DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
401.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
402.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Koszalin
Koszalin
miejska
Program uchwalony
2008-03-20
2032-12-31
Link
403.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
404.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
405.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
406.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
407.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
408.
MAZOWIECKIE
płocki
Mała Wieś
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
409.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
410.
MAZOWIECKIE
płocki
Stara Biała
wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
411.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
412.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
413.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
414.
OPOLSKIE
głubczycki
Branice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-29
2032-12-31
Link
415.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
416.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Gródek nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-28
Link
417.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
418.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
419.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
420.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Smyków
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
421.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
422.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
423.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
424.
OPOLSKIE
namysłowski
Wilków
wiejska
Program uchwalony
2013-11-15
2032-12-31
Link
425.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
426.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
427.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link
428.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
429.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
430.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
431.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
432.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
433.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
434.
PODLASKIE
bielski
Boćki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-03-29
Link
435.
MAZOWIECKIE
płoński
Płońsk
miejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-10-22
Link
436.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
437.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Jerzmanowice-Przeginia
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-11-19
Link
438.
MAZOWIECKIE
łosicki
Platerów
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
439.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
440.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
441.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
442.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
443.
ŚLĄSKIE
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
miejska
Program uchwalony
2016-01-28
2032-12-31
Link
444.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
powiat
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
445.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
446.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
447.
MAZOWIECKIE
łosicki
Stara Kornica
wiejska
Program uchwalony
2013-06-04
2032-12-31
Link
448.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
449.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
450.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link