DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1201.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Hrubieszów
miejska
Program realizowany
2012-03-01
2032-12-31
Link
1202.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
1203.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1204.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1205.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Dąbrowa
wiejska
Program uchwalony
2012-02-27
2032-12-31
Link
1206.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Sorkwity
wiejska
Program realizowany
2012-02-24
2032-12-31
Link
1207.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
1208.
POMORSKIE
malborski
Malbork
miejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
1209.
LUBELSKIE
puławski
Markuszów
wiejska
Program realizowany
2012-02-23
2032-12-31
Link
1210.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
1211.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Kikół
wiejska
Program uchwalony
2012-02-17
2032-12-31
Link
1212.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
1213.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
1214.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2032-12-31
Link
1215.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Niegowa
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2022-12-31
Link
1216.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zawidów
miejska
Program uchwalony
2012-01-31
2032-12-31
Link
1217.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Gruta
wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
1218.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
1219.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
1220.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
1221.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
1222.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
1223.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
1224.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
1225.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
1226.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1227.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1228.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1229.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1230.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
1231.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1232.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1233.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Kłaj
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1234.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
1235.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1236.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
1237.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1238.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1239.
LUBUSKIE
krośnieński
Bobrowice
wiejska
Program realizowany
2011-12-31
2032-12-31
Link
1240.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
1241.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
1242.
MAZOWIECKIE
makowski
Szelków
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1243.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Sadki
wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
1244.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1245.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Wąsewo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2019-12-31
Link
1246.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1247.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Skrzyszów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1248.
PODLASKIE
sokólski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1249.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1250.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1251.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
1252.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1253.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1254.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1255.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
1256.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Zbiczno
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1257.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Gródek nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-28
Link
1258.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
1259.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1260.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Cekcyn
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1261.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
1262.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Nowe
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-31
Link
1263.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
1264.
POMORSKIE
słupski
Smołdzino
wiejska
Program realizowany
2011-12-20
2032-12-31
Link
1265.
PODKARPACKIE
mielecki
Mielec
wiejska
Program realizowany
2011-12-19
2032-12-31
Link
1266.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
1267.
PODKARPACKIE
przemyski
Orły
wiejska
Program realizowany
2011-12-16
2032-12-31
Link
1268.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
1269.
MAŁOPOLSKIE
suski
Budzów
wiejska
Program realizowany
2011-12-14
2032-12-31
Link
1270.
PODKARPACKIE
leżajski
Leżajsk
miejska
Program realizowany
2011-12-09
2032-12-31
Link
1271.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Pomiechówek
wiejska
Program realizowany
2011-12-08
2014-12-31
Link
1272.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
1273.
POMORSKIE
gdański
Cedry Wielkie
wiejska
Program realizowany
2011-12-02
2032-12-31
Link
1274.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubanie
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2032-12-31
Link
1275.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
1276.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Milówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-30
2032-12-31
Link
1277.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
1278.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
1279.
PODKARPACKIE
brzozowski
Haczów
wiejska
Program realizowany
2011-11-29
2032-12-31
1280.
PODKARPACKIE
krośnieński
Chorkówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-01
Link
1281.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
1282.
LUBELSKIE
świdnicki
Mełgiew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-31
Link
1283.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
1284.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
1285.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
1286.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
1287.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
1288.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
1289.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
1290.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
1291.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Zaklików
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
1292.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
1293.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
1294.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
1295.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2031-12-31
Link
1296.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
1297.
PODKARPACKIE
mielecki
Tuszów Narodowy
wiejska
Program realizowany
2011-11-16
2032-12-31
Link
1298.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
1299.
PODKARPACKIE
mielecki
Padew Narodowa
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-12-31
Link
1300.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Trzebownisko
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-01-01
Link