DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1001.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
wiejska
Program realizowany
2013-02-03
2032-12-31
Link
1002.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Cieszyn
miejska
Program realizowany
2013-01-31
2032-12-31
Link
1003.
MAZOWIECKIE
płoński
Nowe Miasto
wiejska
Program uchwalony
2013-01-31
2032-12-31
Link
1004.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
1005.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Grabów
wiejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-01-29
Link
1006.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Oleszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-25
2032-12-31
Link
1007.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
1008.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
1009.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bartniczka
wiejska
Program uchwalony
2013-01-23
2032-12-31
Link
1010.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
1011.
PODKARPACKIE
kolbuszowski
Cmolas
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1012.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1013.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Łasin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1014.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Domaniów
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1015.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Mszczonów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2016-12-31
Link
1016.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
1017.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1018.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Dąbrowa Biskupia
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1019.
PODKARPACKIE
łańcucki
Łańcut
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1020.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
1021.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1022.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1023.
MAZOWIECKIE
płocki
Mała Wieś
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
1024.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1025.
MAZOWIECKIE
mławski
Wieczfnia Kościelna
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
Link
1026.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1027.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
1028.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Szczerców
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2019-09-18
Link
1029.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Międzyrzecz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-28
Link
1030.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1031.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zielona Góra
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2013-12-31
Link
1032.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
1033.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
1034.
LUBELSKIE
zamojski
Zamość
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
1035.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
1036.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Rojewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
1037.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
1038.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
1039.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Biskupice
wiejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
1040.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
1041.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
wiejska
Program realizowany
2012-12-21
2032-12-31
Link
1042.
POMORSKIE
bytowski
Kołczygłowy
wiejska
Program realizowany
2012-12-20
2032-12-31
Link
1043.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
1044.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
1045.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
1046.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Nowa Sucha
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
1047.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Andrzejewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
1048.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
1049.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
wiejska
Program realizowany
2012-12-14
2032-12-31
Link
1050.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
1051.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
1052.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Osina
wiejska
Program realizowany
2012-12-05
2031-12-31
Link
1053.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
1054.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
1055.
LUBELSKIE
janowski
Modliborzyce
wiejska
Projekt programu
2012-12-01
2032-12-31
Link
1056.
POMORSKIE
kwidzyński
Gardeja
wiejska
Program realizowany
2012-12-01
2032-12-31
Link
1057.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zapolice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-11-30
Link
1058.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Dmosin
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
1059.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Lubaczów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-12-31
1060.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Srokowo
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
1061.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1062.
LUBELSKIE
bialski
Leśna Podlaska
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1063.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Stopnica
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1064.
PODKARPACKIE
krośnieński
Krościenko Wyżne
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2023-12-31
Link
1065.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
1066.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Środa Śląska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1067.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Stary Dzików
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1068.
PODKARPACKIE
łańcucki
Rakszawa
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1069.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Kampinos
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1070.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wierzchosławice
wiejska
Program realizowany
2012-11-26
2032-12-31
Link
1071.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
1072.
LUBELSKIE
krasnostawski
Żółkiewka
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
1073.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Stryszów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-20
2032-12-31
Link
1074.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1075.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Jemielno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1076.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Jerzmanowice-Przeginia
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-11-19
Link
1077.
LUBELSKIE
bialski
Kodeń
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1078.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
1079.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Sędziszów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-15
2032-12-31
Link
1080.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Dobre
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-12-31
Link
1081.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
1082.
MAZOWIECKIE
łosicki
Łosice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-14
2032-12-31
Link
1083.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
1084.
LUBUSKIE
krośnieński
Krosno Odrzańskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
1085.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Osiek
wiejska
Program uchwalony
2012-11-08
2032-12-31
Link
1086.
OPOLSKIE
namysłowski
Świerczów
wiejska
Program realizowany
2012-11-06
2032-12-31
Link
1087.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
1088.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
1089.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
1090.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
1091.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
1092.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
1093.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Narol
miejsko-wiejska
Projekt programu
2012-10-31
2032-12-31
1094.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Krośnice
wiejska
Program realizowany
2012-10-31
2032-12-31
Link
1095.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Milicz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1096.
PODKARPACKIE
mielecki
Czermin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1097.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Reńska Wieś
wiejska
Program realizowany
2012-10-30
2032-12-31
Link
1098.
MAZOWIECKIE
lipski
Solec nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1099.
MAZOWIECKIE
grójecki
Pniewy
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1100.
PODKARPACKIE
leski
Olszanica
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link