DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
1602.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Werbkowice
wiejska
Program realizowany
2011-03-10
2032-03-10
Link
1603.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Witonia
wiejska
Program realizowany
2016-05-06
2020-05-06
Link
1604.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1605.
MAZOWIECKIE
makowski
Różan
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
1606.
PODLASKIE
suwalski
Rutka-Tartak
wiejska
Program realizowany
2011-03-24
2032-12-31
Link
1607.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
1608.
OPOLSKIE
oleski
Olesno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-03-21
2032-12-31
Link
1609.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
wiejska
Program realizowany
2016-12-16
2032-12-31
Link
1610.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Grybów
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1611.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
1612.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Tłuszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-05-27
2032-12-31
Link
1613.
LUBELSKIE
janowski
Godziszów
wiejska
Program realizowany
2016-11-07
2032-12-31
Link
1614.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
1615.
ŁÓDZKIE
Skierniewice
Skierniewice
miejska
Program realizowany
2014-06-13
2032-12-31
Link
1616.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Zelów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-20
2032-02-20
Link
1617.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Olszewo-Borki
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
1618.
OPOLSKIE
prudnicki
Prudnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
1619.
MAZOWIECKIE
legionowski
Jabłonna
wiejska
Program realizowany
2017-12-27
2032-12-31
Link
1620.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1621.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
1622.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Grudziądz
wiejska
Program realizowany
2018-03-30
2032-12-31
Link
1623.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
1624.
LUBELSKIE
kraśnicki
Kraśnik
miejska
Program realizowany
2019-01-31
2023-12-31
Link
1625.
LUBELSKIE
bialski
Konstantynów
wiejska
Program realizowany
2009-04-28
2015-12-31
Link
1626.
MAZOWIECKIE
radomski
Pionki
miejska
Program realizowany
2009-04-03
2032-12-31
Link
1627.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Nowa Wieś Wielka
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1628.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Gostycyn
wiejska
Program realizowany
2016-11-24
2032-12-31
Link
1629.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1630.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
1631.
LUBELSKIE
biłgorajski
Księżpol
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1632.
LUBELSKIE
lubartowski
Firlej
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-01-01
Link
1633.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Waśniów
wiejska
Program realizowany
2020-02-11
2032-12-31
Link
1634.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Lipnica Murowana
wiejska
Program realizowany
2008-05-05
2032-12-31
Link
1635.
PODLASKIE
grajewski
Szczuczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
1636.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubanie
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2032-12-31
Link
1637.
OPOLSKIE
krapkowicki
Gogolin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
Link
1638.
LUBELSKIE
łęczyński
Łęczna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
1639.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
miejska
Program realizowany
2011-07-20
2032-12-31
Link
1640.
MAZOWIECKIE
legionowski
Wieliszew
wiejska
Program realizowany
2014-07-11
2032-12-31
Link
1641.
OPOLSKIE
krapkowicki
Strzeleczki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
1642.
PODKARPACKIE
łańcucki
Żołynia
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
1643.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Środa Śląska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1644.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dobre Miasto
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-21
2032-02-20
Link
1645.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
1646.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Wojciechowice
wiejska
Program realizowany
2009-03-20
2032-12-31
Link
1647.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Żarnowiec
wiejska
Program realizowany
2020-05-06
2032-12-31
Link
1648.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Boronów
wiejska
Program realizowany
2019-10-28
2032-12-31
Link
1649.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1650.
LUBELSKIE
bialski
Sławatycze
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link