DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
401.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
402.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
403.
LUBUSKIE
żarski
Przewóz
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2031-12-31
Link
404.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
405.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
406.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
407.
LUBUSKIE
krośnieński
Bobrowice
wiejska
Program realizowany
2011-12-31
2032-12-31
Link
408.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
409.
LUBUSKIE
słubicki
Górzyca
wiejska
Program realizowany
2017-12-22
2032-12-31
Link
410.
LUBUSKIE
zielonogórski
Bojadła
wiejska
Program realizowany
2015-11-16
2032-12-31
Link
411.
LUBUSKIE
żarski
Lubsko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-11-23
Link
412.
LUBUSKIE
LUBUSKIE
LUBUSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-13
2032-12-31
Link
413.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zielona Góra
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2013-12-31
Link
414.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
415.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
416.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
417.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
418.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
419.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
420.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
421.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
422.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Stare Kurowo
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-03-25
423.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
424.
LUBUSKIE
sulęciński
Słońsk
wiejska
Program realizowany
2008-06-18
2031-12-31
Link
425.
LUBUSKIE
żarski
Jasień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-11
2022-10-11
Link
426.
LUBUSKIE
żarski
Żary
wiejska
Program uchwalony
2020-11-26
2032-12-31
Link
427.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
428.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Bledzew
wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
429.
LUBUSKIE
krośnieński
Bytnica
wiejska
Program realizowany
2015-01-30
2032-03-31
Link
430.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Pszczew
wiejska
Program realizowany
2010-12-16
2032-12-31
Link
431.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
432.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
433.
LUBUSKIE
zielonogórski
Trzebiechów
wiejska
Program uchwalony
2016-04-13
2032-12-31
434.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
435.
LUBUSKIE
Zielona Góra
Zielona Góra
miejska
Program realizowany
2015-08-25
2032-12-31
Link
436.
LUBUSKIE
nowosolski
Kożuchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
437.
LUBUSKIE
nowosolski
Otyń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
438.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
439.
LUBUSKIE
żarski
Lipinki Łużyckie
wiejska
Program realizowany
2013-12-20
2032-12-31
Link
440.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
441.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zabór
wiejska
Program realizowany
2010-12-17
2032-12-31
Link
442.
LUBUSKIE
żagański
Szprotawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
443.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
444.
LUBUSKIE
świebodziński
Lubrza
wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
445.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
446.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
447.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
448.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
449.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Lututów
wiejska
Program realizowany
2016-11-17
2032-12-31
Link
450.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
451.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Konstantynów Łódzki
miejska
Program realizowany
2013-11-12
2032-12-31
Link
452.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
wiejska
Program uchwalony
2013-03-14
2032-12-31
Link
453.
ŁÓDZKIE
łowicki
Chąśno
wiejska
Program realizowany
2015-09-29
2019-12-31
Link
454.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
455.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
wiejska
Program uchwalony
2018-04-07
2022-12-31
Link
456.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Gidle
wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
457.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
458.
ŁÓDZKIE
wieluński
Czarnożyły
wiejska
Program uchwalony
2011-04-02
2032-12-31
Link
459.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Oporów
wiejska
Projekt programu
2013-10-01
2032-12-31
Link
460.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Poświętne
wiejska
Program uchwalony
2016-05-17
2026-05-17
Link
461.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
462.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Słupia
wiejska
Program realizowany
2015-01-28
2032-12-31
Link
463.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Poddębice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-29
2032-12-31
Link
464.
ŁÓDZKIE
łaski
Wodzierady
wiejska
Program realizowany
2012-06-04
2032-12-31
Link
465.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Dobroń
wiejska
Program realizowany
2014-04-04
2032-12-31
Link
466.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Kiełczygłów
wiejska
Program uchwalony
2015-12-04
2032-12-31
Link
467.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
468.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2017-03-31
2032-12-31
Link
469.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łowicz
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2021-12-31
Link
470.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Łanięta
wiejska
Program uchwalony
2011-10-12
2032-12-31
Link
471.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Szczerców
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2019-09-18
Link
472.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
473.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Grabica
wiejska
Projekt programu
2015-09-30
2032-12-31
Link
474.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Łęki Szlacheckie
wiejska
Program uchwalony
2018-09-27
2032-09-27
Link
475.
ŁÓDZKIE
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
miejska
Program realizowany
2010-11-11
2032-12-31
Link
476.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
477.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Rozprza
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
Link
478.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
479.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
480.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Lubochnia
wiejska
Program uchwalony
2010-07-23
2031-12-31
Link
481.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
482.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Bolesławiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-14
2032-12-31
Link
483.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Goszczanów
wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
484.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
485.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
486.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Głuchów
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
487.
ŁÓDZKIE
łaski
Sędziejowice
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
488.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
489.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
490.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Burzenin
wiejska
Program realizowany
2015-02-02
2032-12-31
Link
491.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
492.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
493.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łyszkowice
wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2020-12-31
Link
494.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Grabów
wiejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-01-29
Link
495.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
496.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
497.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
498.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
499.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Kutno
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
2018-12-31
Link
500.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Pabianice
miejska
Program realizowany
2013-05-16
2032-12-31
Link
501.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Żarnów
wiejska
Program uchwalony
2011-04-27
2032-12-31
Link
502.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zapolice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-11-30
Link
503.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Przedbórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
504.
ŁÓDZKIE
łowicki
Nieborów
wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
505.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
506.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
507.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Łubnice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-10
2032-12-31
Link
508.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
509.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Strzelce
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
510.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
511.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Masłowice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-26
2032-12-31
Link
512.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
513.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2016-01-21
2032-12-31
Link
514.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
515.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
516.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
517.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
518.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Czarnocin
wiejska
Program uchwalony
2016-10-26
2032-12-31
Link
519.
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
województwo
Program uchwalony
2021-09-28
2031-12-31
Link
520.
ŁÓDZKIE
łowicki
Bielawy
wiejska
Program uchwalony
2011-06-14
2032-12-31
Link
521.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
522.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
523.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Witonia
wiejska
Program realizowany
2016-05-06
2020-05-06
Link
524.
ŁÓDZKIE
wieluński
Mokrsko
wiejska
Program realizowany
2011-09-04
2032-12-31
Link
525.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
526.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
527.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Daszyna
wiejska
Program realizowany
2016-07-13
2032-12-31
Link
528.
ŁÓDZKIE
Skierniewice
Skierniewice
miejska
Program realizowany
2014-06-13
2032-12-31
Link
529.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
530.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
531.
ŁÓDZKIE
Łódź
Łódź
miejska
Program realizowany
2011-09-01
2011-09-16
532.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
533.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Dmosin
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
534.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
535.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
536.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
537.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
538.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
539.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
540.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Zelów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-20
2032-02-20
Link
541.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
wiejska
Program realizowany
2017-02-28
2032-12-31
Link
542.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Rogów
wiejska
Program uchwalony
2013-04-17
2025-12-31
Link
543.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
wiejska
Program realizowany
2016-04-26
2032-04-26
Link
544.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Świnice Warckie
wiejska
Projekt programu
2015-10-30
2032-12-31
Link
545.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
546.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zduńska Wola
miejska
Program uchwalony
2015-08-03
2032-12-31
Link
547.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
548.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
549.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
miejska
Program realizowany
2009-09-29
2032-12-31
Link
550.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Paradyż
wiejska
Program uchwalony
2013-10-22
2032-12-31
Link
551.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Sulejów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-10-30
2032-12-31
Link
552.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Nowa Brzeźnica
wiejska
Program realizowany
2017-11-28
2032-12-31
Link
553.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Uniejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-17
2020-12-31
Link
554.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Kowiesy
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2014-12-31
Link
555.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Strzelce Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2032-12-31
Link
556.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Dalików
wiejska
Program realizowany
2010-12-30
2032-12-30
Link
557.
ŁÓDZKIE
wieluński
Pątnów
wiejska
Program uchwalony
2016-02-10
2032-12-31
Link
558.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Tuszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-30
2032-12-31
Link
559.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Nowy Kawęczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-10-31
2032-12-31
Link
560.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Dobryszyce
wiejska
Program uchwalony
2014-05-06
2032-12-31
Link
561.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Będków
wiejska
Program uchwalony
2016-03-21
2032-12-31
Link
562.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Wartkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
563.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
564.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
565.
ŁÓDZKIE
rawski
Sadkowice
wiejska
Projekt programu
2012-03-26
2032-12-31
Link
566.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Inowłódz
wiejska
Program realizowany
2015-02-26
2032-12-31
Link
567.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Maków
wiejska
Program realizowany
Link
568.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kocierzew Południowy
wiejska
Program uchwalony
2016-04-27
2032-12-31
Link
569.
ŁÓDZKIE
zgierski
Parzęczew
wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-09-28
Link
570.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
wiejska
Program realizowany
2014-10-09
2032-12-31
Link
571.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Nowosolna
wiejska
Program uchwalony
2015-12-29
2020-12-31
Link
572.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
573.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Ręczno
wiejska
Program uchwalony
2009-02-24
2032-12-31
Link
574.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Moszczenica
wiejska
Program realizowany
2013-11-01
2032-12-31
Link
575.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
576.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Czerniewice
wiejska
Program realizowany
2016-03-22
2032-12-31
Link
577.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Ładzice
wiejska
Program realizowany
2022-01-01
2032-12-31
Link
578.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wierzchlas
wiejska
Program uchwalony
2014-10-14
2032-12-31
Link
579.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
580.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
581.
ŁÓDZKIE
wieluński
Konopnica
wiejska
Program uchwalony
2019-06-27
2032-12-31
Link
582.
ŁÓDZKIE
łowicki
Zduny
wiejska
Program realizowany
2010-12-01
Link
583.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
584.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Lipce Reymontowskie
wiejska
Program realizowany
2014-05-29
2032-12-31
Link
585.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Andrespol
wiejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
586.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Bolimów
wiejska
Program realizowany
2016-12-30
2032-12-31
Link
587.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Godzianów
wiejska
Program realizowany
2016-08-31
2019-12-31
Link
588.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
589.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
590.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
591.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
592.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
593.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
594.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szaflary
wiejska
Program uchwalony
2013-03-25
2032-12-31
Link
595.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
596.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
597.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
598.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
599.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
600.
MAŁOPOLSKIE
suski
Maków Podhalański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-03-28
2032-12-31
Link