DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1551.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Mochowo
wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1552.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
1553.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Olszewo-Borki
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
1554.
MAZOWIECKIE
legionowski
Jabłonna
wiejska
Program realizowany
2017-12-27
2032-12-31
Link
1555.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1556.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
1557.
LUBUSKIE
świebodziński
Lubrza
wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
1558.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1559.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
1560.
LUBELSKIE
lubartowski
Jeziorzany
wiejska
Program uchwalony
2011-02-28
2032-02-27
Link
1561.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Osie
wiejska
Program uchwalony
2016-03-09
2032-12-31
Link
1562.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Grudziądz
wiejska
Program realizowany
2018-03-30
2032-12-31
Link
1563.
MAZOWIECKIE
otwocki
Sobienie-Jeziory
wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1564.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
1565.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
1566.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
1567.
LUBELSKIE
bialski
Konstantynów
wiejska
Program realizowany
2009-04-28
2015-12-31
Link
1568.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Nowa Wieś Wielka
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1569.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Gostycyn
wiejska
Program realizowany
2016-11-24
2032-12-31
Link
1570.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1571.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
1572.
LUBELSKIE
biłgorajski
Księżpol
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1573.
LUBELSKIE
lubartowski
Firlej
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-01-01
Link
1574.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dobrcz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
1575.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
1576.
MAZOWIECKIE
mławski
Szreńsk
wiejska
Program uchwalony
2020-03-27
2032-12-31
Link
1577.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Waśniów
wiejska
Program realizowany
2020-02-11
2032-12-31
Link
1578.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Lipnica Murowana
wiejska
Program realizowany
2008-05-05
2032-12-31
Link
1579.
LUBELSKIE
lubartowski
Kamionka
wiejska
Program uchwalony
2019-11-19
2032-12-31
Link
1580.
LUBELSKIE
parczewski
Podedwórze
wiejska
Program uchwalony
2019-11-21
2032-12-31
Link
1581.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubanie
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2032-12-31
Link
1582.
MAZOWIECKIE
legionowski
Wieliszew
wiejska
Program realizowany
2014-07-11
2032-12-31
Link
1583.
PODKARPACKIE
niżański
Jeżowe
wiejska
Program uchwalony
2011-05-05
2032-12-31
Link
1584.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Kęsowo
wiejska
Program uchwalony
2011-06-20
2032-12-31
Link
1585.
LUBELSKIE
łukowski
Stanin
wiejska
Program uchwalony
2011-04-18
2032-12-31
Link
1586.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Ochotnica Dolna
wiejska
Projekt programu
2009-12-11
2032-12-31
Link
1587.
MAZOWIECKIE
grójecki
Pniewy
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1588.
OPOLSKIE
krapkowicki
Strzeleczki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
1589.
PODKARPACKIE
łańcucki
Żołynia
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
1590.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Słaboszów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1591.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Budry
wiejska
Program uchwalony
2014-04-29
2032-12-31
Link
1592.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
1593.
LUBELSKIE
lubelski
Jabłonna
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1594.
LUBELSKIE
świdnicki
Rybczewice
wiejska
Program uchwalony
2011-05-24
2032-12-31
Link
1595.
PODKARPACKIE
niżański
Harasiuki
wiejska
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
1596.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Wojciechowice
wiejska
Program realizowany
2009-03-20
2032-12-31
Link
1597.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Żarnowiec
wiejska
Program realizowany
2020-05-06
2032-12-31
Link
1598.
PODLASKIE
siemiatycki
Milejczyce
wiejska
Program uchwalony
2020-01-28
2032-12-31
Link
1599.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Boronów
wiejska
Program realizowany
2019-10-28
2032-12-31
Link
1600.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Świedziebnia
wiejska
Program uchwalony
2011-07-27
2032-12-31
Link