DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zgorzelec
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
602.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
603.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
604.
LUBELSKIE
bialski
Międzyrzec Podlaski
wiejska
Projekt programu
2011-10-23
2032-12-31
Link
605.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
606.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Mielno
wiejska
Program realizowany
2006-12-04
2025-05-01
Link
607.
OPOLSKIE
strzelecki
Jemielnica
wiejska
Projekt programu
2015-09-23
2032-12-31
Link
608.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Grabica
wiejska
Projekt programu
2015-09-30
2032-12-31
Link
609.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Laskowa
wiejska
Program uchwalony
2010-12-21
2032-12-31
Link
610.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Mokobody
wiejska
Program realizowany
2008-07-07
2032-12-31
Link
611.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
612.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Lipno
wiejska
Program uchwalony
2012-09-27
2032-12-31
Link
613.
PODLASKIE
bielski
Orla
wiejska
Program realizowany
2008-12-29
2032-12-31
Link
614.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Gruta
wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
615.
POMORSKIE
człuchowski
Przechlewo
wiejska
Program realizowany
2010-05-28
2032-12-31
Link
616.
MAZOWIECKIE
miński
Siennica
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
617.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Sadki
wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
618.
LUBELSKIE
kraśnicki
Zakrzówek
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
619.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Lipnik
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-12-31
Link
620.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Policzna
wiejska
Program realizowany
2010-10-26
Link
621.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
622.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
623.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
624.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Sokoły
wiejska
Program realizowany
2007-06-26
2032-12-31
Link
625.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Michałowice
wiejska
Program uchwalony
2011-11-03
2032-12-31
Link
626.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
627.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Rytro
wiejska
Program realizowany
2009-09-29
2030-09-29
Link
628.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
629.
POMORSKIE
lęborski
Cewice
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2032-12-31
Link
630.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
631.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
632.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
633.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
634.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
635.
MAZOWIECKIE
miński
Dębe Wielkie
wiejska
Program realizowany
2010-05-27
2032-12-31
Link
636.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
637.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
638.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Kołbaskowo
wiejska
Program realizowany
2007-04-26
2032-12-31
Link
639.
MAZOWIECKIE
radomski
Zakrzew
wiejska
Program realizowany
2011-10-05
2032-10-02
Link
640.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
641.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Brojce
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
642.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
643.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
644.
PODKARPACKIE
jasielski
Tarnowiec
wiejska
Program uchwalony
2013-09-30
2032-12-01
Link
645.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
646.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
647.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
648.
PODLASKIE
suwalski
Jeleniewo
wiejska
Program realizowany
2010-11-09
2032-12-31
Link
649.
PODKARPACKIE
kolbuszowski
Cmolas
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
650.
POMORSKIE
malborski
Stare Pole
wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
651.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Zbójno
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
652.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Mietków
wiejska
Program realizowany
2013-03-29
2032-12-31
Link
653.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bieliny
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
654.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
655.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
656.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Kobylanka
wiejska
Program realizowany
2012-09-27
2032-12-31
Link
657.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
658.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
659.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
660.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
661.
PODLASKIE
białostocki
Zawady
wiejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
662.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
663.
POMORSKIE
wejherowski
Łęczyce
wiejska
Program realizowany
2014-03-17
2032-12-31
Link
664.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
665.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
666.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
667.
LUBUSKIE
krośnieński
Bobrowice
wiejska
Program realizowany
2011-12-31
2032-12-31
Link
668.
PODKARPACKIE
krośnieński
Krościenko Wyżne
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2023-12-31
Link
669.
PODLASKIE
kolneński
Turośl
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
670.
LUBELSKIE
puławski
Markuszów
wiejska
Program realizowany
2012-02-23
2032-12-31
Link
671.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
672.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
673.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
674.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
675.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
676.
LUBUSKIE
słubicki
Górzyca
wiejska
Program realizowany
2017-12-22
2032-12-31
Link
677.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
678.
PODLASKIE
moniecki
Jaświły
wiejska
Program realizowany
2015-03-20
2032-12-31
Link
679.
OPOLSKIE
oleski
Zębowice
wiejska
Program realizowany
2014-02-14
2032-12-31
680.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
681.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
682.
MAZOWIECKIE
makowski
Młynarze
wiejska
Program uchwalony
2012-06-25
2032-12-31
Link
683.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
684.
ŁÓDZKIE
wieluński
Mokrsko
wiejska
Program realizowany
2011-09-04
2032-12-31
Link
685.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
686.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Zawidz
wiejska
Projekt programu
2012-10-12
2032-12-31
Link
687.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
688.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
689.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
690.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
691.
LUBELSKIE
parczewski
Jabłoń
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
692.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
693.
OPOLSKIE
opolski
Chrząstowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
Link
694.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
695.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
696.
PODKARPACKIE
przemyski
Orły
wiejska
Program realizowany
2011-12-16
2032-12-31
Link
697.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
698.
PODLASKIE
łomżyński
Łomża
wiejska
Program realizowany
Link
699.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
700.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
701.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
702.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
703.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
704.
LUBELSKIE
lubartowski
Uścimów
wiejska
Program uchwalony
2019-11-06
2032-01-28
Link
705.
PODKARPACKIE
brzozowski
Jasienica Rosielna
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
706.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
707.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Zbrosławice
wiejska
Program realizowany
2012-07-04
2032-12-31
Link
708.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
709.
OPOLSKIE
opolski
Dąbrowa
wiejska
Program realizowany
2013-12-19
2032-12-31
Link
710.
POMORSKIE
kwidzyński
Kwidzyn
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-31
Link
711.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
712.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Wąpielsk
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
713.
POMORSKIE
kościerski
Lipusz
wiejska
Program realizowany
2010-08-30
2032-12-31
Link
714.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Lubiewo
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
Link
715.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
716.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Jastrząb
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2032-12-31
Link
717.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
718.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
719.
LUBELSKIE
bialski
Sosnówka
wiejska
Program uchwalony
2011-02-22
2032-02-22
Link
720.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
721.
POMORSKIE
malborski
Miłoradz
wiejska
Program realizowany
2009-11-09
2032-12-31
Link
722.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
723.
POMORSKIE
kościerski
Nowa Karczma
wiejska
Program uchwalony
2011-10-13
2032-12-31
Link
724.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
725.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Maciejowice
wiejska
Program realizowany
2008-04-17
2032-12-31
Link
726.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Żukowice
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
727.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Kolno
wiejska
Program realizowany
2013-02-15
2032-12-31
Link
728.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
729.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
730.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
731.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
732.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
733.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
734.
LUBELSKIE
janowski
Potok Wielki
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
735.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
736.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
737.
LUBUSKIE
zielonogórski
Świdnica
wiejska
Program realizowany
2013-08-28
2032-12-31
Link
738.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
739.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
740.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
741.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
742.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
743.
PODKARPACKIE
mielecki
Mielec
wiejska
Program realizowany
2011-12-19
2032-12-31
Link
744.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Brody
wiejska
Program realizowany
2007-06-21
2032-12-31
Link
745.
LUBELSKIE
łęczyński
Cyców
wiejska
Program realizowany
2009-04-29
2032-04-28
Link
746.
MAZOWIECKIE
lipski
Ciepielów
wiejska
Program uchwalony
2014-10-22
2032-12-31
Link
747.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
748.
ŁÓDZKIE
łowicki
Zduny
wiejska
Program realizowany
2010-12-01
Link
749.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Michałowice
wiejska
Program realizowany
2011-04-19
2032-12-31
Link
750.
LUBELSKIE
zamojski
Sitno
wiejska
Program realizowany
Link
751.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
752.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zabór
wiejska
Program realizowany
2010-12-17
2032-12-31
Link
753.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
754.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
755.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
756.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
757.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
758.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
759.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
760.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Borzęcin
wiejska
Program realizowany
2019-06-25
2032-06-25
Link
761.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
762.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
763.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
764.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
765.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
766.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lewin Kłodzki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
767.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
wiejska
Program realizowany
2011-04-06
2032-12-31
Link
768.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
769.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
770.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
771.
LUBELSKIE
rycki
Kłoczew
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
772.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Rogóźno
wiejska
Program realizowany
2014-11-07
2032-12-31
Link
773.
OPOLSKIE
nyski
Skoroszyce
wiejska
Program uchwalony
2011-07-01
2032-12-31
Link
774.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
775.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Lubień
wiejska
Program realizowany
2014-10-03
2032-12-31
Link
776.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
777.
OPOLSKIE
opolski
Popielów
wiejska
Program realizowany
2010-03-18
Link
778.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
779.
POMORSKIE
kartuski
Stężyca
wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
780.
LUBELSKIE
łęczyński
Puchaczów
wiejska
Program realizowany
2011-08-05
2032-12-31
Link
781.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
782.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
783.
MAZOWIECKIE
mławski
Stupsk
wiejska
Program uchwalony
2022-06-23
2032-12-31
Link
784.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Cieszków
wiejska
Program realizowany
2014-12-19
2032-12-31
Link
785.
PODKARPACKIE
leski
Olszanica
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
786.
PODLASKIE
zambrowski
Rutki
wiejska
Program realizowany
2013-07-16
2032-12-31
Link
787.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zielona Góra
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2013-12-31
Link
788.
LUBELSKIE
zamojski
Radecznica
wiejska
Program realizowany
2010-06-16
2032-12-31
Link
789.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
790.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
791.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
792.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
793.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
794.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
795.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Lubin
wiejska
Program realizowany
2015-12-16
2032-12-31
Link
796.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
wiejska
Program realizowany
2007-10-31
2032-12-31
Link
797.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2032-12-31
Link
798.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
799.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
wiejska
Program uchwalony
2011-06-21
2032-12-31
Link
800.
LUBELSKIE
łukowski
Wojcieszków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-04-04