DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1701.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Książki
wiejska
Program uchwalony
2014-05-28
2032-05-28
Link
1702.
LUBELSKIE
biłgorajski
Turobin
wiejska
Projekt programu
2017-05-26
2032-05-26
Link
1703.
LUBELSKIE
łęczyński
Cyców
wiejska
Program realizowany
2009-04-29
2032-04-28
Link
1704.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
1705.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
1706.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
wiejska
Program realizowany
2016-04-26
2032-04-26
Link
1707.
POMORSKIE
wejherowski
Luzino
wiejska
Program realizowany
2009-04-21
2032-04-21
Link
1708.
LUBELSKIE
łukowski
Wojcieszków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-04-04
1709.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
1710.
LUBUSKIE
krośnieński
Bytnica
wiejska
Program realizowany
2015-01-30
2032-03-31
Link
1711.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Krotoszyce
wiejska
Program realizowany
2032-03-31
Link
1712.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link
1713.
PODLASKIE
bielski
Boćki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-03-29
Link
1714.
MAZOWIECKIE
płoński
Czerwińsk nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2017-03-28
2032-03-28
Link
1715.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
1716.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
1717.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Stare Kurowo
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-03-25
1718.
MAZOWIECKIE
miński
Cegłów
wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-03-19
Link
1719.
PODLASKIE
sokólski
Sokółka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-16
2032-03-16
Link
1720.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Werbkowice
wiejska
Program realizowany
2011-03-10
2032-03-10
Link
1721.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzanowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-28
2032-03-01
Link
1722.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
1723.
LUBELSKIE
lubartowski
Jeziorzany
wiejska
Program uchwalony
2011-02-28
2032-02-27
Link
1724.
OPOLSKIE
opolski
Ozimek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-02-25
Link
1725.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
1726.
LUBELSKIE
bialski
Sosnówka
wiejska
Program uchwalony
2011-02-22
2032-02-22
Link
1727.
LUBELSKIE
chełmski
Wojsławice
wiejska
Program uchwalony
2010-02-23
2032-02-22
Link
1728.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dobre Miasto
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-21
2032-02-20
Link
1729.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Zelów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-20
2032-02-20
Link
1730.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Czerwonak
wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-02-20
Link
1731.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Grzmiąca
wiejska
Program realizowany
2014-03-26
2032-01-31
Link
1732.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Grabów
wiejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-01-29
Link
1733.
LUBELSKIE
lubartowski
Uścimów
wiejska
Program uchwalony
2019-11-06
2032-01-28
Link
1734.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
1735.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Gromadka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-01-26
Link
1736.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
1737.
MAZOWIECKIE
płocki
Brudzeń Duży
wiejska
Program realizowany
2017-01-20
2032-01-20
Link
1738.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Tokarnia
wiejska
Program realizowany
2023-01-01
2032-01-01
Link
1739.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
1740.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
miejska
Program realizowany
2012-04-20
2032-01-01
Link
1741.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
1742.
LUBELSKIE
lubartowski
Firlej
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-01-01
Link
1743.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Trzebownisko
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-01-01
Link
1744.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
1745.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Dobroszyce
wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-01-01
Link
1746.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
1747.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
1748.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
1749.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Koniusza
wiejska
Program realizowany
2018-07-31
2031-12-31
Link
1750.
POMORSKIE
pucki
Puck
miejska
Program realizowany
2010-06-11
2031-12-31
Link