Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1401. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
1402. ŁÓDZKIE łowicki Bielawy wiejska Program uchwalony 2011-06-14 2032-12-31 Link
1403. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński wiejska Program uchwalony 2011-06-09 2032-06-09 Link
1404. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Śliwice wiejska Program realizowany 2011-06-09 2032-12-31 Link
1405. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski miejska Program uchwalony 2011-06-02 2032-12-31 Link
1406. PODKARPACKIE tarnobrzeski Gorzyce wiejska Program uchwalony 2011-05-31 2032-12-31 Link
1407. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1408. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1409. LUBELSKIE zamojski Szczebrzeszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1410. DOLNOŚLĄSKIE lubański Lubań miejska Program uchwalony 2011-05-31 2037-12-31 Link
1411. ŚLĄSKIE rybnicki Lyski wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
1412. LUBELSKIE opolski Poniatowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
1413. LUBELSKIE janowski Janów Lubelski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-27 Link
1414. OPOLSKIE głubczycki Baborów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 Link
1415. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Kcynia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-26 2032-12-31 Link
1416. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1417. MAZOWIECKIE ostrowski Stary Lubotyń wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1418. LUBELSKIE kraśnicki Annopol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1419. ŚLĄSKIE zawierciański Pilica miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1420. LUBELSKIE świdnicki Rybczewice wiejska Program uchwalony 2011-05-24 2032-12-31 Link
1421. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
1422. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
1423. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
1424. PODKARPACKIE krośnieński Jaśliska wiejska Program uchwalony 2011-05-13 2032-12-31 Link
1425. PODKARPACKIE tarnobrzeski Grębów wiejska Program realizowany 2011-05-12 2032-12-31 Link
1426. MAZOWIECKIE przasnyski Krzynowłoga Mała wiejska Program realizowany 2011-05-11 2032-12-31 Link
1427. PODKARPACKIE niżański Nisko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-06 2032-12-31 Link
1428. PODKARPACKIE niżański Jeżowe wiejska Program uchwalony 2011-05-05 2032-12-31 Link
1429. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw wiejska Program realizowany 2011-05-05 2032-12-31 Link
1430. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-01 2032-12-31 Link
1431. LUBELSKIE puławski Puławy wiejska Program realizowany 2011-04-29 2032-12-31 Link
1432. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-29 2032-12-31 Link
1433. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Wołów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-29 2021-03-10 Link
1434. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
1435. WIELKOPOLSKIE szamotulski Ostroróg miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 2032-04-28 Link
1436. LUBELSKIE lubelski Bychawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 Link
1437. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
1438. ŁÓDZKIE opoczyński Żarnów wiejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
1439. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
1440. MAZOWIECKIE szydłowiecki Jastrząb wiejska Program realizowany 2011-04-26 2032-12-31 Link
1441. LUBELSKIE chełmski Dubienka wiejska Program realizowany 2011-04-26 2031-12-31 Link
1442. ŚLĄSKIE bielski Szczyrk miejska Program uchwalony 2011-04-26 2032-12-31 Link
1443. LUBELSKIE tomaszowski Susiec wiejska Program realizowany 2011-04-21 2032-12-31 Link
1444. LUBELSKIE łukowski Łuków wiejska Program uchwalony 2011-04-20 2032-12-31 Link
1445. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
1446. LUBELSKIE łukowski Stanin wiejska Program uchwalony 2011-04-18 2032-12-31 Link
1447. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
1448. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
1449. LUBELSKIE łukowski Wojcieszków wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-04-04
1450. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
1451. ŁÓDZKIE wieluński Czarnożyły wiejska Program uchwalony 2011-04-02 2032-12-31 Link
1452. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
1453. LUBELSKIE lubelski Jabłonna wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1454. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
1455. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1456. LUBELSKIE biłgorajski Goraj wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1457. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Krotoszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
1458. PODLASKIE moniecki Trzcianne wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1459. LUBUSKIE żagański Małomice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1460. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Radków miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1461. PODLASKIE łomżyński Piątnica wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1462. LUBUSKIE nowosolski Kożuchów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1463. LUBELSKIE rycki Kłoczew wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1464. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1465. LUBELSKIE radzyński Czemierniki wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1466. LUBELSKIE chełmski Rejowiec Fabryczny wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-01-01 Link
1467. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1468. LUBELSKIE rycki Ułęż wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1469. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
1470. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
1471. PODLASKIE bielski Boćki wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-03-29 Link
1472. PODLASKIE sejneński Krasnopol wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
1473. PODLASKIE białostocki Michałowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
1474. LUBELSKIE lubelski Wólka wiejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1475. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1476. ŚLĄSKIE częstochowski Mykanów wiejska Program uchwalony 2011-03-25 2032-12-31 Link
1477. LUBELSKIE łukowski Adamów wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1478. PODKARPACKIE jasielski Jasło wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1479. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1480. LUBUSKIE nowosolski Bytom Odrzański miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1481. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
1482. LUBELSKIE biłgorajski Tarnogród miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
1483. LUBELSKIE biłgorajski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
1484. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1485. WIELKOPOLSKIE kościański Kościan miejska Program realizowany 2011-03-17 2032-12-31 Link
1486. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lewin Kłodzki wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1487. LUBELSKIE włodawski Włodawa wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-12-31 Link
1488. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dobrcz wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1489. PODLASKIE sokólski Sokółka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-03-16 Link
1490. LUBELSKIE zamojski Sułów wiejska Program realizowany 2011-03-11 2032-12-31 Link
1491. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
1492. LUBELSKIE opolski Chodel wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2032-12-31 Link
1493. ŚLĄSKIE cieszyński Chybie wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2030-12-31
1494. LUBELSKIE lubartowski Jeziorzany wiejska Program uchwalony 2011-02-28 2032-02-27 Link
1495. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
1496. LUBELSKIE parczewski Jabłoń wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
1497. LUBELSKIE bialski Janów Podlaski wiejska Program uchwalony 2011-02-25 2032-12-31 Link
1498. MAZOWIECKIE radomski Jedlińsk wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
1499. PODKARPACKIE Krosno Krosno miejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
1500. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
1501. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1502. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1503. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1504. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1505. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
1506. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
1507. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
1508. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
1509. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1510. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
1511. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
1512. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
1513. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1514. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
1515. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1516. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1517. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1518. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Jedwabno wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1519. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1520. OPOLSKIE oleski Rudniki wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2015-01-01 Link
1521. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
1522. ŁÓDZKIE skierniewicki Kowiesy wiejska Program realizowany 2011-01-01 2014-12-31 Link
1523. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1524. ŁÓDZKIE poddębicki Dalików wiejska Program realizowany 2010-12-30 2032-12-30 Link
1525. ŁÓDZKIE radomszczański Przedbórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1526. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1527. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1528. LUBELSKIE lubelski Głusk wiejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1529. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw miejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1530. MAŁOPOLSKIE limanowski Laskowa wiejska Program uchwalony 2010-12-21 2032-12-31 Link
1531. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
1532. LUBUSKIE międzyrzecki Pszczew wiejska Program realizowany 2010-12-16 2032-12-31 Link
1533. MAZOWIECKIE płoński Raciąż miejska Program realizowany 2010-12-10 2032-12-31 Link
1534. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
1535. PODKARPACKIE sanocki Komańcza wiejska Program realizowany 2010-11-18 2031-12-31 Link
1536. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
1537. ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski miejska Program realizowany 2010-11-11 2032-12-31 Link
1538. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
1539. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1540. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1541. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
1542. LUBELSKIE chełmski Leśniowice wiejska Program uchwalony 2010-11-08 2031-12-31 Link
1543. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
1544. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Lelkowo wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31 Link
1545. POMORSKIE sztumski Mikołajki Pomorskie wiejska Program uchwalony 2010-11-04 2032-12-31 Link
1546. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
1547. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1548. ŚLĄSKIE rybnicki Czerwionka-Leszczyny miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1549. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Niemcza miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 Link
1550. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
1551. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
1552. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
1553. LUBELSKIE parczewski Parczew miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-26 2014-12-31 Link
1554. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
1555. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1556. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kobierzyce wiejska Program uchwalony 2010-10-22 2032-12-31 Link
1557. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
1558. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany 2010-10-11 2032-12-31 Link
1559. ŚLĄSKIE tarnogórski Kalety miejska Program realizowany 2010-10-05 2032-12-31 Link
1560. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czarny Dunajec wiejska Program uchwalony 2010-10-01 2032-12-31 Link
1561. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
1562. DOLNOŚLĄSKIE lubański Olszyna miejsko-wiejska Projekt programu 2010-09-30 2032-12-31 Link
1563. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
1564. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Ropczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-27 2032-12-31 Link
1565. DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica miejska Program uchwalony 2010-09-27 2032-12-31 Link
1566. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
1567. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1568. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
1569. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
1570. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
1571. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Kamień Pomorski miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-10 2032-12-31 Link
1572. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Biskupiec wiejska Program uchwalony 2010-09-09 2032-12-31 Link
1573. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski wiejska Program realizowany 2010-09-01 2014-12-31 Link
1574. ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza miejska Program uchwalony 2010-08-31 2032-12-31 Link
1575. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
1576. POMORSKIE kościerski Lipusz wiejska Program realizowany 2010-08-30 2032-12-31 Link
1577. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1578. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1579. ŁÓDZKIE tomaszowski Lubochnia wiejska Program uchwalony 2010-07-23 2031-12-31 Link
1580. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ćmielów miejsko-wiejska Program realizowany 2010-07-15 2032-07-15 Link
1581. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
1582. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
1583. MAZOWIECKIE Radom Radom miejska Program realizowany 2010-06-28 2032-12-31 Link
1584. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
1585. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
1586. LUBELSKIE zamojski Radecznica wiejska Program realizowany 2010-06-16 2032-12-31 Link
1587. POMORSKIE pucki Puck miejska Program realizowany 2010-06-11 2031-12-31 Link
1588. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
1589. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Lubawka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-01 2012-05-31 Link
1590. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
1591. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
1592. MAZOWIECKIE miński Dębe Wielkie wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
1593. POMORSKIE słupski Kobylnica wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
1594. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1595. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Bobrowniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1596. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
1597. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
1598. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Kozielice wiejska Program realizowany 2010-05-06 2023-05-06 Link
1599. MAZOWIECKIE wołomiński Klembów wiejska Program uchwalony 2010-04-29 2032-04-28 Link
1600. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.