Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortuj Gmina Sortuj Rodzaj gminy Sortuj Status Sortuj Okres obowiązywania Link
Od Sortowanie od największego Do Sortuj
 
1. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
2. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
3. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
4. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
5. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
6. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
7. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
8. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
9. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
10. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
11. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
12. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
13. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
14. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
15. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
16. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
17. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
18. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
19. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
20. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
21. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
22. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
23. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
24. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
25. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
26. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
27. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
28. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
29. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
30. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
31. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
32. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
33. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
34. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
35. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
36. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
37. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
38. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
39. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
40. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
41. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
42. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
43. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
44. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
45. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
46. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
47. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
48. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
49. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
50. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
51. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
52. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
53. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
54. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
55. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
56. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
57. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
58. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
59. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
60. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
61. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
62. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
63. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
64. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
65. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
66. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
67. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
68. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
69. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
70. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
71. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
72. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
73. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
74. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
75. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
76. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
77. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
78. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
79. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
80. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
81. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
82. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
83. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
84. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
85. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
86. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
87. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
88. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
89. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
90. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
91. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
92. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
93. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
94. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
95. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
96. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
97. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
98. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
99. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
100. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności