DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1701.
POMORSKIE
starogardzki
Lubichowo
wiejska
Program realizowany
Link
1702.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
1703.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1704.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
1705.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
1706.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
1707.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Maków
wiejska
Program realizowany
Link
1708.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
1709.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
1710.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
1711.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1712.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1713.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Żegocina
wiejska
Projekt programu
Link
1714.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
1715.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1716.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1717.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Krotoszyce
wiejska
Program realizowany
2032-03-31
Link
1718.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
1719.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1720.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
1721.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1722.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1723.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
1724.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1725.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
1726.
PODLASKIE
Łomża
Łomża
miejska
Program uchwalony
Link
1727.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1728.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1729.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
1730.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1731.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Zagrodno
wiejska
Program uchwalony
Link
1732.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1733.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
1734.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1735.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
1736.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1737.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
1738.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1739.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1740.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1741.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1742.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1743.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Malczyce
wiejska
Projekt programu
Link
1744.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1745.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
1746.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1747.
OPOLSKIE
namysłowski
Pokój
wiejska
Program realizowany
Link
1748.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Raba Wyżna
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1750.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Bojanów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1751.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1752.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
1753.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
1754.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
1755.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
1756.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
1757.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Mirsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1758.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
1759.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1760.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
1761.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Karpacz
miejska
Program realizowany
Link
1762.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
1763.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
1764.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1765.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Prażmów
wiejska
Program realizowany
1766.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1767.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Janowice Wielkie
wiejska
Program realizowany
Link
1768.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1769.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
1770.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
1771.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1772.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Głowaczów
wiejska
Program uchwalony
Link
1773.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
1774.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Dębowa Łąka
wiejska
Program realizowany
Link
1775.
POMORSKIE
gdański
Suchy Dąb
wiejska
Program uchwalony
Link
1776.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1777.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
1778.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
1779.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1780.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
1781.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Wartkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1782.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
1783.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1784.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1785.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
1786.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1787.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1788.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1789.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
1790.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
1791.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
1792.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
1793.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1794.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1795.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
1796.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1797.
PODKARPACKIE
krośnieński
Wojaszówka
wiejska
Program realizowany
Link
1798.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Mszana
wiejska
Program uchwalony
Link
1799.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
1800.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Małkinia Górna
wiejska
Program uchwalony
Link