DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1501.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zielonki
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1502.
PODLASKIE
siemiatycki
Mielnik
wiejska
Program realizowany
2016-11-18
2032-12-31
Link
1503.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
1504.
LUBELSKIE
zamojski
Grabowiec
wiejska
Projekt programu
2017-12-14
2032-12-31
Link
1505.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ojrzeń
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1506.
LUBELSKIE
włodawski
Stary Brus
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-30
Link
1507.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Papowo Biskupie
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1508.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Troszyn
wiejska
Program uchwalony
2009-06-29
2032-12-31
Link
1509.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Wiskitki
wiejska
Program realizowany
2009-12-11
2032-12-31
Link
1510.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
1511.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Sitkówka-Nowiny
wiejska
Program uchwalony
2017-05-10
2032-12-31
Link
1512.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Stare Czarnowo
wiejska
Program realizowany
2021-01-26
2032-12-31
Link
1513.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Rozdrażew
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2018-09-29
Link
1514.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Widuchowa
wiejska
Program uchwalony
2008-06-19
2032-06-19
Link
1515.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
1516.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
1517.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
1518.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biszcza
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1519.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
1520.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Gręboszów
wiejska
Program realizowany
2017-11-24
2032-12-31
Link
1521.
PODLASKIE
łomżyński
Miastkowo
wiejska
Program uchwalony
2017-12-28
2032-12-31
Link
1522.
LUBELSKIE
lubelski
Niedrzwica Duża
wiejska
Program realizowany
2016-03-08
2018-12-31
Link
1523.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Gniewoszów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-31
2032-12-31
Link
1524.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Suchożebry
wiejska
Program uchwalony
2008-08-01
2032-12-31
Link
1525.
MAZOWIECKIE
płocki
Brudzeń Duży
wiejska
Program realizowany
2017-01-20
2032-01-20
Link
1526.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
1527.
LUBELSKIE
łukowski
Łuków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-20
2032-12-31
Link
1528.
LUBELSKIE
parczewski
Sosnowica
wiejska
Program realizowany
2013-11-14
2032-11-14
Link
1529.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
1530.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stara Błotnica
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
1531.
MAZOWIECKIE
przysuski
Wieniawa
wiejska
Program uchwalony
2015-12-15
2032-12-31
Link
1532.
MAZOWIECKIE
lipski
Sienno
wiejska
Program realizowany
2018-04-01
2032-12-31
Link
1533.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Poświętne
wiejska
Program realizowany
2013-12-01
2032-12-31
Link
1534.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Werbkowice
wiejska
Program realizowany
2011-03-10
2032-03-10
Link
1535.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Witonia
wiejska
Program realizowany
2016-05-06
2020-05-06
Link
1536.
LUBELSKIE
świdnicki
Mełgiew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-31
Link
1537.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1538.
PODLASKIE
moniecki
Trzcianne
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1539.
PODLASKIE
grajewski
Wąsosz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
1540.
PODLASKIE
suwalski
Rutka-Tartak
wiejska
Program realizowany
2011-03-24
2032-12-31
Link
1541.
MAZOWIECKIE
łosicki
Huszlew
wiejska
Program uchwalony
2013-04-29
2032-12-31
Link
1542.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
wiejska
Program realizowany
2016-12-16
2032-12-31
Link
1543.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Grybów
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1544.
PODLASKIE
moniecki
Krypno
wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1545.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
1546.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Jedwabno
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
1547.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
1548.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1549.
LUBELSKIE
janowski
Godziszów
wiejska
Program realizowany
2016-11-07
2032-12-31
Link
1550.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1551.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Mochowo
wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1552.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
1553.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Olszewo-Borki
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
1554.
MAZOWIECKIE
legionowski
Jabłonna
wiejska
Program realizowany
2017-12-27
2032-12-31
Link
1555.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1556.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
1557.
LUBUSKIE
świebodziński
Lubrza
wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
1558.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1559.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
1560.
LUBELSKIE
lubartowski
Jeziorzany
wiejska
Program uchwalony
2011-02-28
2032-02-27
Link
1561.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Osie
wiejska
Program uchwalony
2016-03-09
2032-12-31
Link
1562.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Grudziądz
wiejska
Program realizowany
2018-03-30
2032-12-31
Link
1563.
MAZOWIECKIE
otwocki
Sobienie-Jeziory
wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1564.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
1565.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
1566.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
1567.
LUBELSKIE
bialski
Konstantynów
wiejska
Program realizowany
2009-04-28
2015-12-31
Link
1568.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Nowa Wieś Wielka
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1569.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Gostycyn
wiejska
Program realizowany
2016-11-24
2032-12-31
Link
1570.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1571.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
1572.
LUBELSKIE
biłgorajski
Księżpol
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1573.
LUBELSKIE
lubartowski
Firlej
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-01-01
Link
1574.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dobrcz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
1575.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
1576.
MAZOWIECKIE
mławski
Szreńsk
wiejska
Program uchwalony
2020-03-27
2032-12-31
Link
1577.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Waśniów
wiejska
Program realizowany
2020-02-11
2032-12-31
Link
1578.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Lipnica Murowana
wiejska
Program realizowany
2008-05-05
2032-12-31
Link
1579.
LUBELSKIE
lubartowski
Kamionka
wiejska
Program uchwalony
2019-11-19
2032-12-31
Link
1580.
LUBELSKIE
parczewski
Podedwórze
wiejska
Program uchwalony
2019-11-21
2032-12-31
Link
1581.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubanie
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2032-12-31
Link
1582.
MAZOWIECKIE
legionowski
Wieliszew
wiejska
Program realizowany
2014-07-11
2032-12-31
Link
1583.
PODKARPACKIE
niżański
Jeżowe
wiejska
Program uchwalony
2011-05-05
2032-12-31
Link
1584.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Kęsowo
wiejska
Program uchwalony
2011-06-20
2032-12-31
Link
1585.
LUBELSKIE
łukowski
Stanin
wiejska
Program uchwalony
2011-04-18
2032-12-31
Link
1586.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Ochotnica Dolna
wiejska
Projekt programu
2009-12-11
2032-12-31
Link
1587.
MAZOWIECKIE
grójecki
Pniewy
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1588.
OPOLSKIE
krapkowicki
Strzeleczki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
1589.
PODKARPACKIE
łańcucki
Żołynia
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
1590.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Słaboszów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1591.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Budry
wiejska
Program uchwalony
2014-04-29
2032-12-31
Link
1592.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
1593.
LUBELSKIE
lubelski
Jabłonna
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1594.
LUBELSKIE
świdnicki
Rybczewice
wiejska
Program uchwalony
2011-05-24
2032-12-31
Link
1595.
PODKARPACKIE
niżański
Harasiuki
wiejska
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
1596.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Wojciechowice
wiejska
Program realizowany
2009-03-20
2032-12-31
Link
1597.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Żarnowiec
wiejska
Program realizowany
2020-05-06
2032-12-31
Link
1598.
PODLASKIE
siemiatycki
Milejczyce
wiejska
Program uchwalony
2020-01-28
2032-12-31
Link
1599.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Boronów
wiejska
Program realizowany
2019-10-28
2032-12-31
Link
1600.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Świedziebnia
wiejska
Program uchwalony
2011-07-27
2032-12-31
Link
1601.
LUBELSKIE
bialski
Sławatycze
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1602.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Piecki
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
Link
1603.
POMORSKIE
wejherowski
Luzino
wiejska
Program realizowany
2009-04-21
2032-04-21
Link
1604.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Słupia Konecka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1605.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Radomin
wiejska
Program uchwalony
2011-07-20
2032-12-31
Link
1606.
PODLASKIE
siemiatycki
Nurzec-Stacja
wiejska
Program realizowany
2008-12-09
2032-12-31
Link
1607.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
wiejska
Program uchwalony
2009-10-23
2032-12-31
Link
1608.
POMORSKIE
słupski
Ustka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
1609.
LUBELSKIE
kraśnicki
Gościeradów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1610.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Mykanów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-25
2032-12-31
Link
1611.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jaśliska
wiejska
Program uchwalony
2011-05-13
2032-12-31
Link
1612.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Kozielice
wiejska
Program realizowany
2010-05-06
2023-05-06
Link
1613.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Łodygowice
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2031-12-31
Link
1614.
PODKARPACKIE
łańcucki
Białobrzegi
wiejska
Program realizowany
2016-10-28
2023-12-31
Link
1615.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
1616.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2017-03-31
2032-12-31
Link
1617.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
1618.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Wilczyce
wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
1619.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łowicz
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2021-12-31
Link
1620.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Szczerców
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2019-09-18
Link
1621.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Łęki Szlacheckie
wiejska
Program uchwalony
2018-09-27
2032-09-27
Link
1622.
DOLNOŚLĄSKIE
Jelenia Góra
Jelenia Góra
miejska
Program realizowany
2014-06-10
2032-12-31
Link
1623.
ŁÓDZKIE
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
miejska
Program realizowany
2010-11-11
2032-12-31
Link
1624.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
1625.
LUBELSKIE
krasnostawski
Krasnystaw
miejska
Program realizowany
2010-12-29
2032-12-31
Link
1626.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1627.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Myszków
miejska
Program uchwalony
2023-09-28
2024-09-28
Link
1628.
ŚLĄSKIE
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
miejska
Program uchwalony
2016-01-28
2032-12-31
Link
1629.
LUBELSKIE
łukowski
Stoczek Łukowski
miejska
Program realizowany
2009-11-17
2032-12-31
Link
1630.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
1631.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Lubliniec
miejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
1632.
POMORSKIE
pucki
Jastarnia
miejska
Program realizowany
2015-10-28
2032-12-31
Link
1633.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
1634.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Nowe Miasto Lubawskie
miejska
Program realizowany
2012-03-13
2032-12-31
Link
1635.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
miejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
1636.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1637.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2016-01-21
2032-12-31
Link
1638.
MAZOWIECKIE
miński
Sulejówek
miejska
Program realizowany
2012-04-26
Link
1639.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
miejska
Program uchwalony
2011-06-02
2032-12-31
Link
1640.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1641.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Konstantynów Łódzki
miejska
Program realizowany
2013-11-12
2032-12-31
Link
1642.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1643.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Radziejów
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
1644.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
1645.
PODKARPACKIE
Przemyśl
Przemyśl
miejska
Program realizowany
2013-07-10
2032-12-31
Link
1646.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
1647.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
miejska
Program uchwalony
2015-02-04
2032-12-31
Link
1648.
LUBELSKIE
Zamość
Zamość
miejska
Program realizowany
2011-09-26
2032-12-31
Link
1649.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
1650.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
miejska
Program realizowany
2019-04-25
2032-12-31
Link
1651.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
miejska
Program realizowany
2012-04-20
2032-01-01
Link
1652.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1653.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
miejska
Program uchwalony
2011-07-01
2020-12-31
Link
1654.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
1655.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bukowno
miejska
Program uchwalony
2005-08-31
2032-12-31
Link
1656.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
1657.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1658.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
1659.
POMORSKIE
wejherowski
Rumia
miejska
Program uchwalony
2011-08-25
2032-12-31
Link
1660.
MAŁOPOLSKIE
suski
powiat
Program realizowany
2007-09-03
Link
1661.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
miejska
Program realizowany
2008-07-11
2032-12-31
Link
1662.
POMORSKIE
kwidzyński
Kwidzyn
miejska
Program realizowany
2014-07-07
2017-12-31
Link
1663.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1664.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Piła
miejska
Program realizowany
2014-10-28
2032-12-31
Link
1665.
PODLASKIE
zambrowski
Zambrów
miejska
Program realizowany
2009-04-28
2032-12-31
Link
1666.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
1667.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1668.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
1669.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
miejska
Program realizowany
2009-09-29
2032-12-31
Link
1670.
OPOLSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1671.
MAZOWIECKIE
otwocki
Otwock
miejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
1672.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sokołów Podlaski
miejska
Program realizowany
2016-06-22
2032-12-31
Link
1673.
MAZOWIECKIE
Warszawa
powiat
Program realizowany
2011-11-01
2032-12-31
Link
1674.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Lubań
miejska
Program uchwalony
2011-05-31
2037-12-31
Link
1675.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mrągowo
miejska
Program uchwalony
2018-12-13
2032-12-31
Link
1676.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
miejska
Program realizowany
2008-08-18
2032-12-31
Link
1677.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
1678.
LUBUSKIE
Zielona Góra
Zielona Góra
miejska
Program realizowany
2015-08-25
2032-12-31
Link
1679.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
1680.
LUBELSKIE
rycki
Dęblin
miejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
1681.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
1682.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
1683.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
1684.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Ciechocinek
miejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1685.
PODLASKIE
Białystok
Białystok
miejska
Program realizowany
2006-10-23
2032-12-31
Link
1686.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
miejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
1687.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2011-03-28
2032-12-31
Link
1688.
POMORSKIE
nowodworski
Krynica Morska
miejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
1689.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
1690.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Jawor
miejska
Program realizowany
2020-01-27
2032-12-31
Link
1691.
WIELKOPOLSKIE
Leszno
Leszno
miejska
Program realizowany
2015-01-22
2032-12-31
Link
1692.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
1693.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
miejska
Program uchwalony
2021-02-24
2032-12-31
Link
1694.
PODLASKIE
Suwałki
Suwałki
miejska
Program realizowany
2011-01-26
2032-12-31
Link
1695.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
1696.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Pruszków
miejska
Program realizowany
2009-10-01
2032-12-31
Link
1697.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz
Bydgoszcz
miejska
Program realizowany
2008-02-13
2032-12-31
Link
1698.
POMORSKIE
malborski
Malbork
miejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
1699.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
1700.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
1701.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
miejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
Link
1702.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
1703.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
1704.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Wojcieszów
miejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1705.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
1706.
MAZOWIECKIE
legionowski
Legionowo
miejska
Program realizowany
2010-08-25
2032-12-31
Link
1707.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kudowa-Zdrój
miejska
Program realizowany
2016-03-02
2032-12-31
Link
1708.
ŚLĄSKIE
Rybnik
Rybnik
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1709.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
1710.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Rypin
miejska
Program realizowany
2017-02-14
2032-12-31
Link
1711.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
1712.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
miejska
Program realizowany
2014-01-13
2032-12-31
Link
1713.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
miejska
Program uchwalony
2012-03-29
2015-12-31
Link
1714.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
1715.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
miejska
Program realizowany
2021-11-22
2032-12-31
Link
1716.
ŚLĄSKIE
Jaworzno
Jaworzno
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1717.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Hrubieszów
miejska
Program realizowany
2012-03-01
2032-12-31
Link
1718.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
1719.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Karpacz
miejska
Program realizowany
Link
1720.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
1721.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1722.
LUBELSKIE
zamojski
Krasnobród
miejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1723.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
1724.
MAZOWIECKIE
płoński
Płońsk
miejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-10-22
Link
1725.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1726.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
1727.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
1728.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Chełmno
miejska
Program realizowany
2019-01-16
2032-12-31
Link
1729.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Zakopane
miejska
Program realizowany
2013-08-02
2032-12-31
Link
1730.
PODKARPACKIE
Krosno
Krosno
miejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
1731.
LUBELSKIE
Lublin
Lublin
miejska
Program realizowany
2008-06-19
2032-12-31
Link
1732.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
miejska
Program realizowany
2017-11-30
2032-12-31
Link
1733.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
miejska
Program uchwalony
2015-02-20
2032-12-31
Link
1734.
PODLASKIE
Łomża
Łomża
miejska
Program uchwalony
Link
1735.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zduńska Wola
miejska
Program uchwalony
2015-08-03
2032-12-31
Link
1736.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
1737.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
miejska
Program uchwalony
2015-12-30
2032-12-31
Link
1738.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
miejska
Program realizowany
2016-03-31
2032-12-31
Link
1739.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Ząbki
miejska
Program realizowany
2014-05-14
2032-12-31
Link
1740.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Pabianice
miejska
Program realizowany
2013-05-16
2032-12-31
Link
1741.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
miejska
Program realizowany
2012-03-28
2030-12-31
Link
1742.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
województwo
Program realizowany
2011-01-01
2015-12-31
Link
1743.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Gostynin
miejska
Program realizowany
2008-07-21
2032-12-31
Link
1744.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
miejska
Program realizowany
2016-01-27
Link
1745.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1746.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
1747.
POMORSKIE
pucki
Puck
miejska
Program realizowany
2010-06-11
2031-12-31
Link
1748.
MAZOWIECKIE
grodziski
Milanówek
miejska
Program uchwalony
2014-03-27
2032-12-31
Link
1749.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
1750.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Luboń
miejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
1751.
MAŁOPOLSKIE
Nowy Sącz
Nowy Sącz
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
1752.
OPOLSKIE
Opole
Opole
miejska
Program realizowany
2010-10-28
2032-12-31
Link
1753.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
1754.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
1755.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
miejska
Program uchwalony
2021-11-10
2032-12-31
Link
1756.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Koszalin
Koszalin
miejska
Program uchwalony
2008-03-20
2032-12-31
Link
1757.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1758.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zawidów
miejska
Program uchwalony
2012-01-31
2032-12-31
Link
1759.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
1760.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
1761.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
1762.
MAZOWIECKIE
Siedlce
Siedlce
miejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
1763.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1764.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
1765.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Orzesze
miejska
Program uchwalony
2020-04-21
2032-12-31
Link
1766.
LUBELSKIE
świdnicki
Świdnik
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2023-12-31
Link
1767.
DOLNOŚLĄSKIE
Legnica
Legnica
miejska
Program uchwalony
2010-09-27
2032-12-31
Link
1768.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
miejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
1769.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Kielce
Kielce
miejska
Program realizowany
2019-03-14
2022-12-31
Link
1770.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
miejska
Program uchwalony
2013-09-18
2032-09-18
Link
1771.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Zielonka
miejska
Program realizowany
2006-11-01
2032-12-31
Link
1772.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
1773.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Kowary
miejska
Program realizowany
2008-03-05
2032-12-31
Link
1774.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
1775.
LUBUSKIE
żarski
Żary
miejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1776.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
1777.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
miejska
Program uchwalony
2016-10-27
2032-12-31
Link
1778.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
1779.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
1780.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
miejska
Program uchwalony
2022-09-27
2032-09-27
Link
1781.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Marki
miejska
Program realizowany
2016-02-24
2032-12-31
Link
1782.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
1783.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
1784.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
1785.
POMORSKIE
lęborski
Łeba
miejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
1786.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
1787.
LUBELSKIE
bialski
Międzyrzec Podlaski
miejska
Program realizowany
2010-03-31
2032-12-31
Link
1788.
ŁÓDZKIE
Łódź
Łódź
miejska
Program realizowany
2011-09-01
2011-09-16
1789.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
1790.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
1791.
MAŁOPOLSKIE
Kraków
Kraków
powiat
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
1792.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
1793.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
1794.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
1795.
ŁÓDZKIE
Skierniewice
Skierniewice
miejska
Program realizowany
2014-06-13
2032-12-31
Link
1796.
POMORSKIE
Słupsk
Słupsk
miejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
1797.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Mikołów
miejska
Program uchwalony
2015-08-25
2032-12-31
Link
1798.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Kalety
miejska
Program realizowany
2010-10-05
2032-12-31
Link
1799.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
1800.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Międzyzdroje
miejska
Program realizowany
2008-11-27
Link
1801.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Lubaczów
miejska
Program realizowany
2013-10-21
2032-12-31
Link
1802.
ŚLĄSKIE
bielski
Szczyrk
miejska
Program uchwalony
2011-04-26
2032-12-31
Link
1803.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
1804.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
1805.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Lubawa
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
1806.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Szklarska Poręba
miejska
Projekt programu
2015-08-01
2032-12-31
Link
1807.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
miejska
Projekt programu
2015-07-31
2032-12-31
Link
1808.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Cieszyn
miejska
Program realizowany
2013-01-31
2032-12-31
Link
1809.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pyskowice
miejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
1810.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
1811.
POMORSKIE
Gdynia
Gdynia
miejska
Program realizowany
2013-09-25
2032-12-31
Link
1812.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
miejska
Program realizowany
2010-10-31
2032-12-31
Link
1813.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
1814.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
1815.
LUBELSKIE
kraśnicki
Kraśnik
miejska
Program realizowany
2019-01-31
2023-12-31
Link
1816.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
miejska
Program realizowany
2012-06-27
2032-12-31
Link
1817.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
1818.
MAZOWIECKIE
radomski
Pionki
miejska
Program realizowany
2009-04-03
2032-12-31
Link
1819.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
1820.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
1821.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1822.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Wolin
miejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
1823.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
1824.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Oleśnica
miejska
Program uchwalony
2012-09-28
2032-12-31
Link
1825.
LUBELSKIE
Biała Podlaska
Biała Podlaska
miejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
1826.
WIELKOPOLSKIE
Konin
Konin
miejska
Program realizowany
2013-12-18
2032-12-31
Link
1827.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1828.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
1829.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
miejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
1830.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
1831.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
1832.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
1833.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Skarżysko-Kamienna
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1834.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1835.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
1836.
WIELKOPOLSKIE
kościański
Kościan
miejska
Program realizowany
2011-03-17
2032-12-31
Link
1837.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
miejska
Program realizowany
2011-07-20
2032-12-31
Link
1838.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
1839.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Przasnysz
miejska
Program realizowany
2011-01-27
2032-12-31
Link
1840.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
1841.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
miejska
Program realizowany
2010-12-10
2032-12-31
Link
1842.
PODKARPACKIE
leżajski
Leżajsk
miejska
Program realizowany
2011-12-09
2032-12-31
Link
1843.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
1844.
PODLASKIE
hajnowski
Hajnówka
miejska
Program realizowany
2020-02-26
2032-12-31
Link
1845.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
1846.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Węgrów
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
1847.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
miejska
Program uchwalony
2009-02-25
2032-12-31
Link
1848.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
1849.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1850.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
1851.
MAZOWIECKIE
Radom
Radom
miejska
Program realizowany
2010-06-28
2032-12-31
Link
1852.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
1853.
PODLASKIE
PODLASKIE
PODLASKIE
województwo
Program uchwalony
2009-02-03
2032-12-31
Link
1854.
LUBUSKIE
LUBUSKIE
LUBUSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-13
2032-12-31
Link
1855.
WIELKOPOLSKIE
poznański
poznański
powiat
Program realizowany
2014-08-27
2032-12-31
Link
1856.
LUBELSKIE
LUBELSKIE
LUBELSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-02
2032-12-02
Link
1857.
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE
województwo
Program realizowany
2019-01-22
2024-12-31
Link
1858.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
województwo
Program realizowany
2016-07-27
2020-07-27
Link
1859.
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
województwo
Program uchwalony
2021-09-28
2031-12-31
Link
1860.
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
województwo
Program realizowany
2011-05-19
2032-12-31
Link
1861.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
1862.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
powiat
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link