejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-28
Link
1654.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
1655.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
1656.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Rojewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
1657.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Mycielin
wiejska
Program uchwalony
2021-01-26
2032-12-21
Link
1658.
LUBELSKIE
rycki
Stężyca
wiejska
Program realizowany
2008-01-30
2032-12-21
Link
1659.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
1660.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tomaszów Lubelski
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-12
Link
1661.
PODKARPACKIE
krośnieński
Dukla
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-10
2032-12-10
Link
1662.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Kozłów
wiejska
Projekt programu
2016-12-09
2032-12-09
Link
1663.
LUBELSKIE
LUBELSKIE
LUBELSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-02
2032-12-02
Link
1664.
PODKARPACKIE
krośnieński
Chorkówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-01
Link
1665.
PODKARPACKIE
jasielski
Tarnowiec
wiejska
Program uchwalony
2013-09-30
2032-12-01
Link
1666.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zapolice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-11-30
Link
1667.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
1668.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
1669.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
1670.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Jerzmanowice-Przeginia
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-11-19
Link
1671.
LUBELSKIE
parczewski
Sosnowica
wiejska
Program realizowany
2013-11-14
2032-11-14
Link
1672.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Stara Kamienica
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-11-10
Link
1673.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Stolno
wiejska
Program uchwalony
2019-11-04
2032-11-04
Link
1674.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
1675.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
1676.
MAZOWIECKIE
płoński
Płońsk
miejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-10-22
Link
1677.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
1678.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
1679.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Koszęcin
wiejska
Projekt programu
2015-10-12
2032-10-11
Link
1680.
MAZOWIECKIE
radomski
Zakrzew
wiejska
Program realizowany
2011-10-05
2032-10-02
Link
1681.
ŁÓDZKIE
zgierski
Parzęczew
wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-09-28
Link
1682.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
miejska
Program uchwalony
2022-09-27
2032-09-27
Link
1683.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Łęki Szlacheckie
wiejska
Program uchwalony
2018-09-27
2032-09-27
Link
1684.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
1685.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
miejska
Program uchwalony
2013-09-18
2032-09-18
Link
1686.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Stawiguda
wiejska
Program realizowany
2009-09-09
2032-09-09
Link
1687.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Sobótka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-01
2032-09-01
Link
1688.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
1689.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16
1690.
MAZOWIECKIE
legionowski
Serock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-07-15
2032-07-15
Link
1691.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
1692.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
wiejska
Program realizowany
2011-07-12
2032-07-12
Link
1693.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
1694.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
1695.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sokołów Podlaski
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-06-30
Link
1696.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Borzęcin
wiejska
Program realizowany
2019-06-25
2032-06-25
Link
1697.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Widuchowa
wiejska
Program uchwalony
2008-06-19
2032-06-19
Link
1698.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
wiejska
Program uchwalony
2011-06-09
2032-06-09
Link
1699.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Stare Babice
wiejska
Program uchwalony
2016-06-02
2032-06-02
Link
1700.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link