DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Węgrów
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
202.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
203.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
204.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Korytnica
wiejska
Program uchwalony
2009-04-24
2032-12-31
Link
205.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
206.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
207.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Budry
wiejska
Program uchwalony
2014-04-29
2032-12-31
Link
208.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
209.
POMORSKIE
wejherowski
Wejherowo
wiejska
Program uchwalony
2011-10-11
2032-12-31
Link
210.
POMORSKIE
wejherowski
Choczewo
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
211.
POMORSKIE
wejherowski
Rumia
miejska
Program uchwalony
2011-08-25
2032-12-31
Link
212.
POMORSKIE
wejherowski
Szemud
wiejska
Program uchwalony
2021-10-28
2032-12-31
Link
213.
POMORSKIE
wejherowski
Luzino
wiejska
Program realizowany
2009-04-21
2032-04-21
Link
214.
POMORSKIE
wejherowski
Linia
wiejska
Program uchwalony
2021-09-16
2032-12-31
Link
215.
POMORSKIE
wejherowski
Łęczyce
wiejska
Program realizowany
2014-03-17
2032-12-31
Link
216.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Wągrowiec
wiejska
Program realizowany
2010-05-18
2032-12-31
Link
217.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Mieścisko
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
218.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Skoki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-01
2032-12-31
Link
219.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
220.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Dębowa Łąka
wiejska
Program realizowany
Link
221.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
wiejska
Program uchwalony
2011-06-21
2032-12-31
Link
222.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
223.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Książki
wiejska
Program uchwalony
2014-05-28
2032-05-28
Link
224.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
225.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Izabelin
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
226.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Kampinos
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
227.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Leszno
wiejska
Program realizowany
2008-06-26
2032-12-31
Link
228.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Błonie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-09-07
2032-12-31
Link
229.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Stare Babice
wiejska
Program uchwalony
2016-06-02
2032-06-02
Link
230.
MAZOWIECKIE
Warszawa
powiat
Program realizowany
2011-11-01
2032-12-31
Link
231.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2031-12-31
Link
232.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
233.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
234.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
235.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
236.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
237.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link
238.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
239.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
240.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
241.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
242.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
243.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Wadowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-05-27
2032-12-31
Link
244.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Lanckorona
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
245.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
246.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Spytkowice
wiejska
Program uchwalony
2008-03-18
2032-12-31
Link
247.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-18
2032-12-31
Link
248.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Stryszów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-20
2032-12-31
Link
249.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
250.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Kawęczyn
wiejska
Program realizowany
2014-02-07
2032-12-31
Link
251.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
252.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Tuchola
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-11-21
2032-12-31
Link
253.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Gostycyn
wiejska
Program realizowany
2016-11-24
2032-12-31
Link
254.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Cekcyn
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
255.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Śliwice
wiejska
Program realizowany
2011-06-09
2032-12-31
Link
256.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Lubiewo
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
Link
257.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Kęsowo
wiejska
Program uchwalony
2011-06-20
2032-12-31
Link
258.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
259.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Oborniki Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-09-26
2032-12-31
Link
260.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Żmigród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
261.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
262.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Wisznia Mała
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
263.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Zawonia
wiejska
Program realizowany
2008-12-01
2031-12-31
Link
264.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
miejska
Program realizowany
2019-04-25
2032-12-31
Link
265.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
266.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
wiejska
Program realizowany
2007-10-31
2032-12-31
Link
267.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
268.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Łubianka
wiejska
Projekt programu
2016-08-31
2032-12-31
Link
269.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Lubicz
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
270.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
271.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
272.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
273.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
274.
LUBELSKIE
tomaszowski
Łaszczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
275.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Czerniewice
wiejska
Program realizowany
2016-03-22
2032-12-31
Link
276.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Będków
wiejska
Program uchwalony
2016-03-21
2032-12-31
Link
277.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
278.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tomaszów Lubelski
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-12
Link
279.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Lubochnia
wiejska
Program uchwalony
2010-07-23
2031-12-31
Link
280.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
281.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
282.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
283.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tarnawatka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
284.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Inowłódz
wiejska
Program realizowany
2015-02-26
2032-12-31
Link
285.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2016-01-21
2032-12-31
Link
286.
LUBELSKIE
tomaszowski
Susiec
wiejska
Program realizowany
2011-04-21
2032-12-31
Link
287.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
288.
POMORSKIE
tczewski
Morzeszczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
289.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
290.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
291.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
292.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
293.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Zakopane
miejska
Program realizowany
2013-08-02
2032-12-31
Link
294.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Poronin
wiejska
Program realizowany
2015-02-11
2032-12-31
Link
295.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
296.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
297.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wietrzychowice
wiejska
Program uchwalony
2020-08-31
2032-12-31
Link
298.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
299.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Skrzyszów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
300.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link