DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
województwo
Program realizowany
2011-01-01
2015-12-31
Link
2.
OPOLSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
3.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
4.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
5.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ujsoły
wiejska
Program uchwalony
2019-12-01
2032-12-31
Link
6.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Koszarawa
wiejska
Program realizowany
2015-11-24
2032-12-31
Link
7.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Łodygowice
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2031-12-31
Link
8.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Milówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-30
2032-12-31
Link
9.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Jeleśnia
wiejska
Program realizowany
2013-08-05
2032-12-31
Link
10.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Czernichów
wiejska
Program realizowany
2020-02-07
2032-12-31
Link
11.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Radziechowy-Wieprz
wiejska
Program realizowany
2010-05-15
2032-12-31
Link
12.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Gilowice
wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-30
Link
13.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
14.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
15.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Mszczonów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2016-12-31
Link
16.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Wiskitki
wiejska
Program realizowany
2009-12-11
2032-12-31
Link
17.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
18.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Siemiątkowo
wiejska
Program realizowany
2010-05-31
2032-12-31
Link
19.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lutocin
wiejska
Program realizowany
2011-08-25
2032-12-31
Link
20.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Kuczbork-Osada
wiejska
Program realizowany
2020-11-26
2032-12-31
Link
21.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
22.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lubowidz
wiejska
Program realizowany
2014-02-18
2032-12-31
Link
23.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
24.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
25.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Rogowo
wiejska
Program uchwalony
2016-01-25
2020-01-25
Link
26.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
27.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Żnin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
28.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Barcin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-03-26
2032-12-31
Link
29.
LUBUSKIE
żarski
Lipinki Łużyckie
wiejska
Program realizowany
2013-12-20
2032-12-31
Link
30.
LUBUSKIE
żarski
Przewóz
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2031-12-31
Link
31.
LUBUSKIE
żarski
Jasień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-11
2022-10-11
Link
32.
LUBUSKIE
żarski
Lubsko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-11-23
Link
33.
LUBUSKIE
żarski
Żary
miejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
34.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
35.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
36.
LUBUSKIE
żarski
Żary
wiejska
Program uchwalony
2020-11-26
2032-12-31
Link
37.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
38.
LUBUSKIE
żagański
Szprotawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
39.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
40.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
41.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
42.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
43.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Tczów
wiejska
Program uchwalony
2015-06-22
2032-12-31
Link
44.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Policzna
wiejska
Program realizowany
2010-10-26
Link
45.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
46.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
47.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
48.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
49.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
50.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
51.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
52.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Tarnówka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
53.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
54.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Zagrodno
wiejska
Program uchwalony
Link
55.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
wiejska
Program realizowany
2012-12-21
2032-12-31
Link
56.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Pielgrzymka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
57.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
58.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Wojcieszów
miejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
59.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
miejska
Program uchwalony
2016-10-27
2032-12-31
Link
60.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
61.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zabór
wiejska
Program realizowany
2010-12-17
2032-12-31
Link
62.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
63.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
64.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
65.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zielona Góra
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2013-12-31
Link
66.
LUBUSKIE
zielonogórski
Świdnica
wiejska
Program realizowany
2013-08-28
2032-12-31
Link
67.
LUBUSKIE
zielonogórski
Bojadła
wiejska
Program realizowany
2015-11-16
2032-12-31
Link
68.
LUBUSKIE
zielonogórski
Trzebiechów
wiejska
Program uchwalony
2016-04-13
2032-12-31
69.
LUBUSKIE
Zielona Góra
Zielona Góra
miejska
Program realizowany
2015-08-25
2032-12-31
Link
70.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Sulików
wiejska
Program realizowany
2009-11-26
2032-12-31
Link
71.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zgorzelec
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
72.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
73.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zawidów
miejska
Program uchwalony
2012-01-31
2032-12-31
Link
74.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
75.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
76.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
wiejska
Program uchwalony
2018-04-07
2022-12-31
Link
77.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
wiejska
Program realizowany
2016-04-26
2032-04-26
Link
78.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
79.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
80.
ŁÓDZKIE
zgierski
Parzęczew
wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-09-28
Link
81.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
82.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
wiejska
Program realizowany
2017-02-28
2032-12-31
Link
83.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
84.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zapolice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-11-30
Link
85.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zduńska Wola
miejska
Program uchwalony
2015-08-03
2032-12-31
Link
86.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
87.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Kamieniec Ząbkowicki
wiejska
Program realizowany
2008-10-03
2032-12-31
Link
88.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
89.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
90.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
91.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
92.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
93.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
94.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
95.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Żarnowiec
wiejska
Program realizowany
2020-05-06
2032-12-31
Link
96.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
97.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
98.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
99.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Szczekociny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-12-31
Link
100.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Włodowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-18
2032-12-31
Link
101.
LUBELSKIE
Zamość
Zamość
miejska
Program realizowany
2011-09-26
2032-12-31
Link
102.
LUBELSKIE
zamojski
Grabowiec
wiejska
Projekt programu
2017-12-14
2032-12-31
Link
103.
LUBELSKIE
zamojski
Sułów
wiejska
Program realizowany
2011-03-11
2032-12-31
Link
104.
LUBELSKIE
zamojski
Krasnobród
miejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
105.
LUBELSKIE
zamojski
Radecznica
wiejska
Program realizowany
2010-06-16
2032-12-31
Link
106.
LUBELSKIE
zamojski
Sitno
wiejska
Program realizowany
Link
107.
LUBELSKIE
zamojski
Szczebrzeszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
108.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
109.
LUBELSKIE
zamojski
Zamość
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
110.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
111.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
112.
LUBELSKIE
zamojski
Stary Zamość
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
113.
PODLASKIE
zambrowski
Zambrów
miejska
Program realizowany
2009-04-28
2032-12-31
Link
114.
PODLASKIE
zambrowski
Kołaki Kościelne
wiejska
Program realizowany
Link
115.
PODLASKIE
zambrowski
Rutki
wiejska
Program realizowany
2013-07-16
2032-12-31
Link
116.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Somianka
wiejska
Program uchwalony
2007-11-15
2032-12-31
Link
117.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
118.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Zabrodzie
wiejska
Program realizowany
2011-08-17
2032-12-31
Link
119.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
120.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Wysokie Mazowieckie
wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
121.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Ciechanowiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-10
2032-12-31
Link
122.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Klukowo
wiejska
Program realizowany
2017-10-30
2032-12-31
Link
123.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Sokoły
wiejska
Program realizowany
2007-06-26
2032-12-31
Link
124.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
125.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Kobylin-Borzymy
wiejska
Program realizowany
2007-08-14
2032-12-31
Link
126.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
127.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
128.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Nekla
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-02-09
2032-12-31
Link
129.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Września
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-28
2032-12-31
Link
130.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Kołaczkowo
wiejska
Program realizowany
2016-10-11
2032-12-31
Link
131.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Długołęka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
132.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
133.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Sobótka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-01
2032-09-01
Link
134.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Jordanów Śląski
wiejska
Projekt programu
2011-11-01
2032-12-31
Link
135.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kobierzyce
wiejska
Program uchwalony
2010-10-22
2032-12-31
Link
136.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Czernica
wiejska
Program realizowany
2012-04-12
2032-12-31
Link
137.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Mietków
wiejska
Program realizowany
2013-03-29
2032-12-31
Link
138.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Żórawina
wiejska
Program realizowany
2009-06-23
2032-12-31
Link
139.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
140.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Wołów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2021-03-10
Link
141.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
142.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
143.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Marki
miejska
Program realizowany
2016-02-24
2032-12-31
Link
144.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Zielonka
miejska
Program realizowany
2006-11-01
2032-12-31
Link
145.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Tłuszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-05-27
2032-12-31
Link
146.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Wołomin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-12-31
Link
147.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
148.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Poświętne
wiejska
Program realizowany
2013-12-01
2032-12-31
Link
149.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Ząbki
miejska
Program realizowany
2014-05-14
2032-12-31
Link
150.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Siedlec
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
151.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
152.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
153.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
154.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
155.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
156.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Mszana
wiejska
Program uchwalony
Link
157.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Gorzyce
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
158.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
159.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
160.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Radków
wiejska
Program realizowany
2015-12-15
2032-12-31
Link
161.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Kluczewsko
wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
162.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Krasocin
wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
163.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Secemin
wiejska
Program realizowany
2013-02-22
2032-12-31
Link
164.
LUBELSKIE
włodawski
Wola Uhruska
wiejska
Program realizowany
2021-04-30
2032-12-31
Link
165.
LUBELSKIE
włodawski
Stary Brus
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-30
Link
166.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
167.
LUBELSKIE
włodawski
Urszulin
wiejska
Program uchwalony
2013-09-13
2032-12-31
Link
168.
LUBELSKIE
włodawski
Wyryki
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
169.
LUBELSKIE
włodawski
Hańsk
wiejska
Program uchwalony
2009-12-29
2032-12-29
170.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
wiejska
Program realizowany
2011-03-16
2032-12-31
Link
171.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
172.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
wiejska
Program realizowany
2012-10-11
2032-12-31
Link
173.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubanie
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2032-12-31
Link
174.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
175.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
miejska
Program realizowany
2008-08-18
2032-12-31
Link
176.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
177.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
178.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Włocławek
wiejska
Program realizowany
2012-10-12
2032-12-31
Link
179.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
180.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
181.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
182.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
183.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Lututów
wiejska
Program realizowany
2016-11-17
2032-12-31
Link
184.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
185.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Bolesławiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-14
2032-12-31
Link
186.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Łubnice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-10
2032-12-31
Link
187.
ŁÓDZKIE
wieluński
Mokrsko
wiejska
Program realizowany
2011-09-04
2032-12-31
Link
188.
ŁÓDZKIE
wieluński
Pątnów
wiejska
Program uchwalony
2016-02-10
2032-12-31
Link
189.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
190.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
191.
ŁÓDZKIE
wieluński
Czarnożyły
wiejska
Program uchwalony
2011-04-02
2032-12-31
Link
192.
ŁÓDZKIE
wieluński
Konopnica
wiejska
Program uchwalony
2019-06-27
2032-12-31
Link
193.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
194.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wierzchlas
wiejska
Program uchwalony
2014-10-14
2032-12-31
Link
195.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
196.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Biskupice
wiejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
197.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Kłaj
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
198.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
199.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Niepołomice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
200.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Węgrów
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link