Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortuj Gmina Sortuj Rodzaj gminy Sortuj Status Sortuj Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortowanie od największego
 
501. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
502. MAZOWIECKIE płoński Sochocin wiejska Program realizowany 2014-03-31 2032-12-31 Link
503. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
504. WIELKOPOLSKIE pilski Miasteczko Krajeńskie wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
505. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
506. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
507. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Program uchwalony 2021-12-21 2032-12-31 Link
508. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program realizowany 2020-11-26 2032-12-31 Link
509. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
510. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Program realizowany 2014-02-10 2032-12-31 Link
511. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
512. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
513. POMORSKIE kartuski Kartuzy miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
514. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
515. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
516. ŚLĄSKIE żywiecki Lipowa wiejska Program uchwalony 2014-03-28 2032-12-31 Link
517. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
518. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
519. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
520. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
521. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
522. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
523. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
524. ŚLĄSKIE częstochowski Kłomnice wiejska Program uchwalony 2012-03-12 2032-12-31 Link
525. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
526. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
527. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
528. LUBELSKIE biłgorajski Goraj wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
529. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
530. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
531. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
532. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
533. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
534. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
535. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
536. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31 Link
537. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
538. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
539. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
540. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
541. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
542. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
543. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
544. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
545. MAZOWIECKIE piaseczyński Konstancin-Jeziorna miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-23 2032-12-31 Link
546. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
547. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
548. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
549. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
550. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Radków miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
551. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
552. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
553. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
554. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
555. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
556. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
557. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
558. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
559. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
560. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
561. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
562. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
563. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
564. PODKARPACKIE lubaczowski Oleszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-25 2032-12-31 Link
565. LUBELSKIE radzyński Komarówka Podlaska wiejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
566. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
567. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
568. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
569. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
570. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
571. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
572. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
573. MAŁOPOLSKIE olkuski Klucze wiejska Program realizowany 2013-05-09 2032-12-31 Link
574. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
575. ŁÓDZKIE pabianicki Lutomiersk wiejska Program realizowany 2011-11-21 2032-12-31 Link
576. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
577. MAZOWIECKIE pruszkowski Raszyn wiejska Program uchwalony 2014-06-26 2032-12-31 Link
578. POMORSKIE chojnicki Konarzyny wiejska Program realizowany 2015-01-23 2032-12-31 Link
579. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
580. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
581. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Klimontów wiejska Program uchwalony 2014-03-03 2032-12-31 Link
582. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
583. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
584. MAŁOPOLSKIE nowotarski Lipnica Wielka wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
585. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
586. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
587. POMORSKIE wejherowski Choczewo wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
588. MAZOWIECKIE piaseczyński Góra Kalwaria miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-01 2032-12-31 Link
589. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
590. PODKARPACKIE leżajski Grodzisko Dolne wiejska Program uchwalony 2014-02-11 2032-12-31 Link
591. POMORSKIE pucki Kosakowo wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31
592. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica miejska Program uchwalony 2012-09-28 2032-12-31 Link
593. LUBELSKIE radzyński Kąkolewnica wiejska Program uchwalony 2012-01-27 2032-12-31 Link
594. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jonkowo wiejska Program uchwalony 2014-09-15 2032-12-31 Link
595. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
596. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
597. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Polanica-Zdrój miejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
598. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
599. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
600. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności