DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
301.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
302.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
303.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
304.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
305.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
306.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
307.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
308.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
309.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
310.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
311.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
312.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
313.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
314.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
315.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
316.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
317.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
318.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Wąchock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-31
2032-12-31
Link
319.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
320.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
321.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
322.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
323.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
324.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
325.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
326.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
327.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
328.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
329.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Szubin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-29
2032-12-31
330.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
331.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
332.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
333.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
334.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
335.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
336.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
337.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
338.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
339.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
340.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
341.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
342.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
343.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
344.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
345.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
346.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
347.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
348.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
349.
PODLASKIE
białostocki
Michałowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
350.
OPOLSKIE
krapkowicki
Zdzieszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
351.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
352.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
353.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
354.
MAZOWIECKIE
miński
Halinów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-20
2032-12-31
Link
355.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
356.
OPOLSKIE
nyski
Głuchołazy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
357.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
358.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
359.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
360.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nasielsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
361.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
362.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
363.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
364.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
365.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
366.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
367.
LUBELSKIE
zamojski
Szczebrzeszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
368.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
369.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
370.
PODLASKIE
augustowski
Lipsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-10-15
2032-12-31
Link
371.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
372.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
373.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
374.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
375.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
376.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
377.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
378.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
379.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Chocianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
380.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
381.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
382.
PODLASKIE
białostocki
Wasilków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-06-24
2032-12-31
Link
383.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
384.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
385.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłomłyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
386.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
387.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Tuchów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
388.
LUBUSKIE
nowosolski
Kożuchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
389.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
390.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
391.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
392.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
393.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
394.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
395.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
396.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
397.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
398.
PODLASKIE
kolneński
Stawiski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-22
2032-12-31
Link
399.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Przedbórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
400.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link