DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1551.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Mircze
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
1552.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Krzeszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-28
2032-12-31
Link
1553.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
1554.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Kamieniec Ząbkowicki
wiejska
Program realizowany
2008-10-03
2032-12-31
Link
1555.
LUBELSKIE
włodawski
Wola Uhruska
wiejska
Program realizowany
2021-04-30
2032-12-31
Link
1556.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Ciechocinek
miejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1557.
PODKARPACKIE
krośnieński
Wojaszówka
wiejska
Program realizowany
Link
1558.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2011-03-28
2032-12-31
Link
1559.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
1560.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
1561.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Zabrodzie
wiejska
Program realizowany
2011-08-17
2032-12-31
Link
1562.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Sobków
wiejska
Program realizowany
2012-05-14
2032-12-31
Link
1563.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1564.
PODLASKIE
sokólski
Kuźnica
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1565.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Radoszyce
wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
1566.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Wydminy
wiejska
Program realizowany
2012-04-19
2032-12-31
Link
1567.
LUBELSKIE
radzyński
Czemierniki
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1568.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1569.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Przeworno
wiejska
Program realizowany
2016-11-30
2032-12-31
Link
1570.
MAZOWIECKIE
legionowski
Legionowo
miejska
Program realizowany
2010-08-25
2032-12-31
Link
1571.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kudowa-Zdrój
miejska
Program realizowany
2016-03-02
2032-12-31
Link
1572.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
1573.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
wiejska
Program realizowany
2016-04-26
2032-04-26
Link
1574.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
1575.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zielonki
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1576.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Hrubieszów
miejska
Program realizowany
2012-03-01
2032-12-31
Link
1577.
PODLASKIE
siemiatycki
Mielnik
wiejska
Program realizowany
2016-11-18
2032-12-31
Link
1578.
LUBELSKIE
zamojski
Krasnobród
miejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1579.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1580.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
1581.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Wiskitki
wiejska
Program realizowany
2009-12-11
2032-12-31
Link
1582.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
1583.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
miejska
Program realizowany
2017-11-30
2032-12-31
Link
1584.
PODLASKIE
kolneński
Stawiski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-22
2032-12-31
Link
1585.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Stare Czarnowo
wiejska
Program realizowany
2021-01-26
2032-12-31
Link
1586.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
1587.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biszcza
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1588.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Gostynin
miejska
Program realizowany
2008-07-21
2032-12-31
Link
1589.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1590.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
1591.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Gręboszów
wiejska
Program realizowany
2017-11-24
2032-12-31
Link
1592.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
1593.
LUBELSKIE
lubelski
Niedrzwica Duża
wiejska
Program realizowany
2016-03-08
2018-12-31
Link
1594.
MAZOWIECKIE
płocki
Brudzeń Duży
wiejska
Program realizowany
2017-01-20
2032-01-20
Link
1595.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
1596.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
1597.
LUBELSKIE
parczewski
Sosnowica
wiejska
Program realizowany
2013-11-14
2032-11-14
Link
1598.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
1599.
MAZOWIECKIE
lipski
Sienno
wiejska
Program realizowany
2018-04-01
2032-12-31
Link
1600.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Poświętne
wiejska
Program realizowany
2013-12-01
2032-12-31
Link