DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1501.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Kalinowo
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1502.
LUBELSKIE
lubelski
Niedrzwica Duża
wiejska
Program realizowany
2016-03-08
2018-12-31
Link
1503.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Miasteczko Krajeńskie
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
1504.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Srokowo
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
1505.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Stare Juchy
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1506.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Kowale Oleckie
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1507.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Wysokie Mazowieckie
wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
1508.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Klukowo
wiejska
Program realizowany
2017-10-30
2032-12-31
Link
1509.
MAZOWIECKIE
płocki
Brudzeń Duży
wiejska
Program realizowany
2017-01-20
2032-01-20
Link
1510.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
1511.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
1512.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Oleszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-25
2032-12-31
Link
1513.
OPOLSKIE
strzelecki
Kolonowskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2031-12-31
Link
1514.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
1515.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Wieliczki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1516.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
1517.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Dubeninki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1518.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Nowe Warpno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-10-29
2018-10-28
Link
1519.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1520.
LUBELSKIE
parczewski
Sosnowica
wiejska
Program realizowany
2013-11-14
2032-11-14
Link
1521.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
1522.
LUBUSKIE
sulęciński
Lubniewice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
1523.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1524.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Sorkwity
wiejska
Program realizowany
2012-02-24
2032-12-31
Link
1525.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Grunwald
wiejska
Program realizowany
2012-09-28
2032-12-31
Link
1526.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1527.
PODKARPACKIE
łańcucki
Markowa
wiejska
Program realizowany
2012-10-29
2032-12-31
Link
1528.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
1529.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
wiejska
Program realizowany
2017-05-26
2032-12-31
Link
1530.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Prostki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1531.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
1532.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Zbiczno
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1533.
MAZOWIECKIE
lipski
Sienno
wiejska
Program realizowany
2018-04-01
2032-12-31
Link
1534.
MAZOWIECKIE
płocki
Łąck
wiejska
Program realizowany
2014-04-30
2032-12-31
Link
1535.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Poświętne
wiejska
Program realizowany
2013-12-01
2032-12-31
Link
1536.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
1537.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
1538.
MAZOWIECKIE
przysuski
Borkowice
wiejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
1539.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Werbkowice
wiejska
Program realizowany
2011-03-10
2032-03-10
Link
1540.
PODKARPACKIE
krośnieński
Dukla
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-10
2032-12-10
Link
1541.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Włocławek
wiejska
Program realizowany
2012-10-12
2032-12-31
Link
1542.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Witonia
wiejska
Program realizowany
2016-05-06
2020-05-06
Link
1543.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Olecko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1544.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
1545.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Marciszów
wiejska
Program realizowany
2008-10-27
2032-12-31
Link
1546.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
1547.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
województwo
Program realizowany
2011-01-01
2015-12-31
Link
1548.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
1549.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Grzmiąca
wiejska
Program realizowany
2014-03-26
2032-01-31
Link
1550.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
1551.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1552.
MAZOWIECKIE
mławski
Wieczfnia Kościelna
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
Link
1553.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
miejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
1554.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Nowa Słupia
wiejska
Program realizowany
2016-11-29
2032-12-31
Link
1555.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
1556.
POMORSKIE
chojnicki
Konarzyny
wiejska
Program realizowany
2015-01-23
2032-12-31
Link
1557.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
1558.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
1559.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
1560.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
1561.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
1562.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
1563.
PODKARPACKIE
krośnieński
Krościenko Wyżne
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2023-12-31
Link
1564.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Stara Kamienica
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-11-10
Link
1565.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1566.
MAZOWIECKIE
makowski
Różan
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
1567.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
1568.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
1569.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
1570.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
1571.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Cieszków
wiejska
Program realizowany
2014-12-19
2032-12-31
Link
1572.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
1573.
POMORSKIE
kartuski
Sulęczyno
wiejska
Program realizowany
2009-11-18
2032-12-31
Link
1574.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Lubień
wiejska
Program realizowany
2014-10-03
2032-12-31
Link
1575.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
1576.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
1577.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
1578.
PODLASKIE
suwalski
Rutka-Tartak
wiejska
Program realizowany
2011-03-24
2032-12-31
Link
1579.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
1580.
OPOLSKIE
opolski
Murów
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1581.
OPOLSKIE
oleski
Olesno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-03-21
2032-12-31
Link
1582.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
1583.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
wiejska
Program realizowany
2016-12-16
2032-12-31
Link
1584.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
1585.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1586.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
1587.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Grybów
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1588.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1589.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
1590.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
1591.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
1592.
LUBUSKIE
zielonogórski
Świdnica
wiejska
Program realizowany
2013-08-28
2032-12-31
Link
1593.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
miejska
Program realizowany
2014-01-13
2032-12-31
Link
1594.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lubowidz
wiejska
Program realizowany
2014-02-18
2032-12-31
Link
1595.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
1596.
POMORSKIE
kwidzyński
Ryjewo
wiejska
Program realizowany
2013-10-22
2032-12-31
Link
1597.
PODKARPACKIE
Krosno
Krosno
miejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
1598.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Obryte
wiejska
Program realizowany
2009-12-29
2019-12-31
Link
1599.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
1600.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link