DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
miejska
Program realizowany
2012-03-28
2030-12-31
Link
202.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
203.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
204.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
205.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
206.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
207.
POMORSKIE
lęborski
Łeba
miejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
208.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
209.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
210.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
211.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
miejska
Program uchwalony
2022-09-27
2032-09-27
Link
212.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
213.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
214.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
215.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Zakopane
miejska
Program realizowany
2013-08-02
2032-12-31
Link
216.
LUBELSKIE
Lublin
Lublin
miejska
Program realizowany
2008-06-19
2032-12-31
Link
217.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
miejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
Link
218.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
219.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
220.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
221.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mrągowo
miejska
Program uchwalony
2018-12-13
2032-12-31
Link
222.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
223.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
224.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
225.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
226.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
miejska
Program uchwalony
2009-02-25
2032-12-31
Link
227.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
228.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
229.
PODKARPACKIE
Krosno
Krosno
miejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
230.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
231.
POMORSKIE
malborski
Malbork
miejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
232.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
233.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
województwo
Program realizowany
2011-01-01
2015-12-31
Link
234.
MAZOWIECKIE
grodziski
Milanówek
miejska
Program uchwalony
2014-03-27
2032-12-31
Link
235.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
236.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
237.
MAŁOPOLSKIE
Kraków
Kraków
powiat
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
238.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
239.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
240.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
241.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
242.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
243.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
244.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Mietków
wiejska
Program realizowany
2013-03-29
2032-12-31
Link
245.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
246.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
247.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
248.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
249.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Zbójno
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
250.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szaflary
wiejska
Program uchwalony
2013-03-25
2032-12-31
Link
251.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
252.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
253.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
254.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
255.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
256.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
257.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
258.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
259.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
260.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
261.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
262.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
263.
ŁÓDZKIE
łaski
Wodzierady
wiejska
Program realizowany
2012-06-04
2032-12-31
Link
264.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
265.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
266.
PODKARPACKIE
kolbuszowski
Cmolas
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
267.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
268.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Izabelin
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
269.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
270.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
271.
PODLASKIE
moniecki
Jaświły
wiejska
Program realizowany
2015-03-20
2032-12-31
Link
272.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
273.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Maciejowice
wiejska
Program realizowany
2008-04-17
2032-12-31
Link
274.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Łanięta
wiejska
Program uchwalony
2011-10-12
2032-12-31
Link
275.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Miedźna
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
276.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
277.
LUBELSKIE
puławski
Markuszów
wiejska
Program realizowany
2012-02-23
2032-12-31
Link
278.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-05
2032-12-31
Link
279.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
280.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Jordanów Śląski
wiejska
Projekt programu
2011-11-01
2032-12-31
Link
281.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
282.
ŁÓDZKIE
wieluński
Mokrsko
wiejska
Program realizowany
2011-09-04
2032-12-31
Link
283.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
284.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
285.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
286.
MAZOWIECKIE
łosicki
Stara Kornica
wiejska
Program uchwalony
2013-06-04
2032-12-31
Link
287.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
288.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
289.
LUBUSKIE
krośnieński
Bobrowice
wiejska
Program realizowany
2011-12-31
2032-12-31
Link
290.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
291.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
292.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
293.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
294.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
295.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
296.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
297.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
298.
MAZOWIECKIE
grójecki
Chynów
wiejska
Program realizowany
2014-06-17
2032-12-31
Link
299.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
300.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link